Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pakoštane

Autor ondra.ksl 
pakoštane
23. 05. 2011 09:51
Dobrý den, poradí mi někdo nějaké pěkné ubytování v Pakoštane pro 2 osoby? Dá se zde sehnat ubytování do 35E ? Jedeme začátkem července: 2.7 do 13.7. Za jakoukoli informaci moc děkuju.
Re: pakoštane
26. 05. 2011 14:25
Ondro,zkus zadat do Googlu "tomislav juricin pakostane",tam by měli mít apartmán pro 2,ale myslím že ceny v sezoně jsou od 40E nahoru.Já jsem letos rezervoval apartman pro 4 na konci dubna a už jsem si nemohl vybrat datum,měli ze 70% obsazeno (chtěl jsem taky začátek července na 14 dní),takže nevím jestli uspěješ.Ale na googlu "ubytovani pakostane" a psát emaily a telefonovat majitelům a snad něco seženeš.
Re: pakoštane
07. 06. 2011 23:08
Doporučuji apartmány Milenka Tadiče - [app-panorama.tripod.com] - jedeme tam letos potřetí, ceny OK, Milenko fajn, je to dál od moře, ale s nádherným výhledem na město a moře. :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.