Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak-apartmán Delfin ( Anka)

Autor hanka72 
Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
15. 11. 2011 19:41
Ahoj všem-prosím,nevíte náhodou někdo,kolik schodů je od tohoto apartmánu k moři?Hledala jsem všude možně po netu a našla jsem 40-100-200 :-) Je to na Put Vrulje Díky všem
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
16. 11. 2011 11:20
Dům je hned u silnice Put Vrulje, proto k vodě minimálně 80 schodů, spíše 100, tak jako ostatní domy ve stejné ulici.
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
16. 11. 2011 15:28
Díky moc za odpověď,fakt jsem poctivě hledala a nenašla :-)...tak to neni tak hrozný...jen se ještě zeptám-nevíte náhodou,jaká je pod domem pláž?Popřípadě-kde je v blízkosti pěkné koupání a šnorchlování :-)
Díky všem
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
16. 11. 2011 16:42
Pláže jsou ty, co jsou uvedeny na foto u app. My jsme bydleli ve stejné ulici, ale blíže "centru", tak jsem na tamější pláže nechodil. Ono to ani nejde, domácí si hlídají, aby na tyto pláže pod app moc "cizí" nechodily. Jinak pozor v této části na proudy ve vodě, když to táhne, je třeba pořádně zabrat, aby se s tím člověk vypořádal.
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
19. 11. 2011 09:45
Ten apartmán znám.
Někde jsem psal, že v Pisaku bydlí bývalý trenér Jugoslávie ve vodním pólu, tak to budeš chodit kolem něj. Sedí tam dole na rohu a turisti mu trošku lezou na nervy. Má přes devadesát.
Ale k tématu:
Schody dole jsou hodně příkré, nevhodné pro hodně malé děti a lidi co mají potíže s chůzí. Převýšení je vysoké. Pro relativně zdravé lidi to není problém. Byl jsem v té lokalitě nejméně 5x ( kousek vedle) a ani s malými dětmi jsme neměli problém, ale nemohou dolů chodit samy, to je dost riskantní. Mohly by spadnout, velké zabezpečení tam není.
Moře čisté s chladnými proudy. Přímo před domem je v moři taková skála. Kolem toho kamene je čilý podmořský život. V kamenu je díra, kterou mohou odvážlivci proplavat. Já si netroufnul. Pozor na proudy! Kolem kamene je dopoledne klid a pohoda, odpoledne začne voda táhnout a zvedají se vlny. Proud je dost silný. Je třeba hlídat ať vám to neodvese děti na lehátku. To má Zahajskéj pravdu.
Lokalita klidá, příjemná. V noci v tomto místě kolem apartmánů dost fouká. Pro toho kdo má zdravé nohy jednoznačně mohu doporučit.
Pláže dole jsou dvě, fotky jsou na stránkách pana Vávry. Já jich mám někde mraky, ale z doby kdy nebyly digitály, takže to nepošlu. Zvlášť pláž blíž ke Vruljím je moc hezká. Hodně záleží kolik tam je lidí. Pamatuji doby kdy jsme tam byli prakticky sami, ale prý tam každý rok lidí přibývá.
Přesto mohu říci, jel bych tam hned. Je tam moc hezky.
avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
19. 11. 2011 12:34
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
19. 11. 2011 13:41
Jíro,díky moc :-)
My jsme si ten apartmán vybrali z toho důvodu,že jedeme s kamarády a chceme být v jednom apartmánu - potřebovali jsme 3 ložnice.Bohužel jsme v Pisaku žádný jiný takhle uspořádaný neobjevili...tak teď jsem stále na vážkách,zda ho tedy vzít nebo ne-máme děti 6 let,6 let a 1,5 roku.Můžeš mi tedy poradit,které místo v Pisaku by bylo lepší?
Děkuju Hanka



