Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování-NP Krka

Autor Perky2 
Ubytování-NP Krka
03. 08. 2010 09:00
Prosím, máte nějaký tip na ubytování poblíž NP Krk? Chtěli by jsme se tam na zpáteční cestě podívat. Pojedeme z Dubrovníku
odpoledne, poblíž vodopádů Krka by jsme se chtěli ubytovat a druhý den ráno se jít podívat na ty vodopády a po prohlídce újíždět
k domovu. Pokud je už tady někde toto téma, tak se omlouvám, ale nepodařilo se mě to najít nebo jsem to přehlédla.
Děkuji za odpovědi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Perky2 (03. 08. 2010 10:20).
Re: Ubytování-NP Krka
04. 08. 2010 13:07
NP Krka jsme navštívili 15.6. cestou do Gradacu. Do Skradinu jseme přijeli cca ve 12 hodin - na centrální parkoviště - poplatek 8 kun/hodinu - lodí k vodopádům do NP Krka. Po prohlídce jsme cca v 16 hodin vyjeli z parkoviště hledat ubytování - po ujetí cca 300m nás odchytl domorodec a nabídl ubytování - 2 lůžkový pokoj s příslušenstvím za 20 E. Krásný nově zařízený a parkoval jsem na uzavřeném dvoře . Takže myslím že s ubytováním nebude problém. Měl jsem od něj vizitku ale nemohu ji najít.
Re: Ubytování-NP Krka
06. 09. 2010 13:17
Pokud bude chtít příští rok někdo na Krky - a hledá ubytování - dám Vám e-mail na ubytování v blízkosti NP Krka.
Re: Ubytování-NP Krka
05. 06. 2011 11:30
Mám dotaz,na vodapádech Krka jsme byli již 2x vždy lodí a prohlídka ze zdola nahoru.Ale rádi bychom chtěli na jezero a prohlídku ostruvku s knihovnou byl tam někdo?Prý je možnost tohoto výletu neví někdo více?Moc dík Marta
Re: Ubytování-NP Krka
05. 06. 2011 20:08
baculka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mám dotaz,na vodapádech Krka jsme byli již 2x vždy
> lodí a prohlídka ze zdola nahoru.Ale rádi bychom
> chtěli na jezero a prohlídku ostruvku s knihovnou
> byl tam někdo?Prý je možnost tohoto výletu neví
> někdo více?Moc dík Marta
Nejlepší je psát stejný dotaz do více vláken, zvláště do těch, které s dotazem nesouvisejí...
Re: Ubytování-NP Krka
05. 06. 2011 20:48
Omluvám se když jsem si to uvědoměla už to tam bylo.....confused smiley
Re: Ubytování-NP Krka
04. 06. 2012 17:47
Zdravím všechny,
začátkem července se už poněkolikáté chystáme do chorvatska autem. Tentokrát, ale chceme vyjet o den dříve,abychom si prodloužili dovču o den a zároveň se vyhnuli pátek/sobota špičce. Jedeme na Šoltu. Chci jet ve čtvrtek 5.7. večer,abychom přijeli v pátek ráno někam kolem NP Krka. Dopoledne si projít Krka a odpoledne se někde ubytovat/večeře a přespat. Chceme tedy ubytování na jeden den/noc a kolem oběda v sobotu dojet do cíle. Máte někdo zkušenosti, nebo typ kde se nechat ubytovat na jeden den? Nějaký kontakt na někoho? Dejte prosím někdo vědět kde by to šlo (ubytování pro 2+2). Jsem si jistý, že bych tam sehnal něco na týden,ale pouze na jeden den z pátka na sobotu už si nejsem tak jistý. Díky za Vaše info.
Re: Ubytování-NP Krka
04. 06. 2012 22:23
Re: Ubytování-NP Krka
04. 06. 2012 22:41
Díky za typ, tohle mě příjde ale docela luxusní záležitost. Radši bych něco skromějšího. Možná jestli mi někdo potvrdí, že když tam přijedeme se dvěma děckama, že seženu něco na blind a celkem rychle, opravdu na celý jeden den a noc. Tak mi to bude stačit.
avatar Re: Ubytování-NP Krka
05. 06. 2012 21:21
Asi před 4 lety jsme okolo 20. srpna sjeli cestou do Skradinu a hned bez problému sehnali ubytování na 1 noc. Vyložili jsme zavazadla a ještě stihli v podvečer výlet lodí k vodopádům Krky. Druhý den jsme pokračovali dále na jih. Myslím, že Skradin je dobrá volba pro přespání cestou.

Michal
Re: Ubytování-NP Krka
05. 06. 2012 22:00
Přečti můj přípěvek z 4.8.2010 - Vizitku jsem již našel - MILIČ MILIVOJ UL. ALEJA SKRADINSKIH SVILARA SKRADIN 22222 Mob: 099 288 22 82. Opsal jsem to z vizitky - neumím ji sem přímo pověsit. Bylo to sice 15 6. ale myslím že i v sezoně se dá ubytování na blint sehnat bez obav.
Re: Ubytování-NP Krka
06. 06. 2012 19:19
Ahoj, díky za info koukal jsem na tu vesničku Skradin a to by bylo celkem fajn. Snad tam něco najdu a doufám že se vejdu do 50EUR. (2+2 děti do 10ti let). Jsem rád že mám ověřeno že to tam někdu už zkusil na noc. dík
Re: Ubytování-NP Krka
06. 06. 2012 20:43
To picino :
Malé upresnenie :
Skradin nie je " vesnička " ale mestečko . Ako mesto je ponímané už dávno v histórii sídlo biskupstva atď .
Ak by sa posudzoval podľa počtu milionárov ktorí kotvia v maríne Skradinuso svojimi jachtami v sezóne tak predčí nejedno veľkomesto smiling smiley
Malé doplnenie :
Nocoval som tam 4 x v posledných 6 rokoch práve pre špecifickú atmosféru tohto " molog mista "a jeho možnosti .Vždy po príchode do 10 minút som zohnal ubytovanie okrem prípadu , ak sa pokúšate cez miestnu turistickú kanceláriu ( turistička zajednica ). Dievčiína ochotne vždy doporučí len svoju príbuznú a ak tá má plno tak nič iné . Stačí sa však spýtať v hociktorom dome a to ubytovanie do toho limitu sa bez problémov v mestečku nájdete .
avatar Re: Ubytování-NP Krka
06. 06. 2012 22:19
Na doplnění ještě odkaz na Skradin.

Michal
Re: Ubytování-NP Krka
07. 06. 2012 16:54
Díky za info, jedu do Skradinu smiling smiley
Re: Ubytování-NP Krka
08. 06. 2012 08:34
Koukám, že Skradin je oblíbený místo na přespání. Loni jsme to udělali úplně stejně. Bylo to koncem července. V pátek ve 3 ráno odjezd, před polednem jsme byli ubytování a ještě jsme si po letech prohlídli NP. Lodí jsme jeli tam - prohlídka parku - koupání a pivko smiling smiley - zpátky pěšky. Krásná procházka po tom sezení v autě, žádní lidi, plno míst na koupání, kde není ani noha.
Ubytování v sezóně tam asi najdeš, ale je otázka jestli to bude přesně to co hledáš. My jsme chtěli ubytování v centru, zkrátka ještě si večer posedět v těch uličkách....., takže jsem do googlu napsal "skradin accommodation" a pak klik na vyhledávače ubytování typu booking.com, nebo tripadvisor.com. Jsou tam i hodnocení od hostů.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.