Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novalja na Pagu

Autor hanah 
Novalja na Pagu
14. 07. 2013 17:21
Sen mojí dovolené. Fuj.

[karboplatinachybny-odkaz-rajceNovalja]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanah (14. 07. 2013 17:25).
avatar Re: Novalja na Pagu
14. 07. 2013 20:30
Myslíš toto Novaja to jsi asi nebyl na makarské ,nebo bašce vodě grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil martas74 (14. 07. 2013 20:31).
Re: Novalja na Pagu
15. 07. 2013 06:48
Jo, martasi, myslel jsem toto. Nějak ty fotky vkládat neumím. Na Makarské apod. jsem se byl podívat a vždycky si říkám, co že ty lidi tak moc táhne na přeplněné pláže. Neříkám, že bych to jeden den nevydržel, ale každý den se smažit na slunku, hlava na hlavě, řev děcek, řev dospělých na děcka, mísící se výpary opakovacích prostředků, kouře kuřáků, ..... nic proti tomu, někdo to asi má rád.
Re: Novalja na Pagu
01. 09. 2013 20:19
To je ještě dobrý, furt se tam ještě neopalují nastojáka yawning smiley
Re: Novalja na Pagu
14. 07. 2014 13:57
Zdravim,
nastesti jsem zde dovolenou netravil, jenom projizdel , bylo to v nedeli tusim 29.6.14. Pri prijezdu do Novalji okolo 19:00 se kolem silnice vodili lidi kolem ramen a nekteri lezeli na zemi... pri prujezdu Novaljou jsem pochopil, ze je plna britskych turistu ve veku 18-30 let - vetsina uplne na padrt - v 7 vecer :-) lehali si pres cestu, padali na auto - supr zazitek :-) - dojeli jsme do Stare Novalji a zpatky to vzlali okolo mesta a zastavili se u Konzumu - opet stovky povetsinou silne opilych Britu , ktere rozvazeli okruzni autobusy jak jsem posleze pochopil po celem Pagu .... Bydleli jsme v mestecku Mandre , kde jich jich take nekolik desitek zrejme bydlelo - nastesti nebyli v takove nalade jako v Novalji. Z plazi Cista a Sv.Duh jsme kazdy den nastesti jen z dalky slyseli techno hudbu z lodi , ktera byla obsypana lidmi, jako nekde v Bangladesi - predpokladam opet Brity :-)
Kdesi jsem cetl ,ze Novalja je spis pro ty kdo vyhledavaji na dovolene zabavu , bary atd. , ale tohle jsem necekal. Tedy hlavne ne ty britske turisty! V chorvatsku jsem za ty roky co tam jezdime zaznamenal mnoho narodnosti , ale takove mnozstvi britu jsem v HR jeste nevidel .
Ma nekdo podobny zazitek?

Zdravi Ludek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 112
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.