Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Prosba o radu

Autor Luxy 
Prosba o radu
06. 06. 2011 10:25
Zdravím všechny a prosím Vás o radu. Jezdím do Chorvatska již více jak 10 let do Brely, ale
dosud jsme byli ubytováni nad silnicí a na pláž jezdili autem. Příští rok pojedeme s 2letým
vnoučkem a potřebovala bych poradit nějaké vhodné ubytování v okolí (Omiš-Nemira, Promajna,
Pisak, Brela - Soline) pokud možno co nejblíž k pláži a s málo schody? Začínám tipovat takhle
v předstihu, protože letos o dovolené bych si ten objekt chtěla obhlédnout a případně se již
dohodnout s majitelem. Moc všem děkuji
avatar Re: Prosba o radu
07. 06. 2011 08:50
Pokus se hledat třeba tady. www.ubytovanivchorvatsku.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pavel.R (07. 06. 2011 08:53).
Ubytování u moře
07. 06. 2011 11:43
To už jsem všechno probádala, ale raději dám na osobní znalost toho daného místa. Informace o
vzdálenosti k moři a pláži jsou kapku zkreslené. Do Brely jsem také začali jezdit na zakládě osobní
zkušenosti kamarádů a osvědčilo se to. Bohužel již to nevyhovuje dané situaci.
Re: Prosba o radu
13. 06. 2011 15:31
Já jedu s dvouletým vnoučkem na Hvar - 5 m k pláži, žádné schody, jen to místo je někde jinde!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 194
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.