Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování

Autor Karol 1 
avatar Re: Dovolená v Chorvatsku bez zajištění ubytování
13. 06. 2008 14:47
Jezdíme do Chorvacka již více než 10 let,vždy jsme jezdili bez rezervace,vždycky jsme našli ubytování dle našich představ. Máme to rádi tam,kde je to tak 50m i blíže k pláži,vyhledáváme klidnější lokality.Líp seženete ubytování pro 4 než 2 osoby.Vyzkoušeli jsme Istrii- Premanturu,Murter,Vodici,Pakoštane,Drvenik za Makarskou,Čiovo. Nejvíce se nám líbí na posledně jmenovaném místě,je to klidná lokalita a blízko do Trogiru a Splitu,možno využít lodní dopravu,co 2hod.tam a zpět.Loni jsme sehnali ubytování za 11eur na osobu,skvělý výhled,slušný apartmán,parkování ve dvoře do 30m k pláži. Letos jedeme na toto místo již po páté,bereme dceru a jejího přítele,věřím,že i oni si toto místo zamilují jako my.Přeji Vám všem krásnou dovolenou! Jana
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
10. 07. 2008 14:15
Dobrý den,

letos poprvé vyrážíme do Chorvatska 2x čtyřčlenná rodina autem na blind na Istrii. Chceme jet v neděli v časných ranních hodinách na začátku srpna. Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné klidné místo? A je možné sehnat ubytování bez problémů právě v neděli? Netrvají tam třeba na termínu od soboty do soboty? Díky moc všem za info.
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
10. 07. 2008 16:50
Ahojky,jak jsem příznivec jěždění na blind tak tady bych měl trošku obavy.Srpen+ Istrie+dvě rodinky/které určitě budou chtít bydlet spolu/ je na blind nešťastná kombinace bez ohledu na den příjezdu.Co se týče místa ,tak pro mě je nejhezčí na Istrii -Zelená laguna -Poreč.
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
14. 07. 2008 10:24
Děkuji za info,

sice samé negativní zprávy
, ale díky.
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
14. 07. 2008 16:22
byli jsme na dovči od 1.7. neměli jsme nic domluvené, od Šibeniku dolů už nás odchytávali u silnice. Stavovali jsme se i v Šibeniku a i tam nás na promenádě lákali na apartmán. Nakonec se nám zalíbilo v Brodarici, kde jsme našli ubytko u Mladenky Špania, která prodává zmrzlinu na pláži u trajektu, té jsem se zeptala a hned nás zavedla do apartmánového domu, který měla prázdný. Za 40E pro 4 osoby. Apartmá 3ložnice, klima i daň v ceně. Víno na uvítanou, TV/satelit v obývacím pokoji, velká kuchyně. K vodě 3 minuty, poloprázdné pláže,moře krásné. super výlety trajektem na ostrov Krapanj. 4Kn/os. Bylo to fajn, a za dobrou cenu. takže opět bez obav, že by někdo nesehnal ubytování.
z vlastní zkušenosti z loňska: v srpnu již jen s ubytováním
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
17. 07. 2008 14:31
No určitě "na blind" ale ne v Srpnu. V Srpnu je to fakt "masakr". Celá Itálie se přesune do Chorvatska a sehnat ubytování jen tak není legrace. Absolvvovali jsme to jednou a nikdy více. Naopak kdykoliv jindy se dá sehnat "dobrý kauf" na blind bez problémů
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
20. 07. 2008 20:35
Minulý týždeň v Ivan Dolac na Hvare prišli na blind turisti a veru mali problém zohnať ubytko.Boli aj s malými deťmi(zohrievali si u nás výživu pre malé) a naozaj som im nezávidela.sad smileyči niečo našli,to už neviem,ale už sme ich nestretli.takže všetko asi závisí od lokality,na severnej strane v meste Hvar sme videli tetušky s cedulkami sedieť na námestí,mestečko je to pekné,ale kúpanie na južnej strane je oveľa lepšie(náš názor)smoking smiley
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
13. 08. 2008 09:11
Ja jezdim do HR od roku 2000 a ze zacatku jsem to zkusila v srpnu taky bez predem objednaneho apartmanu a to bych uz nikdy neudelala,protoze opravdu tak daleko jet a pak v tom vedru jeste litat a shanet ubytovani je vrazda!!! Ono taky zalezi na miste,kam se
chystate,ale na Makarske riviere je to bohuzel tak.V Baska Voda jsem hledala ubytko a to byl horor,co nabizeli!!! Nakonec jsme skoncili v Basko Polje ve stanu a bylo nam super!!! Od te doby jen s predem objednanym ubytovanim a vzdy jsme meli stesti na velmi pekny apartman a za dobrou cenu.Nikdy jsme nezaplatili vic,jak 35 euro pro 2, a to vzdy termin od 25.8. do 9.9. a to bud hned u vody nebo do 200m od more.Ale jak to tak clovek srovnava,tak rok od roku ty ceny stoupaji,jedno kam jedete!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janule (13. 08. 2008 09:13).
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
13. 08. 2008 10:18
To Janule.....máš pravdu,že ceny apart.stoupají,ale na druhou stranu kurz koruny to drží řekl bych na stejné úrovni.......
např v loni apart. 32éček x 29 kč = 928 kč.....letos 40eur x 24 kč = 960 kč.......smoking smiley
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
13. 08. 2008 13:22
V r.1999 sme dali za 1HRK-6,50sk.Tento rok 4,30sk.Asi tak.cool smiley
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
09. 09. 2008 17:22
Pro Janule: a kde prosím hledáš nabídky na ubytování v soukromí? Já většinou narazím na stránky kde chtějí za ubytko pro 2 a jedno dítě od 80 E více, což se mě zdá opravdu hodně.Letos jsme sehnali v Podgoře pěkné ubytování za 56 E pro čtyři, ale trvalo nám to dlouho sehnat za tuhle cenu. Raději bych měla na příští rok něco domluveného předem.
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
09. 09. 2008 20:53
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
07. 04. 2009 18:49
Dobri den z Trogiru,