Upraveno 2krát. Naposledy upravil hanka72 (19. 11. 2011 16:03).
avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
19. 11. 2011 14:16
Ahojte. Hanko72 - zde se můžeš kouknout na mapku. Pro děti je vhodné centrum a blízké okolí - například jsem se dívala na ten apartmán Pelegrín - když jsem tam byla - tam je v 1.patře terasa se vchodem do 3 apartmánů - perfektně hóóódně velká - a zastřešená i obrostlá květinami - děti si tam mohou v pohodě hrát... Na pláž je to pár krůčků. Ten apartmán zcela vlevo při pohledu na mapku je sice se sestupem k moři, ale plážičky jsou velmi příjemné i pro děti, a nejsou tam ty proudy. Tam vedle čísla 19 jsou taky ve více patrech jednoho domu apartmány/jméno si nevzpomenu/ se skoro soukromou plážičkou, taky vhodné pro děti - a přímo v centru Pisaku. Šťastnou ruku při výběru apartmánu přeje R.
[www.galerie-jadran.net]
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
20. 11. 2011 16:56
Renatko,moc díky...zaujal nás apartmán Ora,je také v Put Vrulje,ale hned na začátku ulice...neznáte prosím někdo,jak to zde vypadá?
Všem velký dík za ochotu
avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
20. 11. 2011 21:18
Tak to mám radost. Pár schůdků nevadísmiling smiley, a místo je to fakt dobré....Škoda, že tu není fórista Hulča. Ten by ti určitě řekl něco bližšího. Je to fakt znalec Pisaku. Ale třeba se ozve - na to krásné video. V Pisaku je fakt krásně. A vemte si dalekohled - na delfínky..... R.





avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
21. 11. 2011 08:09
Rero: Krásné video s delfínama,taky na ně takto koukáme my z apartmánu,jsou tam vidět skoro každý den.Už aby to bylo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil slofik (26. 11. 2011 09:46).
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
21. 11. 2011 08:52
Hanko72, Rero má pravdu v tom, že nejlepší pro děti je okolí přístavu.
Pokud budeš v Put Vrulje, jde jen o to, aby děti nechodily samy dolů, případně nepřelézaly zábradlí u apartmánu. Všude je skála a sráz. My tam jezdili taky s malými dětmi a bez problémů. Tu lokalitu mám nejraději.
V přístavu už není takový klid, ale je to v pohodě. Hodně záleží v jakou dobu jedeš, my tam jezdili převážně v červnu a to je tam klídek.
J.
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
24. 11. 2011 21:38
Jirko,díky-my jedeme v červenci,protože pracuju ve školství,takže musím o hlavní prázdniny.Ještě se zeptám-jak je daleko od apartmánu Delfin (píší konec vesničky) k apartmánu Ora,popřípadě k hlavní pláži-přístavu.
Díky moc za odpověď,Hanka
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
26. 11. 2011 09:12
Ahoj.
V červenci je těch lidí asi o poznání víc, já byl v srpnu a je to "únosné". My tam většinou jezdili v červnu.
Vzdálenost od apartmánu Delfín odhaduji k Oře tak na 1 kilometr, ale mohu se mýlit. Ora je od přístavní pláže kousek, pár minut.
Nemusí se to celé obcházet po hlavní silnici přes vesničku, ale vede tam pěší chodník dolů. Na to příjdete rychle.
Hezký den.
avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
26. 11. 2011 15:47
Ta vzdálenost dobře vidět na té fotce od Rero. Ora je pod číslem 25 a Delfín je na konci za číslem 34.
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
28. 11. 2011 07:39
Kudu, já myslím, že ta fotka trošku mate.
Podle mne je Delfín někde na úrovni apartmánu č. 33, ale blíž k moři. 34 má představovat restauraci ve Vruljích až "za rohem" daleko za vesničkou. Jezdili jsme tam po vodě. Jinak je fotka výborná.
avatar Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
28. 11. 2011 10:22
Máš pravdu, napsala jsem to blbě. Je to někde v těch místech kde je č. 33 (app.Derek).
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
05. 01. 2012 09:04
Dobrý den, chci se zeptat na Pisak a apartmány Silvana a Vladimír Fistanovič. Máme rezervaci přes CA Eliška. Nevíte na které straně leží a jak to tam vypadá,pláže,schody atd.

Děkuji za odpověď
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
05. 01. 2012 10:01
Stále dokola. Napřed si zjistím vše o tom, kam chci jet a pokud líbí, provedu rezervaci. Opačný postup odporuje logice.
Re: Pisak-apartmán Delfin ( Anka)
05. 01. 2012 12:04
O to se právě snažím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 200
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.