Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mljet - apartmány Kralj

Autor gábina 
Mljet - apartmány Kralj
13. 04. 2011 13:35
Dobrý den,

je tady někdo, kdo byl ubytovaný v těchto apartmánech?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil gábina (21. 06. 2011 10:51).
Re: Mljet - apartmány Kralj
13. 04. 2011 13:37
Ještě dodám, že jsou v Saplunara.
Re: Mljet - apartmány Kralj
30. 04. 2011 10:02
Neboj se, Saplunara je poměrně malá vesnice a k moři je tam blízko ze všech míst, přímo tam jsou 2 písečné pláže, jedna velká, druhá malá. Třetí pláž je taková ta co bývá na leteckých snímcích, tam se musí jít ze Saplunary cca 15 minut nebo jet autem po makadanový cestě, ale tahle pláž se mi moc nelíbila, protože tam byl svinčík (igelity,polystyrény, láhve....) co přineslo moře. Jinak se připrav na to, že je tam hodně komárů.

Cloudy
Re: Mljet - apartmány Kralj
03. 05. 2011 20:19
Já se právě Saplunary nebojím, partner tam už byl, spíš mám divný pocit z těch apartmánů. Na těch fotkách, který jsem objevila až po zaplacení zálohy to vypadalo, že balkony jsou ve špatným stavu. My máme malý dítě, tak by to byl celkem problém. Ale každopádně díky za reakcismiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 130
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.