Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dotaz - Brač na blind?

Autor petrovimam 
Dotaz - Brač na blind?
17. 05. 2012 09:35
Dobrý den.
Chci se zeptat, jestli jste někdo byl na Brači na blind...přelom červen/červenec. Jsou tam volné apartmány? Jaká byla cena za apartmán pro rodinu (2 dospělí a 2 děti). Chtěli bychom tam letos, ale nemůžeme nic vybrat z nabídek, nebo se nám to zdá drahé....65 Euro za noc mi příjde v tomto termínu trochu dost. Případně kde se vám to líbilo... Nebo pokud tam někoho už znáte, ke komu bychom mohli jet, dejte mi prosím vědět.
Předem děkuji za informace.
Michal
avatar Re: Dotaz - Brač na blind?
18. 05. 2012 19:25
Určite ubytko nájdeš, ale moc pod cenu €65 to nebude. €65 mi príde vcelku fér cena, v danej lokalite a v danom čase za pekný apartmán pre 4 osoby, kúsok od pláže.
Re: Dotaz - Brač na blind?
23. 05. 2012 20:34
O.K. díky. Nakonec jsem sehnal za 60E...2 ložnice, myčka, pračka a pohled na moře "za milion dolarů" :-) jak psal majitel a viděl jsem na fotkách.
Re: Dotaz - Brač na blind?
25. 06. 2012 10:51
Mohu poprosit o kontakt? Na Brači jsme byli vloni v Sutivanu první týden v červenci a sehnal jsem nádherný nový apartmán s velkou terasou a výhledem na moře, klimatizace, 2 ložnice, velmi klidné prostředí .... za 68,- € na noc. Letos ale majitel nereaguje, hodně vlastníků nemovitostí zkrachovalo .... confused smiley tak je asi mezi něma. Na Brači je moc krásně a chceme se tam opět letos vypravit někdy v červenci. Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.