Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka

Autor zod3 
Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
12. 05. 2012 20:00
Ahoj lidi, nestyďte se a napšte mi, kdo jste byl v Navence od CA Eliška. Bral bych i více foto a info, popř. přesnou polohu objetku:-)
Díky za info a zdarec

[www.do...]
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
12. 05. 2012 20:12
mrkni a nestyď se:[forum.ihvar.cz]
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
12. 05. 2012 20:15
Jsem nepochopil. Na foru o AP nic není:-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
12. 05. 2012 22:31
napiš mi, a já ti pošlu foto z června 2011, myslím, že tě jakékoliv představy o ubytování v tomto brlohu přejdou, ještě teď se hrůzou rosím ...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (14. 05. 2012 13:18).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
13. 05. 2012 12:12
Ok, tak fajn. Mám zod3@seznam.cz.....byls s CA Eliška jo? tak díky za co nejvíc info, nejlépe SZ :-)
Jedeme tam s dětma 9 a 7 let, tak bych byl nerad nasr...a..nej celou dovolenou:-)
Díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zod3 (13. 05. 2012 12:12).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
13. 05. 2012 14:51
Na stránkách CA Eliška je konkrétně u tohoto ap.napsáno:fota jsou z ap.č.2.
Tak to jejich praktika jak jsem tu již psal(nepravdivé info o ubytování,vybavení,vzdáleností k moři atd.
Doporučuji chtít po CA Eliška přesné info a uvést do smlouvy,jinak může být problém.
Viz smazané příspěvky od uživatele Maja4444.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ligur (13. 05. 2012 14:52).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
13. 05. 2012 18:25
No právě, nejsou tam fotky z venku, jen interier, takže nevím, jak je dům situován, aby nebyla vedle něj skládka bo prasečák:-) A smazaný příspěvky si už těžko přečtu, tak tj blbý :-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
14. 05. 2012 13:16
Poslal jsem ti foto ze spodního AP Navenka od uvedené CA, a prosředí, tak se nelekni. Ty by jsi asi se dvěma dětmi bral ten větší horní, ale to prostědí...........myslím, že budeš určitě hledat něco jiného.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (14. 05. 2012 13:20).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
14. 05. 2012 15:27
Schimi, hoď to taky sem ( foto), třeba to někomu pomůže, aby se nerozhodl špatně.
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
14. 05. 2012 19:53
Tam jedeš taky MIKI?
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
14. 05. 2012 21:02
zod3, já tam nejedu, ale myslela jsem to tak, pro jistotu, kdyby se tam někdo chystal. Aby byl v obraze, babička říkávala - předem varován, předem ozbrojen.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil MIKI (14. 05. 2012 21:06).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
15. 05. 2012 17:28
4 MIKI a máš tedy nějaké typy? Tedy jestli jsi/jste na tom počtem zhruba jako mi 2+2děti:-) Fotky jsou "parádní", tak abychom měli připravenu variantu B či C :-)

Tj jasný , když je finanční krize a dovolená jedna max. dvě za léto:-)
dík
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
15. 05. 2012 18:17
zod3, ten dotaz je na mně? Pokud ano, proč ta 4 ? Také netuším, jaké foto máš na mysli?
avatar Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
15. 05. 2012 18:58
Ahoj,
ja som z toho pochopila,že fotky,ktoré poslal Schmimi sú otrasné a zod3 by mal rád v zálohe aj iné ubytovanie,preto by bol rád za tipy.
Tá 4 bude asi "for",čiže "pre Miky"....yawning smiley
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
16. 05. 2012 18:39
MIKI napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zod3, ten dotaz je na mně? Pokud ano, proč ta 4 ?
> Také netuším, jaké foto máš na mysli?


