Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?

Autor Miroslav86 
Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
14. 06. 2008 18:33
Jestli máte nějaké zkušenosti z tohoto kempu a to jak z textilní, tak FKK části, tak se prosím podělte. Začínám manželku lámat na ubytování v FKK části. Vypadá to, že je to na dobré cestě.
Dobrý den,psala jsem už níž.Jezdíme tam už asi 15let.Začali jsme s rodiči a ted už s vlastní rodinkou.Mockrát jsme si říkali že vyskoušíme jet jinam ale zase jsme jeli na Kaželu.Vyrážíme v úterý.
Jezdíme jen na fkk,moc lidí v okolí se tomu diví a že by se nevystavovali ale tam to chodí uplně jinak.Nikdo tam nic neřeší,kdo jak vypadá,nikdo se za nikým neohlíží-to spíš po těch co tam vlezou v plavkách.Ale to tam zase hlídají,kluci /ochranka/ na kolech a vyhánějí je.
Jsou tam restauračky ,bary ale ne tak aby to v noci rušilo.My jsem až na konci kempu je to sice dál na socialky ale máme přívěs takže je ani nepotřebujem.Jsou tam i mobilhoum ,nevím jak jedete vy.Jinak ke každé parcele patří přípojka na vodu a elektriku.Na břehu jsou sprchy.
Nevím co by vás ještě zajímalo.
Kdy jedete? Máte děti? My 5+1=holky
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
15. 06. 2008 08:01
Máme děti, kluka 5 let a holčičku 3. Včera jsme se s manželkou domluvili, že budeme ubytovaní v fkk části a vypadá to na mobilhome od cestovky, od 20.6. na týden. Jak dlouho tam budete vy? Zajímalo by mě, jaký je tam přístup do vody pro děti a na obrázku z cestovky jsem viděl nějaké malé bazény. Ty jsou v které části?
Tak to se tam potkáme.Jedeme ted 17.6 na noc k vůli té mladší a odjíždíme 3.7.Bazenky tam jsou ale my je nevyužíváme,jsou v tex části.Přístup do vody je různý podle toho v jaké části to je.Ze začátku je oblázková pláž,potom jsou tam skalnaté výběžky do moře.Místy je vztup horší a místy dobrý ale není to problém potom stejně budete chodit kudy se vám nejlíp.Samozdřejmě boty do vody nutnost.
Jinak jestli budete mít zájem tak nás najdete skoro na konci kempu typuju že budeme tak ve 3-4 řadě-blíž nebývá místo.Od poslední restaurace směrek ke konci kempu.Auto stříbrný peugeot 307 s přívěsem Knaus Sudwind s šedým předstanem Zlínská spz a okolo se nám bude pohybovat růžoví kočárek.
Vy jste odkud?
A ještě jsem zapoměla ,ahoře u restaurace kousek od vrátnice je vybudované dětské hřiště,pískoviště průlezky,kolotoče atd.Sama jsem to neviděla ,udělali to vloni a to jsme nebyli měla jsem chvilku po porodu.Rodiče tam byli tak to vím od nich.
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
15. 06. 2008 15:41
Bydlíme kousek pod Brnem. S tím hřištěm pro děti je to výborný. Jak se budete stravovat? Berete si nějaké jídlo nebo chodíte v místě? A jaké jsou v restauraci v kempu ceny?
Jídlo si vezeme,v kempu jsme v restauraci nikdy nebyli.Jednou na večeři ve městě.Dokupujem jenom zeleninu,ovoce a mléčné výrobky .U Puly jsou hypermarkety kde jsou ceny podobné jak u nás.Dřív jsme kupovali ještě chleba ale letos si vezu pekárnu.Snažíme se co nejmín tam utrácet,sem tam zmrzlina a manžel pivo.
Robert
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
03. 07. 2008 12:46
Ahoj, byli jsme tam :-), jak v FKK tak i v texil časti jsou dnes hlavne mobildomy, Ty new s klimou. Co se tyce vybaveni tak text. cast je na tom lip ale pokud jste v mobildome tak je to jedno. Jinak prejit nemdzi FKK-textil neni problem, pristup do more je horsi, doporucuji jit po beton.mostikech.
Co se tyze lidicek na Fkk , promenaduji se bez. i v restike (sedi se na necom), jinak Te vasi nepotesim v FKK je hlavne hodne duchodcu.
Ahoj
Tak jsme se včera od tud vrátily.Je pravda že v červnu je tam hodně důchodců ale začátkem prázdin tam začínají najíždět rodiny s dětmi.Ale to záleží na každém co požaduje.Když jsme se šly projít po kempu i v tex části,utvrdilo mě to že je to tam děs.Ruch a nevím jak by mě tam děti spaly.V fkk je večer nepopsatelný klid,v texilu je moc mladých partií,už jsem si od toho asi odvykla.
Dovolená se nám vyvedla až na to že malá dostala vysoké horečky ale zvládly jsme to.Tak zas za rok.smiling smiley
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
26. 02. 2009 21:19
pojedeme v červenci 2009 s cestovkou Victoria do mobilhomu s klima do tohoto kempu v sekci naturist ..napiste jeste neco blizsiho o tomto kempu..jak daleko jsou mobilhomy od pláže....jaké je např. autobusové spojení do Medulinu a Puly..zda jste nekdo byl v Pule v morskem akvariu a na koloseu ...kde se dá levne nakoupit v Medulinu ..četli jsme o nejakem discontu na kraji mesta... jedeme bez jidla....a jake jsou ceny v mistnim obchodku.... nebo restauraci....diky moc za vsechny nove informace..... olgayawning smiley
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
13. 03. 2009 21:58
Jedeme zase v červnu.V obchodě v kempu je to trochu dražší ale jde to.Ten obchod v Medulinu je lepší ale moc lidí tak je to v něm na dýl
,mobilhoumy jsou hned u moře asi tak 3 nebo 4 řady za sebou
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
12. 07. 2009 22:25
zdraví,. tak jak bylo v kažele????? co je tam nového ..my jedeme 24.7 už se moc těšíme ...
