Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Telefonní operátoři Černá Hora

Autor MíraF 
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
25. 07. 2023 15:14
Koupil jsem kartu mtel,založil účet a píše to, že nelze elektronicky dobít.Samotná data nefungují,zítra se stavím v Ulcinu na prodejním místě, jistě mi poradí -aktivují. Doplňuji: účet obsluhuji z jiného, funkčního telefonu.

Karel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KarelS (25. 07. 2023 15:20).
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
25. 07. 2023 22:48
:KarelS
Karle, pokud jsi koupil jako my tu SIM kartu Turist jen s daty (obřích 500 GB ), tak mě to odmítalo i český email a účet jsem nakonec ani nevytvořil, na rozdíl od srbské karty Yttel a žijeme bez toho. Dál jsem se účtem ani nezabýval. Musíš jen si nabít nezbytné minimum, což jsou €3. Normálně zadáš údaje platební karty a hotovo. Počkáš pár (skoro doslova) minut na potvrzující sms a už frčíš. Opravdu ta data na té kartě jsou, celý týden manželku dojíme o data, synové dokonce i za YouTube, kdy videa jsou daleko větší žrouti než moje čtení novin a nemá to konce.

Zde na této stránce roluj téměř dolů, a "DOPUNI" si ta €3 za pomoci platební karty, což je aktivace onoho datového balíčku
[mtel.me]

Možná ještě takto, přímý odkaz k platbě:
[mtel.me]

Ale tu SIM už musíš mít v telefonu a stránku na NETu třeba puštěnou přes domácí WiFi.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ircavoj (25. 07. 2023 22:54).
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
26. 07. 2023 06:46
Teď se mi ta stránka,kde zadáváš kolik a kam otvírák.Včera to nešlo .Je možné, že to prodejce musí nejdříve zaregistrovat podle dokladu totožnosti??Na český email mi to šlo normálně zaregistrovat.

Karel
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
26. 07. 2023 07:33
:KarelS
To vůbec netuším. Tipuji, že to s tim souvislost nemá. Já tu SIM kupoval v novinovém stánku v neděli, kde nepočítám, že by babka prodavačka cokoliv kdekoliv aktivovala, zadávala do systému.
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
27. 07. 2023 05:52
Tak jsem dobil 3E, přišla zpráva, že získávám odměnu za první dobití v podobě dat.Zkoušeli jsme všechno možné,data ale stále nefungovala.Takže jsem při nákupu v Ulcinu navštívil prodejnu telef.a příslušenství, ochotný mladík pochopil, párkrát přejel prsty po klávesnici a za 2 min.,data frčela.Nevím,co bylo špatně.Teď to používáme jako hotspot pro dalších 5 telefonů a paráda.

Karel
avatar Re: Telefonní operátoři Černá Hora
27. 07. 2023 09:17
Možná jsi měl vypnutá data v roamingu(?)...

ircavoj a KarelS můžete pak cestou ověřit, zda karta z MNE má v rámci WB-balkánského roamingu nějaká ta data i u sousedů např. v BiH? Případně pokud Karel pojede na koupačku na pláž do Albánie?
Díky
smileys with beer
Re: Telefonní operátoři Černá Hora
28. 07. 2023 02:57
: Slavkov

Příliš pozdě. "Smo na putu u našu državu"eye rolling smiley
Hodinu od maďarských hranic. Už to nestihneme. Promiň
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.