Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley

Autor Radas 
Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 18:40
Zdravím všechny cestovatelé mám pár drobných otázek:Chci letos v červenci podniknout první dovolenou a jako místo jsem si vybral Brelu.V zahraničí jsem ještě s rodinou nebyl tak jak je to prosím z ubytováním je třeba rezervovat do předu nebo na místě-chceme privát.Jedu s manželkou a 17 měsíčním synem.eye rolling smiley
avatar Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 19:30
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 19:55
Ahoj Radas, na rezervaci dopředu je už docela pozdě sad smiley, i když možná se dá ještě něco sehnat. Pokud nic neseženeš dopředu tak nezoufej, ubytování seženeš na místě, ale nebude to blízko moře. Počítej s tím, že pokud nebudeš ubytován blízko u moře tak tě bude čekat spousta schodů - Brela je v kopci, ale je tam nádherně.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:10
Nepíšeš kam by to mělo být. Sever nebo jih? Měl bych kontakt do Gradace. Když tak písni SZ
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:19
Ajaxi - chce do Brely :-)
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:22
Brela mě odradila nechám si poradit a než ujed 1100 km zbytečně tak raději 800 a při nejhorším otočka a domů
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:35
martasczech napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxi - chce do Brely :-)


Vydiš do Brely nechce. Já osobně bych sedl do auta a jel. Tak jsem kdysi začínal. Ubytko vždy sežene.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:51
Jasně, že sežene, ale v Brele by to bylo asi dál od moře a s malým dítětem lítat několikrát denně po schodech by bylo na prd thumbs down, ale původně do Brely chtěl tongue sticking out smiley.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:53
martasczech napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jasně, že sežene, ale v Brele by to bylo asi dál
> od moře a s malým dítětem lítat několikrát denně
> po schodech by bylo na prd thumbs down, ale původně do
> Brely chtěl tongue sticking out smiley.


Ale jo.thumbs up
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:54
to mi připomnělo to s podšálky, Karle.
avatar Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 21:59
Já jsem v sobotu večer sedl ke komplu,napsal jsem dotaz na pět apartmánů a druhý den jsem měl čtyři odpovědi.
Na jeden z nich jsem zatelefonoval a zítra jedu do Tučep,apart. 2+2 35 metrů od pláže,Sat TV,klima,velká terasa,cena 30e.
Takže dá se i teď najít předem něco slušného.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
07. 06. 2010 22:07
taky jsem písnul na apartmán do poreče tak jsem zvědav je to sice kus od moře,ale apartman 30 eček jsem zvědav
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
08. 06. 2010 16:38
Radas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> taky jsem písnul na apartmán do poreče tak jsem
> zvědav je to sice kus od moře,ale apartman 30 eček
> jsem zvědav
Tak přeji hodně štěstí thumbs up smiley
avatar Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
08. 06. 2010 17:36
Ahoj ,Radas
keby som ja mala ísť k moru so 17 mesačným dieťatkom,tak od jesene minulého roku sedím pri nete,alebo katalógoch a hľadám.yawning smiley
Myslím,že je lepšie zajednať ubytko vopred,aby ste sa kvôli malému neriskovali trmácanie sa v horúčave po apartmánoch.Takisto si radšej pár eur priplatiť a byť bližšie k moru,apartmán na prízemí s tienenou terasou,určite kvôli kočíku nie do kopca,kamienková pláž,aby sa malo dieťatko kde "motkať"-možno promenáda popri mori na príjemné podvečerné prechádzky a posedenie.
Samozrejme,naše predstavy sa môžu líšiť,takisto aj nároky-toto bolo len pár postrehov ,nad čím uvažovať.
Prajem peknú dovolenku.smiling smiley
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
09. 06. 2010 15:52
[img408.imageshack.us]
Radas - co takhle zajet na Hvar ID - V levé části tohoto domečku dole 6-ti lůžák,( terasa podél celé budovy od cesty) nahoře 5-ti lůžák ! To ale chce zarezervovat dosti dlouho dopředu, třeba na příští rok !!! A za 60 éček !!
avatar Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
23. 06. 2010 10:41
Minulý rok v srpnu jsem se pokoušel najít ubytování v Brele,konkrétně v prostoru mezi Zelići a Jardulou. Něco jsem i sehnal,ale protože jsem to chtěl jen na max.5 dní,tak se mi výběr zúžil.Ale i přesto bych něco sehnal-raději však nabízejí termín sobota-sobota.Jinak ceny byly od 40E za apt.pro 2 dospělé+dítě,a kvalita též různá a vzdálenost k moři tak do max.100m.Přímo u moře jsem se neptal,neboť mi jeden z místních majitelů říkal že chtějí nad 100E.
Ovšem pravdou je,že mě netlačil čas a nemusel jsem si nic vybrat neboť jsem trávil dovču v Promajně a byl jsem to tam jen okouknout.Nakonec jsem si nic nevybral.
Případně se dá zkusit turistická agentura-tam mají docela přehled jak to vypadá s obsazeností.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
12. 02. 2011 17:07
Dobrý den,řeším podobný problém,chci letos (spíše žena by chtěla a děti taky)do Chorvatska a po dlouhé úvaze jsme se rozhodli vlastním vozem.Teď řešíme kam atd.Máme dvě děti,14,4.Já osobně bych chtěl písčitou pláž s pozvolným klesáním,pro malou,někde kde nemusíme vařit a dá se jít i někam jinam.Bylo by to cca 7 nocí.Děkuji moc za rady. Luiss.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
15. 02. 2011 14:23
zkus Lopar na ostrově Rab.Ale bez toho vaření to asi nepůjde,nevím jestli je tam hotel [pagygogochybny-odkaz-rajcedovolena_lopar_2009]
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
16. 02. 2011 08:04
Skuste Promajnu.Na mě tam byl sice až moc velkej klid,ale moře je tam pro děti idealní.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
16. 02. 2011 13:04
Jitule 19 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Skuste Promajnu.Na mě tam byl sice až moc velkej
> klid,ale moře je tam pro děti idealní.


ale není tam písek,snad ještě Omiš-Duče,ale s magistrálou za zadkem to taky není ideál
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
16. 02. 2011 14:44
A na co písek. Já mám dvouletou dceru a kamínky jí nevadí.
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
16. 02. 2011 18:27
dotyčný si přeje osobně písek
Re: Poprvé do chorvatska s rodinoueye popping smiley
16. 02. 2011 21:40
Dobrý den,upřímně mě osobně je to jedno,byl jsem u moře skoro rok pracovně tak mě to ani neláká.To spíše ženu a hlavně děti.Chorvatsko jsem vybral protože je asi nejblíže,byl jsem v mládí v bašce ale to je už dávno.Ten písek jsem chtěl kvůli dětem,nic víc.Nemusel by být,ale mohl.Chtěl bych místo kde by byl klídek,ale i vyžití pro děti.Ale to asi každý.Vařit nechceme,to ne.Níáhodou kontakt na nějaké ubytování,z vlastní zkušenosti? A majitele co by rozumněl česky?Nechci se nějak dohadovat rukama nohama,i když se s Chorvatama dá domluvit a řeči jsou si v něčem podobné.Je to naše první dovolená kde bychom jeli vlastním vozem a tak mám trošku obavy z toho všeho.Chci to domluvit zavčasu,abychom si ještě mohli vybírat.Dále bych se chtěl zeptat v jaké době tam jet?červen?v září?o sezóně?Je tak v červnu a v září ještě počasí?Děkuji moc za pomoc.Luiss.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil luiss (19. 02. 2011 18:58).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.