Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Lošinj

Autor Pizzmen 
Ubytování Lošinj
26. 03. 2011 23:18
Ahoj milovníci Chorvatska. Přemýšlel jsem o letošním místu dovolené a můj pohled padnul na Lošinj. Zatím jsme vždy jezdili na blind, ale jelikož je Lošinj ostrov, nemuselo by se nám povést ubytko najít. Chtěl bych tedy poradit, zda někdo nemá kontakt na nějaké ubytování ve Velkém nebo Malém Lošinji. Cenově bych viděl strop někde u 40 Éček za noc. Předpokládám, že bychom jeli někdy začátkem července. Ubytování by nemuselo být přímo u pláže, tak v okruhu do 500m by bylo ideální.
Předem díky za podněty.
Re: Ubytování Lošinj
27. 03. 2011 19:11
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:55).
Re: Ubytování Lošinj
01. 04. 2011 09:25
V roce 2008 jsem zkousel na zacatku srpna najit na blind ubytovani na Losinju a silne nedoporucuji... byl jsem asi v 10 agenturach, projel vetsinu cest na Mali, Veli Losinju i Artatore a ani jeden volny apartman... vratili jsme se tedy do mesta Cres a tam byly volne dva apartmany, ale hrozne misto a cena 50e za 2 osoby...
Jinak je tam krasne a urcite se tam chci nekdy vratit... bud Artatore, nebo Veli Losinj, ale ne v srpnu a s ubytovanim dopredu domluvenym.
avatar Re: Ubytování Lošinj
21. 04. 2011 08:36
Moje loňská zkušenost z Lošinju:

Odjakživa jsme jezdili do Chorvatska na blind (5x). Vždy v sezóně. Vždy bez problému, do půl hodiny jsme bydleli. Loni poprvé jsem byl nucen použít agenturu. Na Lošinju.
Byla sice "špica sezona", ale v "Mali" jsme ani po dvou hodinách hledání nenašli ubytování na 14 dní v kuse. Většina místních nás odkazovala na agentury. Ubytovali jsme se na dva dny a jeli hledat do "Veli". Zde totéž, bez agentury to nešlo. Dodnes nevím, jestli tam mají nějaké nařízení, že bez agentury nemohou nikoho ubytovat.
Nakonec to dobře dopadlo, Veli Lošinj považuju za velmi příjemné místo.
Takže, Pizzmene, (a ostatní), použili jsme agenturu Palma ve "Veli".
avatar Re: Ubytování Lošinj
21. 04. 2011 10:32
Ahojte. [www.artmedias.com] Zdraví R.
Re: Ubytování Lošinj
21. 04. 2011 10:51
Rero? podle mnou zadaných kritérií to nechce nic najít sad smiley
avatar Re: Ubytování Lošinj
21. 04. 2011 12:42
Ne? Já mám už delší dobu v hledáčku Antonio...[www.artmedias.com]
Já v tom vyhledávám...a našla jsem minulý rok apartmán i pro známou, tak nevím.....ještě jednou - klikneš na ubytování - dej si pro počátek jen jedno kritérium, například s bazénem je tam apartmán jen jeden, a taky chci čím jak nejblíž moře...[www.artmedias.com] Zdraví R.
Re: Ubytování Lošinj
27. 04. 2011 20:26
Díky všem za příspěvky. Přes agenturu "Palma" jsem bohužel ve Velkém Lošinji nesehnal v našem termínu nic. Buď bylo obsazeno, nebo příliš vysoká cena. Zaměřil jsem se proto na Mali Lošinj a tam jsem po pár mailech nakonec ubytko vybral. Nejprve jsem to zkoušel přes agenturu "Losinjska plovitba". Ti se fakticky snažili, ale problém byl v tom, že se rozcházela nabídka ceny se skutečnou cenou, kterou nakonec chtěli. Takže jsem to zkusil ještě jinak, přes "Apartmani Hrvatska" a jak se říká, do třetice všeho dobrého. Máme rezervovaný apartmánek a můžeme se těšit a modlit, ať všechno klapne na jedničku.
Re: Ubytování Lošinj
27. 04. 2011 21:06
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 06:30).
Re: Ubytování Lošinj
27. 04. 2011 21:56
to JirkaD: Apartmán je na ulici STJEPANA RADIĆA 3 a jak jsem tak koukal, nejblíž je to na pláž "Valdarke" Určitě si celý ostrov prošmejdíme, vypadá moc hezky. Co mě mrzí, že jsme nesehnali ubytko ve Velkém Lošinji. Ale co, třeba se právě Mali Lošinj stane naše srdcovka. Zatím jsme na žádném místě nebyli 2x.
Re: Ubytování Lošinj
27. 04. 2011 22:22
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 06:30).
avatar Re: Ubytování Lošinj
03. 05. 2011 08:49
já jsem zkusil taky na Lošinj bez rezervace a nakonec jsem byl rád, že jsem sehnal apartmán kus od moře za nekřesťanské peníze. Nemít sebou dítě, tak jsem jel trajektem zase na pevninu. Moc jsem to tam neprocestoval, protože si hned první den mladej rosekl hlavu a jelo se do nemocnice na šití, ale asi jsem jediný, který z tohoto ostrova zas tak úplně na záda nepadal. Možná to bude ale tím, že jsem skončil už v Nerezine. Dál jsem byl jen při hledání apartmánu a cestou do nemocnice.
avatar Re: Ubytování Lošinj
04. 05. 2011 10:43
Mám to od loňska ještě v živé paměti, myslím, že Valdarke není na koupání moc vhodná - kotví tam lodě (i větší, rybářské). Na této straně ostrova se dá koupat o jednu zátoku dál směrem na "Veli". Jen pro plavce. Nebo opačným směrem (uvala Sv. Martin). Jinak autem na Čikat.
Ahoj K.
Re: Ubytování Lošinj
05. 11. 2011 20:55
Ahojte
Rád by som sa opýtal či niekto by my neporadil, ktoré z týchto miest na lošine je vhodnejšie pre kľudnú rodinnú dovolenku.
Poljana , Uvala - kandija , Privlaka alebo Artatore. Nehľadám rušné strediská a na mape tieto miesta vyzerajú, že sú trochu bokom od rušného diania a more nie je daleko.
Vopred ďakujem
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.