Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rab - ubytování a koupání

Autor Roman 
Poradil by mi někdo dobré ubytování v apartmánu na Rabu poblíž nějakého skvělého koupání (písek, oblázky), ale s minimem řvoucích lidí na pláži?
xxxxx
Re: Rab - ubytování a koupání
06. 12. 2005 18:08
V sezone na Rabe take miesto nenajdes.
No to jsi mě nepotěšil. Fakt je to tam všude tak našvihané? V létě jsem něco takové zažil na Lošinji, a byl jsem z toho znechucený.
xxxxx
Re: Rab - ubytování a koupání
25. 12. 2005 22:58
Rab je podla mojho nazoru jedno z turisticky najrusnejsich miest v Chorvatsku. Obdobne neodporucam Vir.
Za kludnymi miestami treba ist cim dalej na juh - kam sa uz inym nechce trepat...smiling smiley
Re: Rab - ubytování a koupání
25. 12. 2005 23:36
hvar!!!!!
Dobré ubytování se dá sehnat blízko pláže Stolac ,písek, (10 min), oblast Loparu, záleží pro kolik osob.

Oblázky na Rabu moc nenajdeš, ale o tom zde jiz bylo napsáno hodně. Na jiném místě zde jsem pěkné pláže vyjmenoval:-)

Do půlky července a od posledního týdne v srpnu to není problém sehnat ubytování i na místě.

Obecně je nejlepší vzít auto a postupně hezké pláže vystřídat.
Z méně známých bych doporučil mys Kalifront. Jak uvádím, info o koupání, nejen FKK, lze nalézt taky na www.naturista.cz
Petře, díky za tip. A máš tam na někoho kontakt?
Napiš mi, pošlu Ti pár tipů.

Pro Romana:
My byli na Rabu asi před 4 - 5 lety. Jestli chceš napiš a já
Ti pošlu pár fotek. Byli jsme v červnu a nebyl tam téměř nikdo, tedy aspoň v naší oblasti. A to jsme měli dům u vody. Ovšem pláž v té vesnici nebyla nic moc, docela bordel, ale voda prima. Musím se podívat, kde jsme to vlastně byli,tuším v Kamporu - Loparu. Byl tam božský klid.
vrgadaa
Re: Rab - ubytování a koupání
10. 01. 2006 20:21
Taky mohu poslouzit informacemi, pripadne mozna i fotkami pokud se nekde objevi v bludisti disku mych propojenych komplu. Ale preferoval bych tu zalesnenou cast u mysu kalifront. Ubytovani v apartmanech Suha Punta, nic moc, ale bylo to s polopenzi-furt bajecny ryby:-), ctvrt hodiny od nudisticke plaze (i oblazky, ale na muj vkus dost textilaku a vybirali vstupne, ale od 3 odpoledne zdarma. pak plaze pred tim komplexem-dost lidi. Pokud si vezmete kola, muzete se vypravit do opravdove divociny Suma Dundo, vecer tam pobihaji nejaci kopytnici odmitajici pred vami prchat, videl jsem tam i velkeho hada pres pul cesty, ale ten se ochotne plazil pryc a daji se tam najit 3-4 osamele oblazkove plaze, nicmene za cenu vypravy na pul dne. Do opevovaneho Loparu jsem zajel a nelibil se mi ani trochu, ale je to vkus kazdeho soudruha. Nekde mam i naprosto dokonalou mapu Rabu (tu teda si chorvati nedelali), ale tu jsem nasel az po navratu a buhvi kde je ji zase konec) a pri bloudeni tou lesnickou rezervaci by se mi tenkrat docela sikla, jednou se stmivalo a vypadalo to chvili, ze tam zakufrujem i na noc, kvuli trni se neda jit jinak nez po tech sterkovych cestach a ty se tak nejak divne toci po celem mysu...
Re: Rab - ubytování a koupání
11. 02. 2006 00:54
Prosim vas, nemeli byste tip na ubytovani a plaz vhodnou pro male deti ?
Jde mi nejenom o pisek a pozvolny vstup ale i o dostupnost, jak jsem tu vycetl, tak na nektere plaze je potreba jezdit autem.
A jeste jedna vec, jake je to na Rabu zacatkem Zari, doporucite, nebo radeji drive ?
dik
pavla66
Re: Rab - ubytování a koupání
11. 02. 2006 11:43
Pokud nechcete nikam jezdit na pláže autem, písečná je pláž Lopar - San Marino. Ale na můj vkus je tam dost rušno a hodně kempařů. Pak obec Kampor - to je klidnější. Ale než začneš plavat ujdeš ve vodě tak 150 metrů. Adresy odsud nemám, ale na internetu jistě najdeš. Nejhezčí místa Rábu jsou ale autem + pěšky.
Re: Rab - ubytování a koupání
23. 02. 2006 09:03
Ahoj.Jeď raději na Pag.Je to tam hezké a mnohem levnější.Mají tam obdobu naší Hypernovy a tam jsou ceny jen asi o 1/3 dražší než u nás.Na Rabu jsme taky byli,nic moc.Na Pagu nemusíš ani zamlouvat apartmán dopředu.Minulý rok tam měli využitou kapacitu jen zpola.Nabídni že dáš max.cenu 40 eur za apartmán na noc a dají ti ho všude.
Líbacool smiley
Re: Rab - ubytování a koupání
23. 02. 2006 09:06
Ahoj.
Doporučuji všem raději Pag než Rab.Jsou tam hezké pláže,klid a levněji.Mají tam obdobu naší Hypernovy-Hypernovalis a je to tam za super ceny.Pag je drahý i co se týče jídel v restauracích.smiling smiley
Re: Rab - ubytování a koupání
20. 05. 2006 21:53
Ahoj, jak to vidíte druhá půlka června v Loparu? To by nemusel být nátřesk, ne?
Re: Rab - ubytování a koupání
21. 05. 2006 13:53
Ne to tam ještě bude ok, ale musí svítit slunko, aby se ohřála voda - je to mělké tak to jde rychle, ale je to na severu, takže vždy má voda o nějaký stupeň méně.
Re: Rab - ubytování a koupání
24. 03. 2009 14:56
Nemáte, prosím, někdo zkušenost s hotelem Carolina - Suha Punta? Chtěli bychom jet koncem června. Díky za každou informaci.
Anonymní uživatel
Re: Rab - ubytování a koupání
19. 04. 2009 16:55
Věra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemáte, prosím, někdo zkušenost s hotelem Carolina
> - Suha Punta? Chtěli bychom jet koncem června.
> Díky za každou informaci.


