Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN

Autor M2D.D 
PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
22. 01. 2012 19:02
Dobrý večer,
v minulém roce jsme byli na dovolené v Podgoře, která nám učarovala.Rádi bychom jeli i v tomto roce. Rozhodujeme se mezi HOTELEM MINERVA a MEDITERANEM. Jaké máte zkušenosti s těmito hotely, popřípadě doporučte prosím jiný v této oblasti.Ne HOTEL PODGORKA!!!
Děkuji Dan
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
22. 01. 2012 19:10
Ahoj, byl jsem v Minervě a úplná spokojenost a podle ostatních dovolenkářů se nedá s Mediteranem srovnávat, Minerva na Chorvatský poměry docela luxus. A proč né Podgorka??? Taky jsem byl a docela v pohodě až na večerní rámus, ale to je na dovolený v centru dění docela normální, pokud chceš vědět něco víc ozvy se v Podgoře jsem byl už 8x
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 09:05
Dobrý den,tak do Mediteranu NE!!!!!Byli jsme tam minulý rok a katastrofa.Malé pokoje,že čtyřčlená rodina se tam nemůže pohnout.
Že na pokoji není klimačka ani lednička jsme věděli,takže ok,ale ten nepořádek!Po převzetí pokoje jsem šla na recepci požádat
znova o úklid,ale nic moc.Bylo špatně vysáté,prach se tam neutíral kdoví jak dlouho,balkon včetně nábytku byl nepoužitelný.Váleli se
tam mrtvé mouchy,listí,prostě nepořádek...stolík s židlema,jedním slovem fuj.A vrcholem byla koupelna.Sprcha skoro netekla,závěs byl
naprosto nechutný a slizský,sprcháč byl rezavý.Zrcadlo bylo staré a zašlé a světlo nad ním,když bylo rozsvícené,tak bzučelo.Záchod tekl,
takže jsme u něj museli mít neustále ručník... Všechno vybavení staré,komunistické,okolí pokojů neupravované.
Jídlo průměr,ale zase,snídaně byla do půl 10,ale když jsme přišli třeba před devátou,tak už bylo jen jedno pečivo,né zrovna čerstvé a celkově
výběr nic moc,jídlo nedoplňují!A každý den je na vývěr to samé.Večeři dávají kuchaři a ten jeden se vždycky tvářil jako by to dával ze svého,pokud jste si neřekli još,tak
vám byl schopný dát porci,jak pro dítě.Byla jsem svědkem toho,jak pánovi přede mnou dal pár hranolek a jedno malinké,tenké maso.
Pán se zarazil,ale vzal talíř a šel...
Celkově jsme měli pocit,jako by jsme tam byli snad na škole v přírodě.Nikdo nečekal až třeba dojíme snídani,bylo půl desáté,tak zhasli
světla,nebo děti napomínali...žádná úcta jako k hostům tam snad ani nebyla.
Byli jsme tam na 14 dní a zájezd stál skoro 40 tisíc.I jsem to obrečela...
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 14:14
Co tak zkusit hotel Sirena :-),má krásnou pláž a zároveň je nový, tzn. že staré pokoje Vás asi čekat nemůžou
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 14:45
To je pravda,kolem hotelu Sirena jsme chodili na prochajdy a opravdu je moc krásný.Na pokojích jsme viděli,že mají plazmu na stěně a
krásné skříně.:-)))))
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 15:41
Pokud chce někdo fotky ze Sirény poslat na mail, ať se ozve. Máme ji v nabídce CK, ve které já pracuji :-).
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 19:37
Hotel Siréna, hotel AURORA - velmi pěkné hotely, Minerva OK, můžu osobně doporučit.
To DARIS: to co popisujete, v MINERVĚ není, naopak, hodně se za těch 10 let změnil k lepšímu.Možná i tím, že došlo ke změně vedení. Snídaně-švédské stoly, neustále doplňovány. Večeře - výběr z nabídky, maso, ryby, těstoviny. Pokoj - koupelna společná s WC, pokoj 2+1 lůžko, balkón: 2 židle, malý stoleček. My bydleli úplně v posledním patře, zde sestěhovávali všechny rodiny s malými dětmi, ale slyšela jsem loni na pláži od ubytovaných, že nyní si stačí vybrat číslo pokoje a to si zarezervovat.(pokud je volné, je vaše). Ideální je vnitřní bazén, vyhřívaný- v případě špatného počasí jsme ho s dětmi využili.Je tam i posilovna. Přemísťování v budově je ideální díky výtahům. Výtah Vás zaveze až na pláž. Takže mohu doporučit.
Na druhou stranu je v PODGOŘE spousta pensionů a app, které mají luxusní pokoje, zajišťují stravu a mnohokrát je Vám u domácích lépe než na hotelu. (Např. Villa MOZART, villa NATALIA, villa NIKOLA - pensionky).