Jasně...4 jako for you...pro Tebe:-) A snažím se sehnat i další AP. k ubytování :-)
Díky
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
16. 05. 2012 18:41
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> ja som z toho pochopila,že fotky,ktoré poslal
> Schmimi sú otrasné a zod3 by mal rád v zálohe aj
> iné ubytovanie,preto by bol rád za tipy.
> Tá 4 bude asi "for",čiže "pre Miky"....yawning smiley


....díky , navázal bych na Tebe ve smyslu, že bych rád znal Vaše kontakty na zaručeně pohodové ubytování a 4 je for :-)

Dada...a kam jezdíš Ty a máš pro mě tip? Budu vděčný za jakýkoliv spolehlivý.
Děkuji a ahojte lidi:-)
avatar Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
17. 05. 2012 20:34
Ahoj,
my sme boli v HR už 10x-chodíme väčšinou do hotela,alebo do apartmánových komplexov.V súkromí sme boli iba raz-v ID cez "našu" Jitku.smiling smiley
Takže s ubytkom v súkromnom apartmáne moc neporadím.Čo sa týka miesta pobytu-krásny je Hvar,Brač,Baška na Krku aj Gradac má svoje čaro-posledné dve menované letoviská v sezóne narvané.
Okolie Zadaru -Punta Skala,Sv.Filip a Jakov nie sú zlé,ale na vyššie spomenuté sa u nás "nechytajú".eye rolling smiley
Najmenej nás oslovila Kaštelská riviéra-dosť špinavé more.sad smiley
Prajem veľa šťastia pri výbere dovolenky.thumbs up
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
18. 05. 2012 13:37
Díky za typy na lokalitu. Mi byli v Omiši, Pule a Biogradu, tedy jen 3x :-) a zatím to nebylo úplně pecka nikde ve smyslu, že bychom se tam vrátili další rok znovu, jenže mi jsme skromný a dětem to vyhovuje všude, kde je zmrzlina, takže pohoda.
Hezkou dovolenou
avatar Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
27. 05. 2012 22:46
Ahoj, Turanj známe velmi dobře. Ubytování není opravdu nic moc. Hlavně je špatná pláž, ani se to pláží moc nedá nazvat. Samý šutr, prašné prostředí, ale hlavně cca max. 5 metrů za hlavou je silnice, která vede do Zadaru, takže velký ruch, budete k pláži procházet přes tuto frekventovanou silnici. Opravdu velký podprůměr. V Turanji není žádný noční život, noční hudba, promenáda, je to vesnička, kde je jen pár malých obchůdků. Vše je pěšky daleko. Také jsme se jednou spálili, protože velmi často tuto vesničku CK zařazují pod oblíbenou destinaci Sveti Filip i Jakov. Takže doporučuji, pokud to jde, tak to rozhodně změň. My jezdíme již pátým rokem do Sv. Filipa, který je od Turanje vzdálen cca 2 km. Nám se tam opravdu moc líbí. Byli jsme v Chorvatsku asi na 10 místech, ale Filip pro nás je nej... Máme 2 děti 11 let a 2 roky a opravdu pohoda. Asi jsem Tě nepotěšil tímto emailem, ale píši, jak to je.



Upraveno 5krát. Naposledy upravil Pablo (27. 05. 2012 22:54).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
10. 06. 2012 17:50
Pablo, mám pocit, že jseš vedle jak ta jedle.Vždyt Sv. Filip a Turanj jsou spojené prolínající se obce v jednu velkou, nechápu jak můžeš psát, že jsou 2 km od sebe. To samé s tou silnicí 5 metrů od pláží, mola atd. Toje jen ta obslužná silnička, která je téměř všude. Hlavní silníce na Zadar je až za apartmány odhadem 200 m od moře. JInak souhlas se vším nabízí se cokoliv a jakkoliv, lokalita nic moc.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (10. 06. 2012 17:56).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
10. 06. 2012 18:07
Pablo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, Turanj známe velmi dobře. Ubytování není
> opravdu nic moc. Hlavně je špatná pláž, ani se to
> pláží moc nedá nazvat. Samý šutr, prašné
> prostředí, ale hlavně cca max. 5 metrů za hlavou
> je silnice, která vede do Zadaru, takže velký
> ruch, budete k pláži procházet přes tuto
> frekventovanou silnici. Opravdu velký podprůměr. V
> Turanji není žádný noční život, noční hudba,
> promenáda, je to vesnička, kde je jen pár malých
> obchůdků. Vše je pěšky daleko. Také jsme se jednou
> spálili, protože velmi často tuto vesničku CK
> zařazují pod oblíbenou destinaci Sveti Filip i
> Jakov. Takže doporučuji, pokud to jde, tak to
> rozhodně změň. My jezdíme již pátým rokem do Sv.
> Filipa, který je od Turanje vzdálen cca 2 km. Nám
> se tam opravdu moc líbí. Byli jsme v Chorvatsku
> asi na 10 místech, ale Filip pro nás je nej...
> Máme 2 děti 11 let a 2 roky a opravdu pohoda. Asi
> jsem Tě nepotěšil tímto emailem, ale píši, jak to
> je.


