Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jakiruša

Autor LucieDr 
Jakiruša
04. 05. 2010 20:44
Prosím, zná to někdo v Jakiruše? Chystáme se někam na pobřeží se dvěma dětma (cca 3,5 a 5,5 let). Slyšela jsem chválu na Jakirušu. Ale nemám představu jak je to s plážema,obchodem apod, popř. nemá někdo tip na ubytování?
Děkuji
Lucka
avatar Re: Jakiruša
04. 05. 2010 21:47
Ahoj,stačí troška "námahy"hladať a máš všetko...
[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
Re: Jakiruša
04. 05. 2010 21:51
No přiznám se, že s mým "rychlým" mobilním připojením na web se hledá dost složitě.... yawning smiley) dá se říct, že jsem pochopila, že to je hezká klidná lokalita, ale s hledáním ubytování mám problém. Nenašla jsem nic, vše v Brele (centru) a to nechci.
No asi budu muset hledat více, když jste mě tak poradil.... yawning smiley)
avatar Re: Jakiruša
04. 05. 2010 21:53
nič v zlom lyawning smiley ale ta námaha stojí za to lebo sa zakladaju nové vlákna a je to potom neprehladne dam vam ss
avatar Re: Jakiruša
04. 05. 2010 22:03
alebo-www....
tam toho najdete podla mna apartmanov až až,len pozor na polohu apartmanu lebo s dvoma detmi to nebude jednoduché šlapať do schodov 3-4x denne.
Re: Jakiruša
04. 05. 2010 22:43
Když už je to téma založeno, tak taky neco přispeji. V Jakiruši je moc hezky. My jsme byli ubytování hned nad pláží a měli jsme to 150 schodů (nám to teda vůbec nevadilo). Jsou tam ale apartmány i mnohem výš (třeba i 300 schodů a to už je moc). Restaurace, zmrzka je hned u pláže, ale obchod je trošků dále (asi 15 minut pěšky) a centrum Brely je dost daleko (asi 1 hodina pěšky). Podruhé jsme byli v části Podrače a tam se nám to líbilo víc. Dokonce i obchod jsme meli asi 50 m od apartmanu a centrum 15 minut pěšky. Méně lidí na pláži. Jo a my jsme vybirali z těchto stranek:www....-kontakty primo na majitele.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kar6 (04. 05. 2010 22:45).
avatar Re: Jakiruša
05. 05. 2010 09:29
Program slavností v Brele naleznete zde: Kulturní program
Re: Jakiruša
14. 06. 2010 14:54
Máte někdo zkušenost s tímto hotelem potažmo cestovkou?

[www....]

Díky za každý postřeh.
avatar Re: Jakiruša
21. 06. 2010 22:55
Ahoj,chcem sa vas opítať pozná niekto tento apartman?
Frane,Biba šošič ščit57 apartman b.i.k.i.n?
Bol tam niekto?ak ano prosim vas o info.spokojnosť a pod.dakujem Aron
Re: Jakiruša
22. 06. 2010 07:41
Ahoj Arone byl jsem tam loni a jedu tam i letos, super ubytování (tedy byl jsem v ap. Hvar) na pláž kousíček, fantastický výhled na moře, super majitelé. Od minulého roku přibyla ve všech ap. wifi a nový apartmán - Čiovo. Vše čisté a ubytování kvalitní. Nové fotky Biba ještě nedala, protože s rekonstrukcí skončili koncem května a o stránky se jim stará syn a jak o něm říká "je to lenivec jako všichni Dalmatinci" :-).
výhled z ap.: [img444.imageshack.us]
pohled na ap.:[img85.imageshack.us] (je to ten se zábradlím)
pláž pod ap.: [img339.imageshack.us] (pohled z terasy)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil martasczech (22. 06. 2010 07:47).
avatar Re: Jakiruša
22. 06. 2010 08:55
Too -martasczech
dakujem ti si ma potešil ,ešte aby počasie bolo dobré ideme tam v sobotu a priznám sa mam obavy lebo takéto mizerné počasie v "lete"angry smiley .Aron



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Aron (22. 06. 2010 08:58).
Re: Jakiruša
22. 06. 2010 10:12
Já bych takovej strach o počasí neměl viz. [www.accuweather.com], pozdravuj Bibu od Martina a Gábi, teď je u nich známá, včera mi psala, že počasí nic moc, ale koupat se prý dá. Ať se ti tam líbí, uvidíš, že budeš spokojený.
Určitě se stav v baru u "Čičimiči" je to hned vedle pláže pod apartmánem vlevo, dělá úplně fantastický ryby a další mořský potvory thumbs up smiley a pivo taky dobré, pro děti zmrzlina, wafle atd. Každý den jezdí několikrát na pláž "pirát" s ovocem - prodává z lodi a ceny přibližně stejné jako na trhu. Určitě bych si nenechal ujít celodenní výlet lodí s piknikem na Brač (loď se jmenuje Lipa Brela), loni nás to pro čtyři stálo 600 kuna (ale musel jsem trošku smlouvat, původně chtěli 800 kuna).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil martasczech (22. 06. 2010 10:20).
avatar Re: Jakiruša
22. 06. 2010 11:47
No my sme boli min.rok ale v Jakiruši takže to "poznáme" od piráta sme kupovali ovocie,mne sa hlavne teraz jednalo o domácich aby boli pohodový a aby sme sa ozaj cítili dobre,nehovorím že tý kde sme boli min.rok boli od veci ale nebolo to ono.tak dúfam že teraz si aj ja najdem tých" mojich"domácich.a pozdrav samozrejme odovzdáme .
čo sa počasia týka [www.accuweather.com],hlási asi to najlepšie ostatný su opatrnejší v predpovedi.práve včera sme preberali s manželkou alternatívu -letecky last minute ale deti boli zásadne proti.takže max.ak bude studené more pôjdeme na výlety do oklia možno sa mi podarí,nahovoriť manželku na Dubrovník,trocha pri.park biokovo a potom bude hádam aj teplo.min rok sme si predlžili pobyt o 4 dni možno to bude aj tento rok tak isto.
avatar Re: Jakiruša
28. 06. 2010 21:00
to-martasczech,pozdrav odovzdany,ubytko je lepsie nez som cakal,uplna spokojnost.este to pocasie a bude vsetko ok
Re: Jakiruša
08. 04. 2011 13:32
Dobrý den, hledám ubytování co nejblíž hotelu Luka v Jakiruši. Nějaký prověřený apartmán pro 2. Něco jsem sice našla na netu, ale pokud máte nějaký dobrý tip. Ještě se chci zeptat, jestli někdo neví jak se jmenuje dům, nebo nemá kontakt na majitele, který stojí naproti Luce nad restaurací Burin. Je to novější dům, před ním je větší parkoviště. Dík
avatar Re: Jakiruša
08. 04. 2011 15:15
tanaba - poslal jsem SZ
Re: Jakiruša
09. 04. 2011 22:48
Jirko 2 - díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.