Tak ak nerezervujete apartman pres internet tak je najlepši hledat gdi pridete do mista Turisticki urad tam gdo djela dicki vi co je volne..
Je to trohu blbe gdi nemate rezervace proto že co Vam nabidnou nebudte spokojeni a venku je 37 stupnju tak davajte pozor proto že ak mate malo djecko je to pruser,nevim jak se to rekne..Venku je horko a vi hledate apartmani ..Taki v šickove sezone je 99% apartmanu opsazene dicki sou volni apartmani kteri sou 500m od mora tak to neni dobre..Ale nigde se nevi možna budete mat sčesti..
Zdravim z Trogiru,
Grigori
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
07. 04. 2009 21:50
...Grigori...je to o tom, který je měsíc, o štěstí a dalších věcech...loni v červnu jsme přijeli v podvečer do Rovinje a neměli jsme zajištěné ubytování...napřed jsme zajeli na turistickou agenturu asi 1 km od centra a tam řekli jasně...nic není pro 4 lidi...tak jsme zajeli až na nábřeží...jak začíná korso....tam jsme chvíli zastavili...za 2 minuty u nás byl zajímavý človíček...jestli hledáme ubytování...slovo dalo slovo...celková cena byla 70 Euro a 3 pokojový nádherný byt na jednu noc...cca 250 metrů od promenády...smiling smiley
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
07. 04. 2009 22:39
Jo.. normalne u nas na Čiovu v 6 mjesicu je 50% apartmanu volno a taki se da najit perfektni cena.. Taki 6 mjesic nejsu tolik plaže nacpane z turistima a taki je pjekne počasi a mate apartmani 15,00€ menjši cenu na den,ja vsehnim doporučuji 6 mjesic proto že je leto.. dobre su ceni a neni nacpale.. 9 mjesic je uš problem proto že negdi 9 mjesic bude perfektni na koupani ale negdi uš 01.09 začne zima..Pred dva roku sme se kouplai do 01.10.2007

Na Čiovu v mistu Slatine,Okrug Gornji, v 6 mjesicu taki mužete najit apartman primo na more za male prahi ale 7 a 8 mjesic uš je proble,omluvam sa na moji gramatice..

