Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hvar - H. Levanda X Arkada

Autor couddy 
Hvar - H. Levanda X Arkada
31. 07. 2012 20:35
Hvar znám trošku, i trošku Stari Grad, honíme informace kam poslat 2 z těch dvou hotelů. Nemáte někdo s nimi zkušenost?
Budu rád, za cokoli. smiling smiley Díky, díky.
Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
31. 07. 2012 23:22
Byli jsme v hotelu Arkada již několikrát. Co konkrétně by vás zajímalo? Hotel Lavanda znám jen zvenku. Jinak nějaké informace najdete i v příspěvcích na tomto foru.
Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
01. 08. 2012 07:39
Děkuji Hohza. Dotazy jsou formou, dle googlu je Arkada ten vzdálený? jaká je tam kuchaně?
do města je to tuším cca 800m. co moře, pláže? zákoutí? nutnost bot všude do zřejmě, že? Výhled atp.
Samé důležité dotazy na mě kladeny, a já je neumím zodpovědět, opradu dobře to znám u Vrbosky. Nikoli Stari Grad. ... Děkuji.
avatar Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
01. 08. 2012 08:26
@couddy
pozri vlákno [forum.ihvar.cz]
Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
01. 08. 2012 08:48
diky za link, ten jsem nenasel.
Porovnani hotelu,kdyby nekdo umel zhodnotit. Diky
Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
01. 08. 2012 18:46
Takže ve zkratce. Arkada- posledni budova po pravé straně zálivu; do centra asi 15 min po pobřežní promenádě; velké parkoviště; pět pater, výtahy, dva bazény, jídelna, restaurace, bar u bazenu; bufetová polopenze slušné kvality; dvoulůžkové pokoje se starším nábytkem, televize s českým prg. ČT24, bez klimatizace; výhled na záliv a přístav jen severní strana má výhled do lesa; pláže: velké plato přímo pod hotelem a oblázková o 50 m vedle i pro malé děti - boty nejsou potřeba, dále po břehu několik desítek malých více méně upravených plážiček často využívaných nudisty.
Re: Hvar - H. Levanda X Arkada
05. 08. 2012 19:50
Díky moc za ucelený příspěvek smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.