Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
22. 02. 2016 10:10
23. 02. 2016 08:28
Dnes opět pracují od rána. [www.hribi.net]
Jen jsem zvědavý, jak tam dostanou na povrch ty jemné kulaté kamínky ze zdola pláže, aby kvalita pláže byla minimálně taková jako předtím.
Možná, že navezou nahoru drť z kamenolomu.
A co na to moře? Pár velkých vln až bude bura a pláž bude v hlubinách. Nebo ne?
23. 02. 2016 15:05
A nemůžou to udělat tak, že někde do moře zasadí velké šutry a po ty to úplně zavezou? Šutry to, aspoň si myslím, ochrání.

-------------------------
2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - [www.odpocetcasu.cz]
23. 02. 2016 16:05
Velké šutry tam nebyly nikde vidět, jen v té spodní vrstvě návozu byly šutříky a to ještě jen sem tam. Jsem opravdu zvědavý na výsledek. Letos v září to tam zkontroluji osobně.
28. 02. 2016 14:01
Nefunguje web kamera. Škoda. Co se to tam děje s těma plážema? Nějaké razantní úpravy, rozšiřování. No uvidíme na živo v červenci.
28. 02. 2016 15:19
No snad do té doby kameru zprovozní, aby člověk věděl "do čeho jde".
Navezený materiál mají k tomu prvnímu molu. zatím, celkem by mne zajímalo, jestli pokračují dále směrem "do centra" a co s tím návozem udělají vlny. Minimálně to nejspíše propláchnou a to "bláto" asi zůstane na dně (?) v moři. No uvidíme. Snad pláže nebudou rozšiřovat i v Tučepech. To bych byl opravdu nerad. Přece jenom "klasika" kamínky jsou klasika. A navíc, pod hotel Jadran, kde je pláž nejhezčí, se snad s náklaďáky nedostanou.
01. 03. 2016 13:43
Já jsem je sledovala už od 19.února, když se do zorného pole kamery dostal přijíždějící náklaďák a bagr a začali tam pracovat. Hned jsem uvažovala, kama se tam dostali, přijížděli zleva a nikde tam v blízkosti není pozvolný vstup na pláž, takže mně bydocela zajímalo, kudy se tam dostaliconfused smiley?!? Pro mě je to smutné, že se v Podgoře rozšiřují pláže, i Podgora, bohužel, čím dál více ztrácí své kouzlo. Ikdyž jezdím v květnu a v září a přes sezonu jen někdy, radši si ani nepředstavuju ty "mraky" lidí,kteří na těch "vylepšených" plážích budou. Ale byznys je byznys.... a každý z nás preferuje něco jiného...yawning smiley. Ty kamery zprovozní, nebojte, akorát tam teď nikdo ani možná nezjistil, že nefungují anebo se jim to právě teď nechce opravovat ...
04. 03. 2016 14:01
[www.hribi.net]

Tak kamera číslo 1 už je funkční.
Nová pláž je napůl spláchnutá do moře.....
04. 03. 2016 14:46
No a není to nakonec jen o tom, že chtějí "zjemnit" sestup do moře a nebo spíš zlepšit ten sestup tak, aby tam nebyly větší kameny a bylo to přízpůsobené pro malé děti apod.?

-------------------------
2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - [www.odpocetcasu.cz]
04. 03. 2016 15:02
Je pravda, že nevím, jaká tam byla pláž před tím. To by mohla napsat Michaela nebo někdo, kdo se na této části pláže rekreoval.
Z ostatních kamer, však nevypadá, že by na pláži byly velké kameny, které by potřebovaly zjemnit.
05. 03. 2016 12:26
More to tuším, fakt zrovnalo... Dubai to nebude. A to je dobre.

