Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovanie Brač

Autor qwert 
avatar Ubytovanie Brač
08. 11. 2010 14:29
Pekny den priaznivci Chorvatska. Ako som pozeral tato tema este nie je zalozena tak som sa odhodlal na zalozenie.

Chodime do HR uz 5 rokov vzdy na ine miesto. Na Braci sme este nikdy neboli a preto by sme ho radi "preskumali" Zaujala nas juzna strana ostrova. Bol je sice pekny ale moc velka "sardinkaren" skor uvitame fkk cast, kde snad nebude taky naval.
Ak by som mohol poprosit nema niekto kontakt na apartman napr. v Murvici alebo nejake doporucenie? Chceli by sme najst nieco nedaleko Bolu ale nie v centre ruchu. Na nete je vela moznosti ale vsetko cez cestovky a za poplatky naviac.

Osobne mozem poskytnut kontakt na pekny domcek na Peljesaci v Drace z vyhladom na more. V SZ poviem viac aby sa nam to tu nemiesalo.
Re: Ubytovanie Brač
09. 11. 2010 06:50
Není to o ubytování, ale všeobezných info zde najdeš taky dost, některá vlákna jsou už překrytá novými.

[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
avatar Re: Ubytovanie Brač
09. 11. 2010 12:02
Dakujem, vsetko som to uz cital ale skor mi ide o priamy kontakt email telefon na nejakeho majitela bud domceka alebo apartmanu. Ceny cez cestovky su nadsadene sad smiley
Len na okraj, ti co boli v tejto lokalite je do Murvice klasicka asfaltka?
Re: Ubytovanie Brač
09. 11. 2010 16:12
Do Murvice vede klasicka sotolina :-)

jinak oznaceni mestecko mi prijde nadnesene. Byl jsem tam jen jednou na den, loni, ale prislo mi to jako par baracku, ani nevim, jestli je tam kramek nebo neco takoveho (hlava derava), kazdopadne do bolu je to par km. Jen se pripravit na to, ze od brzdovych kotoucu se bude ozyvat prach a auto bude bily :-)

Samotny baraky jsou dost vysoko nad vodou, dolu k plazicce se jde po takove stezce asi tak dveste metru (od silnice).

Pokud tam nekdo byl ubytovan, zajiste mne opravi.
avatar Re: Ubytovanie Brač
11. 11. 2010 11:58
Jozka dakujem za info. Tak sa zrejme presunieme blizsie k Bolu ale nie do centra.
Re: Ubytovanie Brač
25. 11. 2010 21:33
Na Brači snese oslovení "městečko" jen Bol a Supetar ............
avatar Re: Ubytovanie Brač
19. 12. 2010 17:47
Zatial sa mi po pokusoch kontaktovat asi 3 emailove adresy nikto neozval z okolia Bolu sad smiley grinning smiley
Re: Ubytovanie Brač
09. 01. 2011 15:08
Majitele apartmanu maji v tomto obdobi "zimni spanek" co se tyka mailu...
Oni si to otevru nekde v breznu anebo dubnu...
Jinak osobne pochazim z ostrova Brač a mam tam znamych co vlastni apartmany ale v Bolu bohužel ne, jen v Supetaru a Povlja...
Kdybyste meli zajem, ozvite sa na soukromnu zpravu....
avatar Re: Ubytovanie Brač
09. 01. 2011 20:53
Tiež hľadám ubytovanie na Brači. Mám rovnakú skúsennosť, že na e-maily momentálne veľmi neodpovedajú.
V tom prípade odporúčam poslať SMS, potom obyčajne už zareagujú.
Ja zháňam apartmán pre 2 ľudí a zisťujem, že tie lepšie sú už dávno rezervované a nakoľko ich počet je podstatne nižší ako napr. pre 4 ľudí, sú pomerne drahé. V sezóne som pod 50€ snáď ani nenašiel.
avatar Re: Ubytovanie Brač
10. 01. 2011 08:23
Tak to sa možno viac oplatí hotel-napr.Velaris v Supetare je na prelome júl/august za 28eur/osoba/deň s polpenziou.
Ak by vám teda hotel vyhovoval a nechcete výhradne iba apartmán.eye rolling smiley
Re: Ubytovanie Brač
11. 01. 2011 19:13
čauko,
má prosím niekto skúsenosti s hotelom Bluesun B O N A C A ?dík za infošky spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ubytovanie Brač
11. 01. 2011 20:29
V hotelu na Brači jsem byl 20.6,-,27.6.2007 - to se ještě jmenoval RIU . Ubytování v pavilonech je velmi dobré - individuelní klimatizace,každý má lodžii s výhledem na moře - i když je moře dosti daleko.Stravování - all inclusive bylo opravdu skvělé - nejlepší co jsem v Chorvatsku zažil. Na zlatou pláž - je to ale dost daleko - odhaduji cca 1 km. ale stojí to zato - v tom termínu 20.6 - 27.6 nebyla pláž vůbec plná a koupání přímo skvělé. 22.6. byla v městečku slavnost otevírání sezony - zážitek. Pokud budeš chtít další napiš SZ.
Re: Ubytovanie Brač
14. 01. 2011 18:47
fanda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V hotelu na Brači jsem byl 20.6,-,27.6.2007 - to
> se ještě jmenoval RIU . Ubytování v pavilonech je
> velmi dobré - individuelní klimatizace,každý má
> lodžii s výhledem na moře - i když je moře dosti
> daleko.Stravování - all inclusive bylo opravdu
> skvělé - nejlepší co jsem v Chorvatsku zažil. Na
> zlatou pláž - je to ale dost daleko - odhaduji cca
> 1 km. ale stojí to zato - v tom termínu 20.6 -
> 27.6 nebyla pláž vůbec plná a koupání přímo
> skvělé. 22.6. byla v městečku slavnost otevírání
> sezony - zážitek. Pokud budeš chtít další napiš
> SZ.