Leo
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
13. 07. 2009 13:59
Něco o Kažele



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Leo (13. 07. 2009 14:01).
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
18. 07. 2009 15:28
smiling smiley velke diky leo za podrobne a vycerpavajici info o kempu a okoli .. urcite nam to za tyden pomuze ... jedem s cestovkou autobusem,manzel si sebou bere kolo...na projizdky a na nakupy aby to bylo rychlejsi ... uz tesime ..k mori..zas po dvou letech ... diky moc .... takove rady se ceni a moc takových lidi není aby takhle radili ...mejte se krasne....
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
22. 07. 2009 22:26
jeste jeden dotaz ..je v kempu nekde mozno grilovat???? dik za odpoved ...
Leo
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
23. 07. 2009 08:15
Každý může grilovat na vlastním grilu přímo před ubytovacím zařízením (vždy navečer to tam všichni vytahovali). Nějaké kempové ohniště nebo gril jsem tam neviděl.
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
24. 07. 2009 14:07
diky za chvili jedem ...
smiling smileyRe: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
03. 08. 2009 23:13
uteklo to jako voda.. a jsme zas doma...Medulin Kažela..super obrovskej kemp ...je to tolik atrakci a zabavy protoze to vlastní Ital ... ubytko mobilhomečky ...no luxus ..klima bezva... vsechno co clovek potrebuje ..počasí na jedničku stále azuro.. 30 stupnu i vice.. chodili sme do Biliny na pizzu ... nahoru do zmrzlinárny na zmrzky... nakupovat do marketu Istra v MEDULINU .. v kempu v obchode to bylo cca o dvacet procent i vic drazsi .. ve meste sme byli na veceri ..rybi tac klasika .... do Amfory ....byli sme v Pule..koloseum se oparvuje ale nevadi je nadherne i z venku ....a akvarium no proste nadhera...a pláž Punta Verudela nádherná a super osvezeni po celodenním chození po Pule... . jinak jízda místním autobusy zázitek uzký uličky..jedou jak o život ... zadne perování ... jinak jen co nám chybelo málo čechu ... pořád sme museli koukat na povýšené a drzé němce ... tech uz sme meli dost .. jinak je znát ze je krize i v kempu mista na karavany byla dost prázdná .... ale jiank mobilhomu je tam hodne moc a ty byly obsazene povetsinou .... i chorvati v medulinu ve stáncích jdou s cenama dolu ....doporucuju ...bylo tam krásně a ted je vzpominat koukat na fotky a video a treba zas za rok ....
Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
29. 12. 2009 12:32
Moc prosím o informaci jak hluboké jsou bazénky v kempu kažela, zda jsou vhodné i pro 15leté děti a jak jsou ty bazény vzdálené od mobilhomů. Uvažujeme zde strávit dovolenou 2010 s CK Victoria a tak sháním informace. A co moře, četla jsem různé názory a mám v tom nejasno, v tex.části je vstup do moře pozvolný, nebo hned hloubka a je moře čisté? Děkuji všem za informace.
Leo
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
29. 12. 2009 13:18
Bazény jsou hluboké tak 160cm a 100cm. Nevím, jestli se dá v patnácti letech mluvit o dětech :-). V FKK i textilní části jsou bazény tak 50 - 100m od mobilhomů, hlavní bazénový komplex je však dost daleko (někde na internetu by mohla být i mapka kempu). Vstup do moře je pozvolný, ale plný kamení.
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
29. 12. 2009 15:42
Leo - moc díky za info. Tu hloubku bazénu v tex. čáti jsem zjišťovala pro ty 15.leté, podle fotek se nám to jevilo jako brouzdaliště pro malé děti. Na netu jsem našla že jsou v kempu dva aquaparky - jeden s 12 bazény a druhý dokonce s 13 bazény, ale nedokážu si představit rozmístění, a zda je to vůbec pravda, na fotce jsem viděla 12 bazénů u sebe - přímo na pláži, tak nevím jestli jsou tam ještě další. Ty mluvíš o nějakém bazénovém komplexu - to je ten druhý vodní park? Zkusím asi najít někde tu mapku kempu. A jsou tam nějaké animační programy kde bych mohla zapojit ty 15.leté?
Leo
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
29. 12. 2009 22:07
Polovina těch bazénků je hlubších, ale jsou malé, takže na velké plavání to také není (vlastně jsem jejich účel moc nepochopil). Pro lepší představu rozmístění přikládám vyfocenou mapku kempu (v červeném kroužku jsou mobilhomy od CK Victoria):
Mapa
Bazény nejsou na pláži, ale trochu dál oddělené plotem (některé fotky klamou). Animace pro tak velké děti nevím jaké jsou, ale pro malé tam něco je a večer jsou diskotéky v horní části dost daleko od ubytování. Možná se něco dočteš tady:
Animace
Re: Znáte Medulin u Puly - kemp Kažela ?
29. 12. 2009 22:57
Leo - jsi zlatý, moc děkuji, jdu se na to mrknout.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 258
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.