Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování makarská riviéra

Autor buffon 
ubytování makarská riviéra
14. 05. 2009 10:46
hledám ubytování pro rodinu se dvěma dětmi (11 a 2 roky) na makarské riviéře od brely po tučepi na 10 nocí od 27.7. do 6.8.2009 plus minus pár dní s cenou tak kolem 50 eur za den. nejlepší by byla oddělená ložnice a další postele pro děti v jiné místnosti klidně i s kuchyní. tak jestli někdo o něčem volným víte, tak mi pošlete info. děkuji Jakub ahoso@centrum.cz

jo a ještě by mě zajímalo, jestli někdo neví, jestli pokračuje promenádní cesta z podgory i ještě do drašnice.
Re: ubytování makarská riviéra
15. 05. 2009 14:15
Z Podgory se do Drašnice pěšky a ještě s dětma po pobřeží nedostanete, musel by jste skakat jako koza, jedine po magistrale, ale pri tom provozu je to o zdravi ....
Re: ubytování makarská riviéra
15. 05. 2009 19:51
No já jsem tam nechtěl skákat s dětma a kozou, ale běhat do brely a zpátky. ale dík za objasnění. aspoň vím, že ubytko budu hledat jen do podgory.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 146
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.