Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

jednodenní ubytování v chorvatsku

Autor kecemus33 
jednodenní ubytování v chorvatsku
15. 02. 2010 19:42
Zdravím.Máte někdo zkušenost s jednodenním ubytováním - cenou ?, samozřejmě za solidní cenu. Jezdíme s rodinou na max.4dny (včetně cesty) a nemáme rádi zůstávat na jednom místě.
Díky
Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
15. 02. 2010 19:43
jedná se mi spíš o sever chorvatska
avatar Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
15. 02. 2010 20:24
Než založíš další vlákno , co takhle sjet očima (a kolečkem na myši) pár dm dolů zde na stránce ?? : [forum.ihvar.cz] confused smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
17. 02. 2010 09:38
for Isekon ,už si trapnej!!! Co kdyby si místo buzerování jednou poradil cool smiley Každej to tu nemá v malíčku jako Ty ...
Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
18. 02. 2010 05:47
Meny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> for Isekon ,už si trapnej!!! Co kdyby si místo
> buzerování jednou poradil cool smiley Každej to tu nemá
> v malíčku jako Ty ...


Učení je matka moudrosti.thumbs up smiley
Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
18. 02. 2010 11:00
kecemus33 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím.Máte někdo zkušenost s jednodenním
> ubytováním - cenou ?, samozřejmě za solidní cenu.
> Jezdíme s rodinou na max.4dny (včetně cesty) a
> nemáme rádi zůstávat na jednom místě.
> Díky

rada bych popsala lonskou situaci v Brele, zazila jsem to vloni poprve, v sezone ,cervenec kdyz uz meli vsichni plno a sem tam nejakou tu "diru" mezi rezervovanymi terminy, poptavka byla ohromna, se prodavaly napr. dvouluzkove apartmany od 80 - 100 euro za jednodenni prespani a to jak u domacich tak i na zeptani v mistnich cestovkach a cesi to BRALI samozrejme nejenom cesi....bylo proste narvano, vam se ale jedna o sever chorvatska.....
Re: jednodenní ubytování v chorvatsku
18. 02. 2010 21:09
no 80-100€ se mi zdá za jednu noc přece jen moc. jsme dva dospělí a dvě děti,loni jsem to otočil dvakrát ,přelom červen-červenec a srpen - září, spal jsem možná 6hod. za tři dny ,takže nic moc, ale dát cca 2500 za noc připadá i na mě moc.Tak kolem 1500kč budiž ale ale víc se mi zdá moc. Popřípadě snad kemp, to je ale o tom brát s sebou další věci a přece jen není to takové pohodlí. No ale asi budu muset brát i to pokud z toho budu něco chtít mít.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.