Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

chorvatské cestovní agentury

Autor romča 
chorvatské cestovní agentury
18. 01. 2012 16:12
Zdravím, má tady někdo z vás zkušenost se zajišťováním ubytka přes chorvatskou cestovní agenturu. Jednu takovou jsem si našla, je to agentura azur, sídlí na Krku a nabízí mi pěkné ubytování. Je to bezpečné ? Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji.
Re: chorvatské cestovní agentury
18. 01. 2012 20:59
Agentury jsou většinou o dost dražší, než si zajistit ubytko napřímo.
Re: chorvatské cestovní agentury
19. 01. 2012 12:54
No a mohli by jste mi někdo prosím doporučit nějaké ubytko do města Krk nebo dobrou cestovku. Je to pro 7 dospělých a dvě děti. Díky.
Re: chorvatské cestovní agentury
20. 01. 2012 08:24
No jenže s dvěma malými dětmi se nám nic nechce sháně, už to chceme mít nachystané. Já jen jestli to není risk? Ale na adrese uvedená agentura je. Já se jen ptám proto, jestli už takhle někdo platil přes chorvatskou agenturu?
avatar Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 13:05
Minulý rok jsme využili místní agentury v Mali Lošinj, Objednávka po netu, zaplacení zálohy kartou, voucher a potom příjezd na místo. Vše šlo naprosto hladce a s ubytováním jsme byli spokojeni.

Michal
Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 15:25
Ahoj Michal
Tohto roku planujeme ísť cca 3 rodiny na Mali lošinj presnejšie do Artatore ,mame menšie problémy nájsť ubytovanie pre všetky 3 rodiny v jednom apartmane neposunul by si my prosím adresu tej agentúry skúsil by som ich osloviť a dalšia prosbička či nevieš náhodou hodiť na net svoj názor o Lošinje alebo či ste neboli v Artatore . Dakujem stenly
avatar Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 17:33
Náš názor na Lošinj je kladný. Městečko je velmi příjemné s řadou možností, kam si večer sednout a přitom není tak nařvané, jako některá turistická centra. Možnosti koupání nejsou takové jako na středodalmatských ostrovech, ale právě Artatore je výjimkou. Pokud bych hledal ubytování na ostrově Lošinj, tak určitě Artatore. Musí se ale objednat včas. My jsme sháněli minulý rok na poslední chvíli a Artatore bylo již obsazené. Největším zážitkem pro nás byly výlety na ostrovy Susak a Ilovik. Nechali jsme stranou stranou nabízené výlety a využili místní linky Jadrolinije. Ráno tam a v podvečer zpět. Přijde to na pár kun a zážitek je zaručen. Málo lidí, písečné pláže vhodné pro děti a na Iloviku oblázková pláž, která snese srovnání s Lučišče na Hvaru. Tedy až na skály za zátokou, které zde chybí. Ale zase jsme tam byli sami. Ilovik má max. výšku necelých 90 m. Byli jsme tam úplně sami, jen se musí jít chvíli po pěšině na druhou stranu ostrova. Sušak je zase zcela netypický ostrov z písku porostlý bambusem. Jakoby ho sem šoupli odněkud z tropů. V Lošinji nám pizza nejvíce chutnala při levém okraji nábřeží, kde mají i pece, Zmrzlina byla bezkonkurenčně nejlepší v cukrárně Mobydick přímo v centru zátoky.

Artatore:


Susak - písečná pláž u přístavu:


oblázková na ostrově Ilovik:


Michal



Upraveno 2krát. Naposledy upravil admin (22. 05. 2012 20:02).
Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 17:35
No ona mi totiž agentura prvně napsala ať pošlu zálohu 200 E a včea 100 E, tak jsem z toho zmatená. Mám strach, že tam dojedeme a pak nic. Kolik vy jste tak zhruba platili zálohu ?
avatar Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 18:44
Už si nepamatuju. Snad 20%. U všech agentur to nemusí být stejné. Obvykle se díváme, zda na agenturu jsou odkazy na stránkách místního turistického sdružení "Turistička zajednica" a také kvalita stránek může napovědět.

Michal
Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 18:53
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 16:58).
Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 19:25
Jj, tak na stránkách města uvedená je. A kvalita stránek vypadá dobře. Takže se nemusím bát ? Akorát mně právě přijde divné, že prvně měla být záloha 200 E a pak 100 E.
avatar Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 20:24
Ano Susak, nevím, co mi vlezlo do hlavy.

Michal
Re: chorvatské cestovní agentury
21. 01. 2012 20:54
Ahoj Michal

Ešte raz dakujem Artatore sme vyberali prave pre tie prednosti čo si spomínal takže už len vybrať ten správny barák a hor sa do rezervácie .
dakujem aj za sz

stenly
avatar Re: chorvatské cestovní agentury
25. 01. 2012 19:51
Ahojte. Na podzim jsem se rozhodovala mezi Artatore Lošinj, Splitskou na Brači a Hvarem. Nakonec jsem se rozhodla jak rozhodla, ale v Artatore jsem nějakou dobu měla zabukovaný myslím velmi krásný apartmán Chiara. Hrozně se mi líbí - tak asi příští rok..Zkus dát do hledáčku Artatore Chiara, najdeš tam i odkaz na cestovku pro Lošinj, už jsme přes tuto cestovku byli - a spokojenost. Zdraví R.
Re: chorvatské cestovní agentury
26. 01. 2012 21:20
Ahoj Rero

máme rovnaký vkus mne padla do oka chiara hned od začiatku taktiež . No je tu problém, písal som im už asi pred 2 týždňami a odpovedi som sa zatiaľ nedočkal - napísal som už aj na druhý jej podobný ........pletikosa@losinj-artatore.com......
no a taktiež nič takže neviem či si všetci zobrali bobríka mlčanlivosti a kto dlhšie vydrží ,no ja som už troška nervózny rád by som to už rezervoval a vytešoval sa odpočítavaním .....

stenly
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.