Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi

Autor pavel66 
Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi
26. 05. 2006 09:59
Zdravím všechny,
Sleduji od loňska toto fórum a chtěl bych poprosit, jestli by někdo mohl poskytnout ověřený aktuální kontakt na klidné ubytování s možností polopenze pro 2 dospělé a dvě děti 3 a 8 let.
Někde blízko vody s dobrým přístupem (ne jen beton a skály), aspoň trochu volného moře může být taky -smiling smiley - nechceme koukat do lesa na protějším břehu -smiling smiley a kvůli dětem ne dál než tak po Split.
Pokud by byly nějaké fotky, bylo by to úplně super.
Vím, že to tady proběhlo už mnohokrát, ale kontakty jsou posílané na mail a ne zveřejněné, tak bohužel musím založit dotaz znovu.

Prozatím jsme byli v 95 v Drašnici - super, ale s dětmi daleko, a 2001 v Pakoštane - přes cestovku, ubytování a strava fajn, ale byli tam komáři z Vransko jazera, tak bychom chtěli vyzkoušet něco jiného.

Hledal jsem (asi špatně) - díval jsem se na lokality Novalja, Murter, Tribunj, Rogoznica, Pisak (ten je ale trochu dál), ale nic jsem pořádně nenašel. Buď to bylo u magistrály, nebo daleko od vody, nebo bez přístupu do vody (skalnaté pláže s betonem), nebo bez bližšího popisu, nebo v kempu pod stan ap. Od některých nabídek jsem pak našel kritické příspěvky na tomto nebo jiném fóru.
Věřím že mi někdo z vás dokáže poradit.

Termín mezi 14.6 a 28.6 tak na 10 až 12 dní
takže mě už docela tlačí čas.... -sad smiley

Díky
Pavel

email:
pospisil"tečka"pavel"zavináč"post"tečka"cz
Zkus se podívat na www....
Re: Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi
26. 05. 2006 15:11
No to jsem právě dělal, a když jsem nebyl moc úspěšný, napsal jsem do tohoto fóra o nějaký prověřený kontakt... Pokud nějaký máte, prosím o zaslání na mail...
Jinak na Pakoštánské komáry stačí komárovač do zásuvky. Máme to 4 roky vyskoušené. A jestli se vám tam líbilo jedte na slepo a ubytování seženete. Jinak se zkus podívat na www.potapenioline.cz tam se zkus informovat je to sice v Pakoštáne ale my tam opravdu nemáme s komárama problém. Jinak ti nepomůžu, jezdíme jenom tam.
Re: Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi
28. 05. 2006 12:05
Penzion s polopenzi. Me zaujala nabidka ck Alexandria,o strov Rab, Barbat....
Treba by vas to zaujalo. P.
Podívej se na nabídku cestovní kanceláře Hap tour z Liberce - mají v nabídce Omiš - ubytování je super a máš i možnost polopenze - pláž je tam písečná, pozvolný vstup do moře.
Re: Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi
03. 07. 2006 19:29
Děkuji všem, kdo mi poslali tip. Nakonec jsme byli v Tribunji, ubytování jsme měli zajištěné přímo a stravování přes CK, která přímo přímo v Tribunji operuje. Bylo to krásných 12 dní, ale kdo má rád klid, doporučil bych zvolit termín (stejně jako my) do posledního týdne v červnu. Pak je místní plážička "hodně využitá".
Pro děti pod 5 let, neplavce a v sezóně bych ale s malými dětmi asi zvolil jiné místo. Ubytování jsme neměli přímo u vody, ale zato super domácí, krásný apartmán za dobrou cenu na klidném místě...
Re: hello
11. 07. 2006 21:52
Pane bože zase nějakej MAGOR
Re: hello
11. 07. 2006 22:00
A nejen tady,Ivane...,Je na více forech.Admin to ještě asi nezaregistroval
Re: Doporučte apartmán s možností polopenze pro rodinu s menšími dětmi
11. 07. 2006 22:48
Taky jsem si všimla, hlavně nedráždit angry smileyangry smileyangry smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.