Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Igrane, nebo podobné-prosím pomoc

Autor leiter1 
Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
17. 06. 2011 07:15
Vážení přispoěvatelé, letos se mi poprvé stalo, že na mě nevyzbyl apartmán u Emila Taljančiče v Igrane.
Vzhledem k tomu, že tam jezdíme již hezkou řádku let, náš 6 letý synátor si tam také zvykl, hledám ubytko v dané lokalitě, ale nemohu nic najít.Do Punty se mi nechce a nevidím jinou možnost, než vyrazit někam jinam.
Prosím tedy Vás, zkušené harcovníky, aby jste mi pomohli, či jinak navedli na podobnou vesničku, stranou od ruchu velkých středisek, abychom i letos mohli ochutnat chorvatské pobřeží s veškerými svými přívětivými stránkami.
Fakt jsem již zoufalý.
Věřím, že se mezi Vámi najde někdo, kdo má známého Chorvata, či klidně Čecha a máte dobrý tip na klidné místo a slušné ubytování.
Finanční stránka ně zase tak nezajímá, vždyť to děláme hlavně pro děti.
Děkuji moc za Vaši pomoc
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
17. 06. 2011 09:45
Zkuste Drašnici - hned vedle Igrane. Na www.drasnice.hr je mnoho nabídek na ubytování a je i česky.
Hodně štěstí
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
17. 06. 2011 11:10
Vloni jsme byli ubytování v Igrane zde v AP č.7. Super, je to u hotelu Punta:
[www.igrane.com]
Psal jsem česky maily - domluva bez problémů.
Mirek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mirekxy (17. 06. 2011 11:12).
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
17. 06. 2011 23:17
leiter1
My jsme byli ubytováni těsně nad Puntou,Apartmány Karmelo Lulič.
Byli jsme spokojeni, po sedmi dnech úbytka jsme dostali každý makrélu zdarma i děti.
Navíc i na pláž je kousek.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
18. 06. 2011 19:45
leiter1
Zkus napsat domácím (http://www.igrane.com/accommodation) a třeba bude něco volné. Letos jedu do Igrane po šesté a nebál bych se cestovat i na blind (začátkem července). Vždy se dalo něco sehnat.
avatar Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
18. 06. 2011 20:42
Ahojte. Ano, stránky z Igrane mají pěkné, mají tam i fota a videa, plánky apartmánů - to je musím pochválit. Ale co mi schází v Chorvatsku obecně na hodně místech a v mnoha případech - a myslím, že by to v podnikání mělo být samozřejmostí - to jsou ceny za jednotlivé apartmány a taky jejich obsazenost. Je to myslím dost důležitá informace pro potencionální zákazníky. Už bych z tohoto přehledu věděla kde je volno ve vybraném termínu, a jestli nabízenou cenu akceptuji. Nevím, proč tomu tak mnohdy není - a vyskytuje se to dost často - ale je to poněkud divné....Myslím, že by to mělo být automatické - pokud v této oblasti podnikám. A tak chválím ty, kteří mají nabídku takto "ošetřenou". Je to takto poctivé, a ušetří to spoustu času při vyhledávání a rozhodování. Zdraví R.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
18. 06. 2011 23:17
Rero,naše zkušenost je celkem pozitivní, ale stalo se nám že cena apartm. na internetu nesděla s realitou.
Také v jiné obci se nám přihodilo to že majitel mněl na intern. prezentaci dvoupodlážního domu, po příjezdu jsme spali úplně jinde,Snad třetí patro.
V Igrane jsme záhlédli i naháněče,ale vím že apartmány blíže moře byly "obsedeno"a to do gmentu.Takže na blind ano ale výše ve svahu.grinning smiley
avatar Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 06. 2011 09:38
Ahojte. Vzhledem k tomu, že chci být hned u moře, objednávám místa a apartmány už na podzim. Jen jsem reagovala na tu nabídku apartmánů v Igrane - skoro vše bez uvedení cen. Pro leitera1 navrhuji vyzkoušet Pisak - má podobnou atmosféru jak Igrane, a život je změna....Zdraví R.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 06. 2011 10:16
Ja mozem odporucit dedinku Stanici pri Omisi - pokusit sa hladat apartmany pri mori. Dobre spracovanu ponuku ma p. Vavra - ked mu napisete poziadavky, urcite Vam nieco odporuci a napise Vam zoznam volnych apartmanov v pozadovanom termine. Boli sme v Stanici velmi spokojni a ideme tam opat.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 06. 2011 10:56
Dávám sem ještě jeden odkaz na mnou výše uvedené ubytování v IG. Rero -ceny JSOU uvedeny thumbs up
[www....]
Takže kdo hledá - najde. Samozřejmě hledat ubytko na poslední chvíli je sázka do loterie, ale pokud jsem psal K. Luličovi e- mail, vždy jsem měl skoro okamžitou odpověďeye popping smiley.
M.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil mirekxy (19. 06. 2011 11:03).
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
23. 06. 2011 06:27
Děkuji všem za radu, díky Vám jsem oslovil 7 poskytovatelů v Igrane a všichni mi nabídli volné termíny. Vybral jsem si Anitu Šodan a 7.7 již jsme zase na naší oblíbené destinaci.
Díky
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
23. 06. 2011 19:11
leiter 1, tak to se tam "uvidíme" - třeba u Emila v Tri Volta. Jedu 2.7. večer a pobyt do 14.7.smileys with beer
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 07. 2011 11:48
Dobrý den,
vrátili jsme se z chorvatska, a už vyhlížím kam pojedeme příští rok.
Mám vytipované Igrane.
Mám dotaz, zda by nám v penzionu u Kar.Luliče - někde šlo uskladnili kola.
Zda by nám pán vyšel vstříct, ať to případně nemusíme tahat do patra.
A vůbec myslíte si, že v Igrane budeme moci přejet z pláže na pláž - kolmo? Byli jsme tak loni na Murtru a paráda.
Jsou v igrane i cesty s menším provozem, nebo přímořské stezky a komunikace.

