Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Waterman Supetrus Resort

Autor Dada 
avatar Waterman Supetrus Resort
26. 10. 2010 10:24
ahoj,
uvítala by som nejaké info,resp. skúsenosti s týmto hotelovým komplexom-kvalita ubytovania a stravy,čistota.
Boli sme v Supetare na pár hodín na výlete,páčilo sa nám mestečko aj pláže,je to jeden z tipov 2011.smiling smiley
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
07. 09. 2011 10:46
Ahoj,recenziu píšem teda ja:
WSR je spolu s hotelom Corinthia v Baške najlepší hotel ,aký sme v HR navštívili.
Skladá sa z viacerých pavilónov,my sme boli ubytovní v pavilóne Agava,priamo pri mori.Izba bola nazaj komfortná,veľká kúpeľňa s vaňou ,minibar,klimatizácia.Balkón s výhľadom na more,tienený borovicami.Perfektné upratovanie,každý deň umytá dlážka,vymenené uteráky,vysypaný kôš,ustlaná posteľ.Posteľná bielizeň menená každé 4 dni.Personál milý,profesionálny.Recepčná nás hneď po príchode asi o 10.15. osobne zaviedla do pavilónu,dala nám mapku komplexu,vysvetlila ,kde je reštaurácia a na aké služby máme nárok.Izba bola uprataná a mohli sme sa ubytovať.Inde nás neubytovali skôr ako o 12-14 hod.,po pár hodinách pospávania na recepcii.
Mali sme objednané Allinclusive a musím povedať,že to bola dobrá voľba.
Strava bola výborná,pestrá,dostatok ovocia aj zeleniny.Veľký výber dezertov,vždy pri obede aj večeri ryby,alebo dary mora.Rôzne druhy mäsových pokrmov,takisto rôzne druhy upravenej zeleniny-zapekaná,dusená,vysmážaná.Určite ani vegetariáni by nezostali hladní.Nápoje celý deň k dispozícii,viac druhov kávy,čaju.Nealko nápoje výbornej chuti-fanta,cola,tonic,džús.Pitné víno,aj pivo.Tvrdý alkohol z domácej produkcie-"Maraska".
Zábava a animácie-vodné pólo,aquagym,stolný tenis,minigolf.Detské diskotéky,pekný miniklub v tieni pod olendrami.
Veľký bazén a dva menšie detské bazény,všade lehátka a slnečníky.
Väčšinu dovolenky sme sa kúpali ,či už v mori,alebo pri bazéne a oddychovali.Výhoda je,že nemusíte tráviť celý čas v kopmlexe-prípade výletu Vám urobia obedový balíček.
Klientela hotela-Nemci,Taliani-menej Maďarov a Poliakov.Žiadnych Slovákov,ani Čechov sme nestretli.
Vzhľadom k cene,za akú tento hotel ponúkajú slovenské cestovky sa ani nečudujem.
Celý komplex je doslova ponorený do zelene,každé ráno svedomito polievajú,kosia trávu,upravujú kríky.
Poloha komplexu je výborná-v zátoke s kamienkovou plážou,asi 300m od pešej zóny.
Nemali sme absolútne žiadne výhrady/možno hlučná klíma na izbe/ a plánujeme sa sem určite vrátiť.
Možno už budúci rok....
Re: Waterman Supetrus Resort
07. 09. 2011 16:10
Súhlasím s Dadou...možno o rok opäť Waterman !
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
27. 09. 2011 14:23
@Dada, rena
Ako ste si rezervovali hotel? Cez nejakú zahraničnú cestovku, alebo priamo?
Re: Waterman Supetrus Resort
27. 09. 2011 18:19
Rád bych se připojil k Mirodovi se stejným dotazem. Přes cestovku nebo přímo? Našel jsem na WSR nabídku u CKNECKERMAN a vypadala docela solidně.
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
27. 09. 2011 22:14
Ahojte,
na nete som už koncom októbra našla ponuku z CK Neckermann.Tak som išla u nás v meste do pobočky CK Satur/majú aj katalógy zahraničných CK/ a spýtala som sa,či mi to dokážu rezervovať.Nebol problém,už 3.11.som zaplatila zálohu-nakoniec sme išli cez Thomas Cook.Cca. 10 dní pred odchodom nám prišli na pobočku ubytovacie poukazy,v hoteli nás už čakali,všetko o.k.-delegáta sme ani nepotrebovali.V hoteli sme zistili,že rezort je vlastne "Thomas Cook Village"-takže sme prišli so "správnou" cestovkou.
