Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmany Denis a Davorka Glučina

Autor Evulina 
Apartmany Denis a Davorka Glučina
20. 06. 2010 16:28
Ahojte, byli jste prosím někdo v apartmánu "Apartmany Denis a Davorka Glučina" v Drašnici??? Jací jsou domácí, jaké to tam je a tak? Prosím písněte. Díky
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
20. 06. 2010 17:20
Evulina:proč si nepřečtete TADYa hlavně se zeptat na tom vláknu OPĚT TADY.
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
20. 06. 2010 19:57
díky za super odkaz kde jsem se stejně nic nedozvěděla o tomto ubytování thumbs down
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
21. 06. 2010 00:03
Evulina:nepochopila jste můj příspěvek????thumbs downthumbs downthumbs down
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
21. 06. 2010 09:19
Radek: Nechápu o co Vám jde? Když neumíš poradit, tak prosím vůbec nereaguj! Založila jsem nové téma, proč asi? Nezdá se ti téma Drašnice hooodně nepřehledné? Hmm...potřebuji se dozvědět konkrétni info, kt. tam není a psát do houfu nepřehledných příspěvků kde si toho nikdo nevšimne a zamluví se to jinými tématy...to asi nebude to pravé ořechové co?
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
21. 06. 2010 19:10
Evulina:za 1-husy jsem s Vámi nepásl.
za 2-téma ubytování Drašnice je podle mne jedno z nejméně zaplevelených..
za 3-kdyby jste nebyla líná číst, tak by jste se dočetla i to kdo, tento týden ap.Denise a Davorky Glučiny obývá.
za 4-když někdo jiný založí, skoro duplicitní téma ,tak si stěžujete u Admina, aby je ukončil.
Re: Apartmany Denis a Davorka Glučina
21. 06. 2010 21:15
Kdybys byl co k čemu, tak dáš odkaz kde najdu kdo toto ubytování obývá, ale jak vidno, pomoc nechceš, jen prudit...to fakt musí bavit
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.