Upraveno 2krát. Naposledy upravil jozef1 (05. 03. 2016 12:29).
05. 03. 2016 12:32
Moře to opravdu "srovnalo". Ale teď, když se na pláž dívám, dá se říct, že je tak o 2 m širší než byla před "zahájením prací. Možná je odliv....
06. 03. 2016 21:44
tuhle stranu na koupání jsme využili jen jednou - byly velký vlny, tak jsme neodolali. Víckrát jsem tam na téhle straně nevlezla - v moři byly velký šutry a pořádně jsem si domlátila nohy.
07. 03. 2016 11:22
Jo. Kamera běží, pláž je širší, uvidíme naživo v červenci. Ale je fakt, že podobně jako Veronika, na tuto pláž nechodíme.
07. 03. 2016 17:40
Já na tuto pláž taky nechodím. Ale pláž byla určitě užší, tak do poloviny betonového mola. Nebyla na ní souvislá vrstva drobných kamínků, místy byly i větší kamínky, ale žádné velké šutry. Myslím si, že účelem je rozšíření pláže vzhledem k narůstajícímu počtu turistů. Od loňska je nově zrekonstruovaný hotel Mediteran, do kterého v posledních letech moc turistů nezavítalo, tak šířka pláží v okolí není pro velký počet lidí dostačující ,velikostí ani komfortem. A taky tam místní pořád dostavují své app. do výšky nebo se stavějí nové....jak už jsem psala, byznys je byznys. Mimochodem, VeronikoF,tuším, že jsem ti minulý rok dávala kontakt na známé, co pronajímají app. právě nad touto pláží. Už jsi se s nimi kontaktovala? A jak to dopadlo?
08. 03. 2016 22:40
máš SZ :-)
14. 03. 2016 07:48
Opravdu ta sledovaná navezená pláž se minimálně 1x rozšířila. Asi mají rozšiřování pláží "vychytané".
16. 03. 2016 09:37
Vychytyné to určitě mají, před časem rozšiřovali pláže před hotelem Siréna a směrem od Sirény do přístavu
26. 03. 2016 22:14
Ahoj moc prosím o radu mám nabídku ubytování v Podgoře apartmány Kleme u Diany Vodanovič.Je to ve staré části Podgora-porat,hned u moře,ale na pláž se musí směrem na Tučepi a jmenuje se Plišivac.Neznáte někdo toto ubytování? Psala jsem i do sekce Ubytování tak se omlouvám,že píšu dvakrát.Poprosím jestli máte někdo ověřené ubytování pro 4 osoby dvě oddělené ložnice a balkon s výhledem na moře od Splitu po Gradac v rušnějším letovisku tak prosím pošlete kontakt. Moc díky Markéta.
29. 03. 2016 12:30
Vratil jsem se z Podgory.Kdo se chce podivat na fotky okolo hotelu Minerva,rozšiřujici se plaže v Podgoře a Čaklje,nebo upravu Tabu,podivejte se na rajce - Podgora 03.16
29. 03. 2016 15:57
Snad to do léta stihnou opravit. Jak se bude časem říkat: "Je tam ještě práce jak na mešitě".
29. 03. 2016 16:47
Plaze mají byt do konce dubna hotove.Pod Minervou zasadi 25 velkych palem,rikal starosta.Hotel bude otevren od 1.6.Je tam 300 delniku
30. 03. 2016 21:24
V Čaklje také něco hrabou? Tato fotka je z úplného konce civilizace za přístavištěm, kde bych žádné úpravy nečekal.

27. 04. 2016 16:43
Jsem v Podgoře a posilam Vam další fotky na rajče - Podgora 04.16. Přeměna hotelu Minerva a plaže pod hotelem
27. 04. 2016 19:34
Ahoj Víťo. Díky moc za fotky. No, to teda hledím!! Jestli se do Podgory ještě někdy dostanu, tak to tam jistojistě ani nepoznám!!! Sice tam nejsem a nevidím to na vlastní oči, ale......popravdě - je mi z toho smutno, a moc. To už není a nebude "moje" Podgora. Asi. Že?!? Měj se tam krásně, moc se nenapracuj a i si užívej a pozdravuj všechny známé, děkuju!!
27. 04. 2016 20:04
Čau Míšo,mění se to tu hodně,to je pravda.Ale na druhou stranu je to ta naše jadranska princezna.Tvoje Podgorka je plna dělníku a přišti rok bude na řadě.Ještě jsem nedošel do Čaklje a nevim co je tam nového.Možná ještě doplním fotky.Dalši serie fotek bude po 15. květnu.Řikaji ,že "ribarska noč" bude pod minervou.Bude tam nova restaurace,pizzerie,kavarna a ještě něco,zapoměl jsem.Něco málo dělam okolo oliv,nenadřu se.Čekam na předsezonu.Proč píšeš,že se sem nedostaneš?Pozdravuj maminku.Měj se
27. 04. 2016 20:45
Díky, pozdrav mamce jsem vyřídila, taky zdraví! Trošku ti i závidím, teď bych do Podgory jela hned, z těch fotek nádherně čiší ten klídek a pohoda. A žádní lidi, super! Pojedu možná na otočku, někdy v červnu, naše známá Jadranka má 70 let, ta by nám určitě neodpustila, že jsme jí nepopřáli osobně a nepředali nějaký "poklon"grinning smiley! My už jsme, Víťo, nebyly s mamkou vloni, nechcu to tady vypisovat, však někdy mrkni na moje příspěvky tak rok zpátky. Jj, Podgorka je na řadě jako poslední, takový to byl útulný rodinný hotýlek. Vloni, když jsme tam měly být ubytované, tak ještě byla zavřená, tak jsme prý jako VIP hosté měly být v luxusu nového Mediteranu thumbs up smiley. No, uvidíme, jestli a kdy nám nějaká dovča v Podgoře vyjde. Hned bych pro relax ducha i těla šla taky dělat kolem oliv. Víťo, díky za info, jsem za to moc ráda, faktsmiling smiley!! Zase napiš a pozdravuj Jadránek i Podgoru. I Ivankusmiling smiley. Prijatan večer a laku noćsmiling smiley
27. 04. 2016 20:59
Laku noc i Tebi
06. 05. 2016 10:27
Máte někdo nějaké nové informace z Podgory?
21. 05. 2016 09:30
Co je nového v Podgoře?Začínaji se otevírat restaurace jinak nic nového.Od marketu Studenac ve směru na Tučepi se nic neděla,ale od Primordie do kempu je pořád jedno staveniště.Jedině co udelali je to ,že kompletně srovnali plaže.Teprve se začne pokládat dlažba okolo plaže.Hotel se otevira 1.7.14 dní jsou ve skluzu.Dělaji se nové sprchy a zachody v kempu..Pár fotek na podgora 05.16 na rajče
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 16
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.