Viem,že veľa ľudí sa obáva cestovať so zahraničnými CK,ale ak má niekto vlastné auto je to výborná voľba.Možnosti,služby a ceny na inej úrovni.Napr. tento hotel ponúkajú slovenské CK iba na 7,alebo 14 dní-sobota/sobota.Allinclusive sa pripláca,takisto aj pre deti.
Vďaka zahraničnej CK sme sa dostali do hotela,ktorý som len obdivovala v katalógoch a vždy iba skonštatovala,že pobyt v ňom si jednoducho nemôžeme dovoliť.
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
28. 09. 2011 11:49
@ Dada
Dik za info. Ak môžem, mám ešte zopár otázok.
Nástup je možný aj v iný deň ako v sobotu?
Ako je to tam s prístupom na internet?
Parkovné sa platí zvlášť?
Mali ste aj zľavu za first moment?
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
28. 09. 2011 15:58
Ahoj,
pobyt sme mali od utorka do piatku-10 dní.
Ako je to s internetom,neviem,osobne na dovolenke internet ani maily neriešim.V mestečku však boli kaviarne s free wifi,možno aj priamo v hoteli.
Parkovné sa platí pri odchode-4€ deň.
Zľavu sme mali určite,koľko percent neviem-ale keď som tento termín sledovala na jar bol výrazne drahší a komfort izby,ktoré sme si objednali, boli vypredané už začiatkom decembra.
Re: Waterman Supetrus Resort
28. 09. 2011 20:36
Děkuji za informace Dado. Vidím, že jsme čerpali ze stejného zdroje, Objevil jsem CK Neckermann náhodou asi před čtyřmi lety a od té doby pravidelně využívám jejich služby.
Re: Waterman Supetrus Resort
28. 09. 2011 22:04
čauko,my sme boli tiež cez Neckermann...ako písala Dada,uplne v pohode sme sa zaobišli aj bez delegáta...mali sme super izbu s prekrásným výhladom na more a pláž! Hotel je super,rada by som šla aj o rok...Nástupný den si môžeš vybrať sám,dokonca je možné ubytovanie aj na jednu noc. Bohužial,internet sa platí,už si presne nespomínam koľko to bolo...pre zvýšenie komfortu hotela by mohli rozhodne pouvažovať o free Wi-Fi...
pár fotiek nájdete tu [chorvatsko....]
...hneď prvá je výhlad z izby!
avatar Re: Waterman Supetrus Resort
29. 09. 2011 14:37
rena, vďaka za skvelú foto-dokumentáciu.
Za lehátka a slnečníky na pláži sa tiež platilo?
Re: Waterman Supetrus Resort
29. 09. 2011 17:07
čauko,
na pláži sa platilo,ale nám stačila aj deka...pri bazénoch boli bez poplatku...
Re: Waterman Supetrus Resort
08. 08. 2012 14:43
...tak,po roku sme znova strávili pár nocí v tomto hotelovom kmplexe...tentokrát sme boli ubytovaní priamo v hoteli Kaktus,family room- dve krásne a elegantne zariadené izby..manželská postel,gaučík,kupelna a terasa... prepojené dverami.Iba výhlad sme nemali taký krásny ako minule,byvali sme totiž na prízemí,vyhlad na olivy tongue sticking out smiley...ale to tak nevadilo.
V komlexe pribudla malá kaplnka s potôčikom,amfiteáter na večerné programy,všade vela zelene a fontániek...strava v Kaktuse sa mi spočiatku zdala chudobnejšia ako minule v Adrii,ale potom sa polepšili yawning smiley .Boli sme sa pozrieť aj v reštike Adria,ale skonštatovala som,že vyber je rovnaký...V Kaktuse bola väčšia pohoda pri stolovaní,velmi príjemné sedenie pri kávičke a poháriku v priestoroch recepcie smiling smiley až do neskorého večera...Pri bazene Adria po celý den program,aquagym ,zumba,vodne polo,tancovanie...super franc.animátor thumbs up

Myslím,že o rok sa opäť vrátime...spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rena (08. 08. 2012 14:51).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 263
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.