Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vodopády Kravica

Autor roma 
avatar Re: Vodopády Kravica
05. 07. 2017 23:12
Včera jsme se taky rozhodli pro výlet na vodopády. Jsme na Pelješaci tak jsem se rozhodl pro trasu z Neumu do hor viz. příspěvek od Hilla. Kdo má rád své auto, tak mu tuto trasu rozhodně nedoporučuji. Jediná výhoda je krásné panorama, ale cesta pro jedno auto docela s hustým provozem. Cestu zpět jsem volil přes Vid kde je krásné muzeum Arheološki muzej Narona a restauaraci s jídelníčkem na žabí pochoutky. Trasa z vodopádu do HR Použil jsem nejkratší trasu k hranicím HR. Cesta je z počátku uzká opět pro jedno vozidlo, ale pak k hranicím se už jede po normální cestě. Na hranicích pouze kontrola pasů. Jinak cena vstupného auto + 2 dospělí + 2 děti 10€, druhá rodina platila v Kunách auto + 2 dospělí + 1 dítě 80KN. Celkem hodně muslimských návštěvníku, ženské v černých burkách / nikábech a na nich zlatavé sluneční brýle, vypadalo to zvláštně až komicky.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (05. 07. 2017 23:47).
Re: Vodopády Kravica
06. 07. 2017 09:31
To je pěkné zdražení, 2014 žádná platba. Na stranu k vodopádům se dalo pouze doplavat. 2015 už parkovné včetně vstupu cca 5euro.
Re: Vodopády Kravica
21. 07. 2017 22:47
Dnes jsme se stavili vykoupat pod vodopády Kravica. Vodopády super, koupání paráda, jenom lidí je tam víc než je přiměřené. Žádná romantika už to není. dole samé slunečníky, plastové židličky patřící k několika občerstvovnám.
Nahoře je velké vydlážděné parkoviště. Vybírají 1 euro za auto. Vybírají i vstupné 3 eura za osobu. Malé děti zadarmo. Dolů jezdí vláček tažený traktorem za euro na osobu.

Neříkám že to nestojí za návštěvu, ale už je to hodně komerční.
Re: Vodopády Kravica
05. 08. 2019 20:17
Jak již bylo zmíněno na jiném vlákně v dopravě, chtěla bych se zeptat jestli někdo byl na blízkém vodopádu Koćuša poblíž Kravických?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 37
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.