Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak - apartmán Silvana

Autor Pepa 007 
Pisak - apartmán Silvana
17. 07. 2010 18:51
Dobrý den, chci se zeptat na apartmány Silvana a Vladimír Fistanovič. Máme rezervaci přes CA Eliška.

Děkuji za odpověď
Re: Pisak - apartmán Silvana
01. 01. 2012 21:59
Dobrý den, my pojedeme právě do tohoto apartmánu letos také přes CA Eliška. Mohu se zeptat, jaké to tam bylo? a jak vypadá ubytování v tomto objektu? Děkuji
Re: Pisak - apartmán Silvana
04. 01. 2012 17:12
Pisak super, a na stránkách CA jsou foto naprosto nevypovídající o jeho stavu a zázemí, po skušenosti přesně s takovouto situací u této CA a velkém zklamání z AP, bych na vašem místě byl velmi obezřetný a scháněl další informace.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (05. 01. 2012 16:46).
Re: Pisak - apartmán Silvana
04. 01. 2012 20:21
Nezbývá než souhlasit viz.výše příspěvěk Schimiho.Tyto zkušenosti mám také s touto CA Eliška z Lenešic u Loun, ale to se tu už probíralo vícekrátsad smiley
více zde:[forum.ihvar.cz]
jo a jinak mě překvapilo,že Maja4444 smazala své příspěvky(údajně ji bylo vyhrožováno CA)
Re: Pisak - apartmán Silvana
05. 01. 2012 09:59
A druhý a třetí příspěvek v odkazu silně zavánějí rukopisem někoho z CA. Pokud bylo CA Maja4444 vyhrožováno, napsal bych to zde naplno.
Známí mají s touto CA taktéž špatné zkušennosti.
Re: Pisak - apartmán Silvana
05. 01. 2012 11:57
Máte zkušenosti s apartmánem Silvana?
Re: Pisak - apartmán Silvana
05. 01. 2012 16:56
Prosímtě Maja mě kontaktovala, ať se přidám na její stranu, ve snaze vyvinout tlak na CA se kterou byla ve sporu. A nakonec se s nima dohodla a vše smazala, mě už to po té ani nebyla schopna pořádně vysvětlilt. Takže po tel. z CA a slibu, že z jejich strany dojde k nápravě(doplnění katalogu o foto skutečně vypovídajících o stavu AP ) jsem smazal i já, s tím, že už se něco takového druhému nestane. Za dobrotu na žebrotu. Mája se mnou vydrbala. A CA taky, v katalogu jsou foto zase jen toho koukatelného !
Takže apeluji na všechny, kdo má nějaké pochybnosti o skutečném stavu AP, žádejte po majitelích kterékoliv CA,CK atd. další foto. To je to nejjednoduší, velké cestovky těžko, ale ty malé rodinné mají na tuty další fotky. Prostě chtít místo nějakého dědy na židly, možná majitele, jinou foto ještě více vypovídající o místě a stavu AP.
Jo a ještě něco, kdyby náhodou byly dotazy, tak jen na úrovni SZ. A prověřené nicky, nerad bych si dopisoval nevědomky s dotčenými subjekty :-)

na toto téma zde končím, slibuji :-)



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Schimi (05. 01. 2012 17:40).
Re: Pisak - apartmán Silvana
06. 01. 2012 08:45
Vy jste byl přímo v apartmánu Silvana?
Re: Pisak - apartmán Silvana
06. 01. 2012 16:02
Leonka: Naposledy jsem víceméně odpovídal Ligurovi a Zahajskému, bohužel v tomto nemůžu pomoci.
Re: Pisak - apartmán Silvana
09. 01. 2012 18:54
Také jsem si pro letošek vybral tento AP a také jsem se již k této CA vyjadřoval, ale já zrovna kladně. Letos s nimi pojedeme po třetí a věřím, že i do třetice bude vše v pohodě. Již jsem je i několikrát doporučil známým a nikdo si neztěžoval, takže opravdu lituji ty, kteří problémy měli a vůbec Vám to nezávidím.
V CA jiná fota nemají. AP se dle CA nachází blízko kostela sv. Marko.
Můžeme si třeba písnout termíny, kdy tam jedeme a snad se najde někdo první, kdo sem foto hodí :-) Pokud budu první já a bude v Pisaku přístup na net, tak sem klidně hned nějaké foto hodím hned po příjezdu do Pisaku.
Jedu do tohoto apartmánu od 7.8. do 15.8.
Jelikož s CA dobře vycházíme a nikdy jsem s nimi neměl sebemenší problém, zkusím zajistit, aby foto sehnali.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dezavy (09. 01. 2012 18:56).
Re: Pisak - apartmán Silvana
10. 01. 2012 08:49
Máme stejné zkušenosti byla jsem dvakrát od této CA a plná spokojenost,jedeme hned po vás.
Re: Pisak - apartmán Silvana
10. 01. 2012 13:42
Tak to jste vy, kvůli kterým jsem si nemohl vzít dovču na 10 dní, jak jsme zvyklí :-)
Re: Pisak - apartmán Silvana
11. 01. 2012 05:54
Asi jo, my jsme taky museli změnit termín,protože už bylo obsazeno.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Leonka (13. 01. 2012 09:34).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.