Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hvar: rady, tipy

Autor Tuck 
Hvar: rady, tipy
14. 05. 2015 13:51
Ahoj lidi,
v červnu jedu poprvé na Hvar (14dní-4dospělí/2děti/pes-robinsonáda nedaleko Mudri Dolac). Rád bych Vás touto cestou požádal o rady a tipy na vyplnění volných chvilek (vše co považujete za zajímavé, rád bych projezdil-prochodil všechno co stojí za to), tak i praktické informace (kde nakupovat potraviny, čerstvé ryby, zeleninu, kam zajít na jídlo, skleničku smileys with beer, kam určitě nechodit, atd.). Určitě mne zajímají i informace kupříkladu, kde se dá levně pronajmout člun nebo kde sehnat slušný výlet lodí a kam, atd... prostě piště co Vás napadne yawning smiley
Za rady předem děkuji,
Jirka grinning smiley
Re: Hvar: rady, tipy
14. 05. 2015 14:44
O Hvaru je zde již vlákdo zde, kde se dovíš ledacos. Ale jen v Kostce - nejbližší nákup Vrboska, nebo nejlépe v Jelse, tam je několik větších marketů. V Jelse je i rybí trh. A taky tam mají snad nejlepší sladoled na Jadranu.
Co se týče výletů - Jelsa, Vrboska, Stari Grad, město Hvar. Projet si i vesnice ve vnitrozemí. Do města Hvaru to jet starou cestou, krásné výhledy, trochu adrenalinu, vyhlídková místa. Vše se to za jednu návštěvu Hvaru nedá zvládnout, je třeba na něj jet vícekrát. Já už letos asi po sedmé, či šesté, ani nevím, už to nepočítám a je stejně na něm stále co objevovat.
Loď asi levně nepůjčíš. Lepší je sedomluvit s nějakým domácím na zapůjčení rybářské bárky. Je třeba však mít kapitánský průkaz.
Ještě doplním, vpravo nahoře si klikni na ostrov Hvar, je tam hafo informací.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (14. 05. 2015 14:52).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 42
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.