poslala som ti SZ...prosím,odpíš...
díkyspinning smiley sticking its tongue out
Re: Ubytovanie Brač
15. 01. 2011 19:09
našla som mapku s oblastami na Brači
[www.urlaub-brac-kroatien.com]
Re: Ubytovanie Brač
16. 01. 2011 16:18
->Mirod:

Bohužel, v soukromnych apartmanech bežne plati co min osob, to vetši cena na osobu....
Tak je apartman pro 2 težko najit pod 40-50eur/noc když npr. apartman pro 10 se da sehnat za 100eur/noc...
Nekdy se možno oplati jet s nejakym kamaradum jako 2 pary atd.
Anebo tak brat pokoj v nejakom penzione s polopenzi...
Re: Ubytovanie Brač
16. 01. 2011 21:28
Vydrž. Neměl jsem nyní čas,ale odpovím.
Re: Ubytovanie Brač
25. 02. 2011 21:14
Murvica..spravna volba. Hlavne ked chces mat klud od stoviek ludi. Boli sme tam asi 4 x . Apartmany prenajima pani Nada Okmazic z Bolu. Zatial asi najkrajsia plaz co sme videli. Jasne ze treba mat auto - kazdy vecer sme vyrazali parit do Bolu. Vecerny zivot je tam super ale v Bole byvat tam uz nechcem . Inak plaz Zlatni Rat je pekna asi iba na tom prospekte. Je tam otrasny natresk ludi a uzasny vietor. Jedina nevyhoda z Murvice je, ze budes mat spinave auto . Ale my sme ho hned v Splite po navrate umyli.
Re: Ubytovanie Brač
24. 03. 2011 19:16
Ahoj všetci, pokiaľ máte nejaký tip na ubytovanie v Postire - pri pláži Prvja, pošlite mi prosím súkromnú správu. Máme malého psa a doterajší domáci s tým má problém. Ďakujem!
Re: Ubytovanie Brač
07. 04. 2011 12:27
Ahoj, všetci :-)


Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s ubytovaním v apartmáne Gojka Baniča v Postire.
Názor, ubytovanie a celková spokojnosť :-)

Ďakujem
Re: Ubytovanie Brač
16. 08. 2011 10:36
Ahoj všem, myslíte, že seženu ubytování poslední týden v srpnu (po 28.8.) někde na Brači třeba za cca 40 éček pro dva za apartmán? díky moc..
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.