Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dron a videa z dovolené

Autor martas74 
avatar Dron a videa z dovolené
20. 08. 2023 20:53
Ahoj koupil jsem si drona DJI mini 3 Pro a letos poprvé v Chorvatsku .Docela mě to chytlo ,jen bylo málo míst kde jsem letos mohl natáčet .
Jednalo se o počasí vítr,nebo o oblast ,kde je natáčení dronem omezeno. Předem oznamuji ,že zkoušky i registraci mám a drona jsem měl asi tak 5dní před odjezdem do HR ,takže videa nejsou ještě top a že jsem ho již v Drašnici poslal k zemi. Ted již mám zde v ČR vyzkoušené funkce ,které droník umí a slibuji ,že příští návštěva HR bude lepší z pohledu natočených videí. Jo Rastoke je omezeno výškou letu omezeno několika parametry let letadel a nějaké další omezení hasiči,atd. Vložím odkaz na jedno video ostatní jsou na kanálu trubkygrinning smiley
Když se vám budou líbit tak mě dejte třeba vědět na Yutubku dík a třeba tady je nějaký nadšenec co taky točí ze vzduchu .Teda Bessy i lítá grinning smiley

Odkaz [youtu.be] DRON VIDEO

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Dron a videa z dovolené
24. 08. 2023 11:50
... Martine ... dobrý ... i citlivost kamery ...

smileys with beer
avatar Re: Dron a videa z dovolené
24. 08. 2023 20:03
Děkuji Petře thumbs up

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.