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
23. 01. 2012 20:32
Ahoj Ivoši,
minulý rok jsme byli ubytovaní v Podgorce. Nejsme nároční na ubytování a stravu, ale co jsme zažili byla hrůza a děs.
Počínaje nehoráznou cenou parkovného, kterou jsem musel zaplatit na recepci ( cestovka deklarovala v ceně zájezdu ) dále přes špatně uklizený pokoj,záchod na který jsi se bál sednout,aby se nepřevrhl, odtok sprchy místo,aby odtékal do stupaček, šel přímo na podlahu v koupelně, při večeři nedostatečně zmrazená zmrzlina, která měla za následek střevní potíže nejen našeho dítěte...)))To vše jsem reklamoval na recepci,ale marně.Dále nás nemile překvapil zápach vedoucí ze skruží hotelu u mola před hotelem, přitom zde byla vyvěšená modrá vlajka. Do Chorvatska jezdíme už 5 let, ale to, co jsme zažili v Podgorce jsme nikde neviděli.
Podgora je nádherná a právě proto jistě pochopíš, že po takto nemilé zkušenosti se vždy poradím, abych se znovu nezklamal.
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
24. 01. 2012 02:13
A co hotel Sirena? Je pár let po rekonstrukci (původně to byla ubytovna pro bosňany) a vypadá z místních hotelů nejlépe.
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
24. 01. 2012 13:32
Dobrý den Niki,
zasílám e-meilovou adresu ( M2D.D@seznam.cz ) pro zaslání fotek HOTELU SIRENA, případně bližších informací od Vaší cestovky.
Podle zatím zveřejněných příspěvků se nám jeví HOTEL MINERVA nebo HOTEL SIRENA nebo HOTEL AURORA jako dobrá volba.
avatar Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
01. 02. 2012 21:48
Jezdím do Aurory, dříve nabízely jen německé cestovky, teď již i české cestovky (někdy je to škoda) - např. Neckerman.cz - a vše je v pohodě, klimatizace, polopenze, k večeři víno zdarma, dítě zdarma cca do 11 let atd. Honza
avatar Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
27. 02. 2012 17:54
Niki napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pokud chce někdo fotky ze Sirény poslat na mail,
> ať se ozve. Máme ji v nabídce CK, ve které já
> pracuji :-).

Ahoj
Taky bych stál o ty fotky, zvlášť pokud nejsou starší než 2-3 roky. Rozhoduju se mezi Sirenou a Minervou.
vala.m@centrum.cz
Dík
avatar Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
21. 03. 2012 12:42
[www....]
Tady z těch recenzí hotel Minerva právě 2x dobře nevychází...
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
02. 04. 2012 13:55
Zdravím, tak to není moc dobré letos tam v červenci jedu. Mám zkušenost, že pokud tam jsou němci tak je to slušné.Někde jsem četl, v Minervě proběhla nějaká rekonstrukce. Máte někdo nějaké foto?
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
07. 04. 2012 19:39
V MINERVĚ je vše v pohodě, došlo tam k personální změně, což vedlo k tomu, že se plně věnuji hostům, došlo ke změně především v jídelně, kde se neupřednostňují Němci, ale všichni jsou posuzování zcela stejně. Nabídka jídla je formou švédských stolů, večeře servírované z nabídek, které Vám nabídnou a nebo si můžete ze švédského stolu nabídnout rybí speciality, porce jsou neustále doplňovány.Dříve to tak nebylo, jak se dojedlo, zůstalo dříve bohužel jen to, co nikomu nejelo...
Neměla bych strach, Minerva je velmi pěkná.Máte tam posilovnu, bazén, bazén s teplou vodou, v hotelu se pohybujete výtahy a výtahy Vás zavezou až k moři, kde po 5m jste u moře.Jinak PODGORA je nádherná, takže si dovolenou pěkně užijte,Byli jsme tam loni :-)
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
08. 04. 2012 18:15
Dobrý den,díky za info.N
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
18. 07. 2012 08:55
Ahoj,docela by mě zajímalo,jak se vám letos,kdo jste tam byl,líbilo v Mediteranu?My bychom tam už nejeli ani zadarmo...
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
28. 07. 2012 18:44
Ahoj,vratil jsem se ve středu z MINERVI měl jsem tam plnou penzi (mimochodem jediný z celého hotelu). Jídlo docela ušlo i když jsme před tím měli vždycky lepší.Co se týká zařízení tak podle nás pamatuje sedmdesátá léta. Jinak už bychom
tam NEJELI.
Co se týká MEDITERANU tak jsme se tam seznámili se dvouma slovenkama,které tam bydlely a nadávaly jak špačci,když to porovnaly s náma tak proti nám bydlely ve špinavé díře takže rozhodně NE.
Re: PODGORA - HOTEL MINERVA NEBO MEDITERAN
29. 07. 2012 11:46
Špinavá díra-jak dobře vím,o čem mluvily...!!!:-(((
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 252
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.