Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Brela Podraće/Sćit

Autor patak 
Ubytování Brela Podraće/Sćit
22. 03. 2011 15:31
Ahoj smiling smiley , jelikož naše oblíbené bydlení v Brele Podraće je již na celé léto plné, tak hledáme něco jiného. Nejlepší by bylo opět něco v Podraće nebo i Sćit(co nejblíž té restauraci na rohudrinking smiley). Popřípadě i Stomarica a Jakiruša. Potřebujeme místo pro 4 lidi(stačí i 2+2) a hodila by se klima. A určitě ne dál, než 50m k pláži. Cena do 80Euro na noc na apart.

Díky
Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
22. 03. 2011 20:27
Ahoj, hledat můžeš tady:
[www....]
[www.....]
avatar Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
22. 03. 2011 22:35
Ahojte. Pro Pataka a Meny. Měla jsem více kontaktů na ubytka v Brele Stomarica, Jakiruša a Sčit - osobně okouknuté...jenže všechno hned u moře nebo těsně nad, a ty už jsou obsazené. Ale možná, a tam se mi taky velmi líbilo, prohlédla jsem si tam ty apartmány, je to jen asi 20 schůdků nad mořem, posezení ve stínu na kamenné velké terase - mimo balkónky, mají i pračku k dispozici. Pokud by bylo obsazeno, mají v domě v přízemí i ještě jeden apartmán - myslím dvouložnicový - dosud neomítnutý, tak říkali, že to lidi odrazuje, ale vevnitř byl nově zrekonstruován, tak se ptejte třeba po něm. Adresu dám na 2 díly: www.brela. a pak com/scit Zdraví R.
PS. Jinak e-mail: Rero@centrum.cz
avatar Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
22. 03. 2011 23:26
Ahojte. Jo, a tady jsem čerpala vědomosti na PF ohledně té villy Vanja v Brele. Jenže v listopadu už bylo pozdě - na můj datum a počet lidí....[cro.pl] Zdraví R.
Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
22. 04. 2011 09:28
Podívej se sem. [www....]
Bydleli jsme tam předloni. K vodě po vlastním pozemku 40m, AP4 dvě ložnice, dvě koupelny, kuchyně, a pěkná terasa v I.NP
Pani domácí je Slovenka, vše je bez problémů. cena byla 75 eur za den a apartmán v červenci. Vlastní také vyhlídkovou loď SPEEDBOAT je super rychlá a za 35eur.
Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
19. 06. 2011 21:41
Sháním ubytování v apartmánu pro 4 osoby do cca 200 m od moře v Brele, v termínu od 1. července 2011 do 9 července 2011 (8 nocí). Apartmán by měl mít 2 ložnice s cenou do 60 eur)noc. Prosím nabídněte na e-mail: makos@tiscali.cz

Předem Vám děkuji za nabídky.
Re: Ubytování Brela Podraće/Sćit
20. 06. 2011 21:14
[www....], majitelka je slovenka 75€
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 86
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.