Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

KRKA ubytování

Autor Martina21 
KRKA ubytování
28. 05. 2009 13:44
Dobrý den,
v červnu jedeme na týden na Pag, ale chceme vyjet o 2-3dny dříve s tím, že máme v plánu navštívit n.p.Krka a okolí. Můžete mi někdo poradit ubytování na 2 noci někde poblíž? Děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Martina21 (28. 05. 2009 14:47).
Re: KRKA ubytování
02. 06. 2009 22:21
Nikdo neporadí?confused smiley
avatar Re: KRKA ubytování
03. 06. 2009 10:07
Před dvěma lety v druhé polovině srpna jsme řešili podobný problém, přespání na jednu noc. Po internetu se nic sehnat nepodařilo. Nakonec jsme jeli do Skradinu a zde našli ubytování na místě během několika minut. Stačí si všímat nabídek na ulici.

Michal
Re: KRKA ubytování
04. 06. 2009 21:41
Chce to jen nevzít první nabídku. Domácí jsou na to zařízeni a sami u silnice postávají a odchytávají turisty.
Re: KRKA ubytování
04. 06. 2009 23:09
Díky za odpovědi. Letos jedeme do CH. potřetí. Porvé jsem se zařekla , že už nikdy více. Jeli jsme na blint, vzali jsme ubytování jedno z prvních, protože jsme byli unavení z cesty. Nechal si zaplatit předem, zařízení zničené, celých 14 dní jsme upozorňovali, že nefunguje lednička, prý není problém..... myslím že nejde dodnes. No naše nezkušenost se nám vymstila. Podruhé / vloni/ jsem se nakonec nechala ukecat, ale už od cestovky. No a byl to pravý opak. Nemělo to chybu. A proto se ptám Vás na ubytování, protože bych nerada dopadla jako poprvé. Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.