Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vítejte v Černé Hoře

Autor jar2004 
Re: Vítejte v Černé Hoře
25. 07. 2023 21:08
Tady je taky WiFi, teď jsme ale ve studiích (nevím,zda jsi našel nabídku od CA) a tady je to pomalejší,resp.daleko.Doporučit,víš jak to je.Tisic lidí, tisíc chutí.My komunikujeme přímo s domácí,doslova :kde jsou klíče víš a zaplatíš až se příště potkáme.Narozdíl od HR mi to přátelství tady přijde upřímné.Ale i tak : nová chata pěkná,pouze nemá Klímu.Je ale takřka celý den ve stínu,tak to není tak hrozné.Starší chata pěkná, taky bez klimatizace,WC a sprcha venku.Studia dvoulůžko a přistýlka,klima.Velká zahrada,klid,. nedaleko pláže.Lokace: na mapách vedle ap.Aura, směrem k moři.

Karel
Re: Vítejte v Černé Hoře
25. 07. 2023 23:11
: KarelS
"Kde jsou klíče, víš..."
Připomněl jsi mi,jak my to máme ještě vychytanější v jednom apartmánu v SRB, kde jsme byli jednou na delší nízkorozpočtovou dovolenou, když nebyly moc peníze. Jelikož se i nadále tam stavujeme na přespání neb strategický bod, taková pro nás křižovatka cest, tak jelikož paní majitelka bydlí v jiném městě, tak se jí to kolikrát nehodí přijet a jen napíše to samé o klíčích+ penize za ubytování nechte na stole a pak klíče do schránky grinning smiley

P.S. vím i, kde mají na zahradě rakiji a nezneužil jsem tohosmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ircavoj (25. 07. 2023 23:12).
Re: Vítejte v Černé Hoře
26. 07. 2023 08:14
KarelS díky, s majiteli vycházím dobře, prvně jsem u nich byl když ještě měli Albu v DV, tu nabídku CA znám, jen ta chyba , že jsem se nešel podívat, napřed jsem to nenašel na mapě a později jsem to pak již pustil.Ale doufám, že to ještě uvidím, ne-li v září, tak příští rok.Na Velikou taky občas jezdím, jen mne ještě zajímá, zda jezdíte koupat do Albánie, zda se to vyplatí, časově tam a zpět včetně hranice, zabere to kus času a stojí to zato vidět?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil digisis (26. 07. 2023 08:20).
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 07. 2023 11:41
Co se výletu do Albánie týče,pro nás je to prostě takový celodenní výlet,jako každý jiný.Samosebou je to jiná země, jiné zvyky,kultura.Někoho překvapí honosné stavby vedle skládky, vstřícnost obyvatel, kvalitní silnice (tedy ty důležité), velice nízké ceny vašeho (alespoň v části blíž Montenegru).Na hranicích to vždy byla velká ztráta času.Loni to ale bylo v pohodě.My tam nakonec letos asi nepojedem.Sleduji denně kamery z přechodu a půl dne tam stát nebudu,je tady velký provoz, hodně turistů, nebývalo to takové.

Karel
Re: Vítejte v Černé Hoře
07. 08. 2023 14:42
No není to lepší než v HR? Myslím lidi a jejich přístup k hostům.
Re: Vítejte v Černé Hoře
07. 08. 2023 14:47
A čemu se divíš, když Chorvati tak významně zmršili co se dalo?
Re: Vítejte v Černé Hoře
27. 08. 2023 22:18
Srbská SAT Patrola (něco jako náš Autosalon ?) a jejich cesta z Bělehradu, i když spíše až od Ovčarsko-Kablarské soutěsky do Černé Hory, Ulcinj.

[www.youtube.com]

Pokud by náhodou se v současnosti někdo chystal do MNE touto cestou, je tam detailně zaznamenaná cca 9 km nepříjemná oprava vozovky za Kolašinem těsně před nájezdem na novou, zde ve vlákně dost známou dálnici z Mateševa do Podgorice.
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 08. 2023 06:19
Jel jsem to v červnu a ten úsek celkem v pohodě, dálnice úžasná a až do Podgorice stále klesá, okamžitá spotřeba do jednoho litru.
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 08. 2023 08:26
Nám ten opravovaný úsek také vyšel v pohodě, ale to proto, že dělníci to tam pouštěli na dvou místech kyvadlově a na nás vždy mávli, že už máme jet, jako na první, když dojel protisměr, takže jsme vlastně ani nezastavovali. Tipuji,že to budou mít do příštího roku hotové.

Rozhodně těch €3.50 za necelých 50 km dálnice za to stojí...
Re: Vítejte v Černé Hoře
28. 02. 2024 13:38
Přátele, pro letošní rok 2024 jsme se rozhodli pro dovolenou v Černé Hoře. Prioritní je pro nás Sv. Štefan či blízké okolí nebo Sutumore. Poprosím, zda nemá někdo v této oblasti TIP na ubytování, kdy jedeme celkem 4 rodiny, takže ideální objekt se 4 apartmány v jednom domě. Děkuji za ochotu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.