A ještě dotaz zda když budeme ubytování u kar.Luliče se dá dostat přes apartmány Punta k hotelovému bazénu.

Manžel si potrénuje "ráno" třeba na kopec. Je nadšenec.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KajkaKonik (19. 07. 2011 12:10).
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 07. 2011 12:12
Máte kontakt na to ubytko u Emila Taljančiče? Dík. Má případné stránky a lze s ním komunikovat i v CZ. Dík.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
19. 07. 2011 21:12
Kajka Konik.:
U Karmela jsme byli v roce 2009.Co se týče uskladnění kol tak vlastní garáž a to si určitě musíte domluvit s nima.Na email odpovída hlavně jeho příjemná žena,která umí dobře česky.My jsme chodili na pláž pod Puntu,ale jsou tam schody.
Co se týče bazénu,ten je přístupný jen hostům hotelu.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
20. 07. 2011 21:44
To K.K. - vloni v září v IG u Karmela L. bylo vše v pohodě. Mezi IG a Živogošče je podél moře málo frekventovaná asfaltka ideální pro kola. Na druhou stranu do Drašnice prašná cesta nad mořem, ale spíše pro horská kola. Co se týče bazénu u hotelu Punta: nikdo v září nekontroloval, jestli jsme hosté hotelu, nebo bydlíme jinde. Takže bazén byl pro nás OPEN.thumbs up smiley
Ale jestli si tohle přečtou, tak nevím.......!
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
27. 01. 2012 09:32
Dobrý den, nemá někdo zkušenost s apartmány Minca v Igrane???

Děkuji
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
27. 01. 2012 12:54
Dobrý den,v aparmánu Minca jmsme byli ubytováni před dvěma lety, Apartmány jsou standartně zařízeny. Majitelka vlastní kavarnu,která je součásti apartmánu, o hosty se postará po strance ubytování slušně, pozdraví ale tím vše končí. Pláž je dvacet metrů od apartmánu což nám vyhovovalo.Parkování je na městském parkovišti vzdáleném 400 metrů,parkovné je v ceně. Vyložení zavazadel je na cestě ,která je přimo pod apartmánem a taky slouží jako zasobovací pro další restaurace.Příjezdová cesta je jednosměrka a misto na odstavení tam není .Všechno muselo být rychlé ,aby další auta moc dlouho nečekala.Obchody s potravinama jsou blízko v okollí 5é metrů od apartmánu. Není možnost zakoupit ovoce v místě, takže se proněj musí do okolních obcí nebo na Makarskou.Pokud máte nějaké otázky, rád odpovím
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
28. 01. 2012 12:14
Igrane: Ovoce, zeleninu nakoupíte v místním Studenacu - lze platit kartou. Jinak stánek se zeleninou a ovocem je pod místní cestovní agenturou, směnárnou. Další obchod je směrem k hotelu PUNTA - také seženete vše. Doporučuji taky kouknout na APP RIBICA, které k zajištění stravování mají vlastní konobu TRI VOLTA.Zajišťují polopenze, plné penze. Pokud budete chtít bližší INFO, není problém, byli jsme tam několikrát.Mám i kontakty na APP.
Re: Igrane, nebo podobné-prosím pomoc
28. 01. 2012 20:32
Moc děkuji za odpovědi.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 262
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.