Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dotaz- Dragica od ca Eliška

Autor lotlotlot 
Dotaz- Dragica od ca Eliška
24. 06. 2012 18:41
Zdravim, letos jsme si rezervovali apartmán Dragica v Biogradu. Nebyl tam někdo? V prospektu moc fotek neni, chci se zeptat jestli jste byli s apartmanem spokojeni. Děkuji za odpovědi. Jirka
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
25. 06. 2012 11:13
Asi ví proč tam fota nejsousmiling bouncing smiley
A ta vzdálenost k moři 14 min.(zjistit si zda to není autem)
[forum.ihvar.cz]
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
25. 06. 2012 14:02
Od ca Eliška v tý ulici už jsem bydlel, a vpohodě. Mě zajímá jestli někdo nebyl přímo v tom apartmanu. Díky
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
25. 06. 2012 17:26
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
26. 06. 2012 19:55
Ahoj, byl jsem tam loni, o co ti přesně jde? a kolik Vás tam jede a jaký je tvůj/váš standart?:-)napiš mi SZ otázky, dám ti reálný odpovědi:-)
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
27. 06. 2012 18:18
Ahoj Zod3, jedem 4 dospělí, rád bych věděl, jestli jestli je apartman normální standart, aby to nebylo jak jednoduchá ubytovna. Samozřejmě plazmovku a plný bar nemyslim. A jak to vypadá s posezenim venku? Je tam soukromí a klid? Líbilo se vám tam? Díky za odpovědˇ.
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
03. 07. 2012 18:52
zdravím, byli jsme tam před dvěma lety a naprostá spokojenost. Kuchyňka sice není na nějaké velké vyvařování, ale jde to :-) Majitelka - jménem Dragica je super (pokud tedy stále žije). Má to jakoby terasu, takže jsme pořád seděli venku. Na dvoře je gril. Pokud chceš, pošlu několik fotek.
Byla to naše první dovolená v Chorvatsku a byli jsme spokojeni.
Jen ta cesta k moři v 35°C nic moc.. Je to k moři 1485 m a s dětma jsme to šli 20 min. Pro dospělé ale ok..
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
04. 07. 2012 14:53
1485 metru v letnim horku za 14 minut. To bych tam majitele CK honil cely den bicem z motorky. Nebo bych si nechal proplatit taxi v ramci reklamace.
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
04. 07. 2012 18:34
musím říct, že jsem toho měl dost, ale věděl jsem, do čeho jdu grinning smiley
Druhá dovolená byla zase Biograd, ale už jen 600m k moři a teď Pisak 60m k moři, tak si to budu náležitě užívat grinning smiley
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
05. 07. 2012 19:01
Zdravím dezavy:-)
JJ, je to apartman pro nenáročné, ale čistý a lidi v pohodě:-) Vzdálenost k moři s dětma je na dvě větší pohádky nebo jednu bojovku:-)
Hezkou dovolenou :-)
Re: Dotaz- Dragica od ca Eliška
07. 07. 2012 11:50
dezavy, tak si to v tom Pisaku užij. Taky jsem to měl před pár lety v Pisaku 60m k moři, ale bylo to více jak 120 schodů do pořádnýho krpálu. V Pisaku to ani jinak není.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.