Grigori Chorvatsko
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
22. 04. 2009 09:50
Zdravicko ve spolek,

v HR jsem travil dovcu v poslednich 3 letech, takze nejsem zadny extra ostrileny kozak jako nekteri z Vas. 1x Baska Voda zacatek zari na blind 2x 4clenna rodina v pohode, 1x Gradac v zacatkem srpna 3x4clenna rodina (vzhledem k poctu predem zajistene ubytko) v pohode. 1xGradac prelom 07/08 1x 4clenna rodina na blind no a to byl ten spravny masakr a jak bylo zmineno vyse, vylozene pruser. Nejsem nikterak narocny na ubytovani, ale najit v tomto terminu, kdy do HR pronikne invaze Talosu, uchazejici ubytovani ve vetsich letoviscich byl doslova 4hodinovy horor. Jak jsem priznivce cestovani na blind, zarekl jsem se ze 7-8 mesic na blind uz nikdy. Tak jak bylo receno, mate vcetne deti za sebou jizdu pres 1000km, venku je 37 a vsude slysite 'Nema', nasli jsme, to je pravda a docela pekne ubytko, ale za ten stres to nestalo. smoking smiley

Hezky den

--
TomKa
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
23. 04. 2009 17:41
Jo jo je to tak dicki rezervovat apartman v 7 a 8 mjesicu proto že je plne.. na začatku 7 mjesica se esce da najit ale gdi je špickova sezona tak to je blbost,

zdravim
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
25. 04. 2009 20:11
Toto téma patrí inde,prosíme admina o presun
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
28. 04. 2009 17:15
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
04. 05. 2009 14:32
Musím jen souhlasit.
Jet na přelomu července a srpna do HR na blind,.....je nerozumné a pokud jsou ( i děti) tak nezodpovědné.sad smiley
Jsem v HR každý rok od počátku června do půlky září a tak vím, o čem mluvím.
V loňském roce, jsem zde na fóru nabízela možnost......obrátit se na mě v případě nouze.
Nejvíce poptávek (e-mailů a sms) jsem obdržela právě v tomto období.
Ačkoli mám v HR dost kamarádek a známých, měla jsem někdy dost práce něco sehnad i já.eye rolling smiley

V takovém případě, není již možné......(smlouvat o ceně, hledět na vzdálenost od moře, či vybavení ap. atd.)sad smiley

V neděli jsem se z HR vrátila.......dle názorů místních a kam. jsem přesvědčena, že tomu nebude ani letos jinak.....KRIZE.. NEKRIZE!!!!!

Nikomu však nechci....tento můj názor vnucovat.smoking smiley
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
14. 06. 2009 18:44
Dobrý den, manželka si usmyslela, že chce jet začátkem července do HR - Kvarnerský záliv. Nikdy jsem v těchto místech nebyl a ona tam chce jet bez předchozí rezervace. Můžete mi prosím doporučit v těchto místech nejaká dobrá místa k ubytování a nebo poradit na koho se zde obrátit? Děkuji předem a přeji hezký den Mirek
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
14. 06. 2009 20:58
minuly rok Murter ...zohnane ubytko priamo na Pod raduc. Velmi mila pani.
Cena 50 eur pre 4 dospelych a jedno dieta

tohto roku Lopar 60 eur 4 dospely a dve deti

vsetko termin jun
avatar Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
15. 06. 2009 06:52
Je to jako příjezd na přeplněné parkoviště : bez rezervace předem v některých destinacích můžete skončit i někde na okraji, kdy je všechno již obsazeno a přebráno, daleko k moři - bez výhledu - rušno atd. o tom ostatním ani nemluvě...v sezoně / červenec - srpen / je to spíše o štěstí, ale jak tu tak pročítám výše, leckomu je to možná i jedno.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (15. 06. 2009 07:00).
Re: Dovolena v Chorvacku bez zajištění ubytování
19. 06. 2009 06:59
Jedeme 3.7.2009 do Chorvatska bez zajištění ubytování,jedeme tak poprvé,protože jsme se prostě pro tu dovolenou rozhodli na poslední chvíli a na netu už jsem žádnou rezervaci nesehnala.Nemám obavu z toho,že bychom ubytování nesehnali,spíš mám otázku v jakém čase je nejlépe apartmány obcházet,zda třeba kolem 8-9 hodiny není příliš brzy,abych mohla naplánovat odjezd z ČR.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.