OK, díky za názor:-) Loni jsme byli v Biogradu a ve Sv.Filipu se byli taky jednou vykoupat a pokoukat:-) Takovej klídeček tam byl oproti přcpanýmu Bio:-) Dík za názor a hezkou dovolenou:-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
10. 06. 2012 18:10
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pablo, mám pocit, že jseš vedle jak ta jedle.Vždyt
> Sv. Filip a Turanj jsou spojené prolínající se
> obce v jednu velkou, nechápu jak můžeš psát, že
> jsou 2 km od sebe. To samé s tou silnicí 5 metrů
> od pláží, mola atd. Toje jen ta obslužná
> silnička, která je téměř všude. Hlavní silníce na
> Zadar je až za apartmány odhadem 200 m od moře.
> JInak souhlas se vším nabízí se cokoliv a
> jakkoliv, lokalita nic moc.


jj, taky díky za info, koukal jsem na mapy a vidím, jak daleko je magistrála a stejně jako ve Sv. Filipovi je i v Turanji místní silnice hned u pláže:-)Taky vidím, že kde končí Turanj, tak začíná hned Sv. Filip. Schimi, proč myslíš , že lokalita nic moc....jakože tam není noční život?
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
10. 06. 2012 18:16
Možná jsem to výrazem "nic moc" přehnal, mělo to být spíše-není tam nic výjmečného jako památka, výhled na nějaké panorama atd., ale je to lokalita vhodná pro lidi co mají rádi klídek a pohodu :-) takže asi tak, nerad bych tímto někoho odradil.
PS: takže tam přecijenom jedeš do té Navenky ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (10. 06. 2012 19:00).
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
11. 06. 2012 20:09
:-) Já to potom, co mám tolik informací musím vidět:-) Jedu tam a vezu hrábě, koště, Savo a nářadí:-) Budu tři dny uklízet a opravovat, abych tam užil zbytek dovči a ostatní přijeli do pořádku:-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
12. 06. 2012 09:16
joo v patře to přežiješ, jen to přízemí je katastrofa :-) a třeba trochu mákly a na zahradě si nezlomíš nohu :-) přeju příjemnou dovču !
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
13. 06. 2012 20:22
Uvidíme, schválně dám vědět po příjezdu zpět. Tobě taky pohodovou dovču a dík za info :-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
18. 08. 2012 16:42
Zdravím. Takže zahrada je v tom stavu jako předchozí sezony. Nejsou to "Přemkové" zrovna :-) App. v patře v pohodě, místnosti velké a supervelká terasa. Jediná nevýhoda je , že se dají uzamykat jen jednotlivé pokoje a kuchyň a koupelna. Do horního app. je společný vstup do domu s domácíma a mi jdeme do patra, kde ale nejsou již vchodové dveře. Nestalo se ale, že by domácí šli do patra.Za ty peníze dobré, ale příští rok pojedu jasně že někam jinam:-)
Schimi díky za info a už se těším na Tvoje typy kam v roce 2013:-)
Ahoj a hezkou dovolenou:-)
Re: Turanj - CA Eliška - AP Objekt č.35 - Navenka
20. 08. 2012 23:14
Zdar zod3, však já vím kam tě neposlat, ale vermomoci jsi tam chtěl jet :-)) Jsem rád, že jsem to věrně popsal a nemýlil se v tom, že domácí jsou opravdová netáhla-nejhorší co jsem v tamtěch končinách poznal . Stejně tak jsem ani náhodou nepochyboval, že z CA v tom neudělají pořádek.
Ahoj



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (20. 08. 2012 23:15).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.