Na Suha Punta mám zkušenost s hotelem Eva a následně s bungalovy tam. Jednoznačně doporučuji, krásníé máíste, prs, koupání , betonová plata i oblázky.. Dopručuji.
Re: Rab - ubytování a koupání
24. 08. 2009 19:41
Bol už niekto tohto roku na Rabe najlepšie časť Lopar, kto by vedel poskytnúť nejaké informácie o ubytovaní(ceny apartmánov, prípadne konkrétne domy na ubytovanie, alebo odporúčania) dosť by mi to pomohlo sa trochu zorientovať. Vďaka.
Re: Rab - ubytování a koupání
04. 09. 2009 14:45
Dobrý den,
na Rabu jsme byli s rodinou od 24.8. do 31.8.2009 (od pondělí do pondělí), jeli jsme na blint bez konkrétního cíle i ubytování. Náhoda tomu chtěla a skončili jsme na Rabu. Ubytování jsme sehnali v turistické agentuře, které tam jsou na každém rohu. Ceny se pohybovali od 46 do 60 euro za apartmán. V agentuře chtěla paní vědět kolik osob nás je a kolik jsme ochotni zaplatit za jeden den. Vybrali jsme si ten nejblíž k moři za 60 euro na den - apartmán byl naprosto super, v podstatě byt 2+1 s terasou v přízemí ve slepé uličce kde byl v noci naprostý klid - bylo to v oblasti Palit. K moři cca 150m na písečnou pláž + betonové molo a byla tam plážová restaurace. Většina turistů jezdila každý den "taxiboat" na protilehlou stranu zálivu, asi tam byli hezčí a lepší pláže. Cca 300m od apartmánu byl supermarket Diona, dost draho. Učarovalo mne historické městečko Rab - měli jsme to asi 600m procházkou přes lesopark. Pokud chcete jet na blint tak rozhodně není problém - zastavte se v první turistické agentuře, kterou potkáte, zajištění apartmánu na Rabu nám trvalo možná 2 min. víc ne. Ostrov jsme nijak neprozkoumávali, líbilo se nám tam kde jsme byli. Jo, trajekt na ostrov jezdil každou chvilku a stálo nás to 18,90 euro jedna cesta (dvě osoby a auto - řidič byl v ceně auta) a nečekali jsme víc jak 5 minut.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 162
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.