Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování u moře

Autor Anetacek 
Ubytování u moře
23. 06. 2011 12:02
Dobrý den, prosím, nemáte někdo tip na ubytování (apartmán), ale jediná podmínka hned u moře, pro dva lidi - pár. Můžeme dojet prakticky kamkoli... podmínkou je moře!!! Děkuji. smiling smiley
Re: Ubytování u moře
23. 06. 2011 12:05
Jsem blbka, ještě termín, srpen
Re: Ubytování u moře
23. 06. 2011 14:52
Zadej si do vyhledávače ubytko na páži a jsi tamspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ubytování u moře
23. 06. 2011 16:06
alebo si prenajať plachetnicu. a more máš prakticky hneď u postele.
avatar Re: Ubytování u moře
23. 06. 2011 20:01
skor by to chcelo viac info, ešte akú pláž, jak moc kľud , jak moc živo,ostrov, pevnina... to je jak prist do reštaurácie a vypýtať si jedlo... ale ake????
Re: Ubytování u moře
24. 06. 2011 07:25
Děkuji za reakce. Asi jsem neuvedla bližší info eye rolling smiley, nevím jestli to napravímconfused smiley: spíše se nám jedná o klidnější místo, kde nebude obr pláž se stovkami lidí - představa nejlépe soukromá u domu/u ubytování (nedělené žádnou magistrálou, žádnou silnicí a ani jinou cestou) kde se dá svalit a hned do vody, šnorchlovat. Vloni jsme byli v Mimicích a letos mají v sezóně obsazeno. A v září se nám po loňské zkušenosti nechce - chladné počasí. Jestli se jedná o pevninu, či ostrov, není moc rozhodující, jak jsem psala, dojet můžeme kamkoli.(ale spíše střed a jih HR) Podmínkou je ale blízkost moře!!! Termín srpen. Cena:nabídněte.
Snažila jsem se to tu propátrat, ale některé odkazy po bližším ohledání nejdoul, nebo neodpovídají poptávce, nebo slibují víc, než ve skutečnosti mohou nabídnout. Asi jsme moc nároční. sad smiley Každopádně díky, chtěla jsem získat info od zkušených.


v případě rady, či nabídky můžete na aneta.pelikanova@seznam.cz Děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.