Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hvar - Ivan Dolac

Ahojka, nemáte někdo fotky z Ivan Dolac? Ty z www.ihvar.cz nestačí.
Chystáme se tam v létě a tak bych uvítala vaše zkušenosti, postřehy a doporučení.
Dvě hlavní vlákna jsem již přečetla.
Jedete tam někdo v červenci?
jitka1
Re: Hvar - Ivan Dolac
01. 03. 2006 10:03
Anicko, podivejte se na hlavni stranku-ostrovy, maji to pekne udelane.
pozdrav z Hvaru
Franta PM
Re: Hvar - Ivan Dolac
01. 03. 2006 11:04
Nebo si otevřete []
Re: Hvar - Ivan Dolac
01. 03. 2006 11:52
Ty už jsem projela.
No nic, jen se už nemůžu dočkat toho klidu smoking smiley
igoo
Re: Hvar - Ivan Dolac
01. 03. 2006 23:05
igoo
Re: Hvar - Ivan Dolac
01. 03. 2006 23:06
@#$%&.cz/ivandolac/
Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 12:53
Jitko, Jitko! Zoufalé volání!! Už se zase čvachtám po kotníky v mokrém sněhu. Je ho všude plno. Potěš nás, jak je na Hvaru a u Vás v Ivan Dolacu.
Franta PM
Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 14:48
Anička Balounova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojka, nemáte někdo fotky z Ivan Dolac? Ty z
> www.ihvar.cz nestačí.

zkuste stránku na: www.@#$%&.cezet/ivandolac/

avatar Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 17:33
> Franta PM

Tuhle cestovku mi sem prosím opravdu nedávejte. S panem Adlerem už jsme měli na Photopostu výměnu názorů po té, co jsem na jejich stránkách našel své tabulky a mapku okopírované z chorvatsko.cz.

Michal
Jitka1
Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 20:53
evolo, ten snih vam nezavidim, tady uz je celkem teplo, i kdyz jinak byva i vice, ale na slunku uz to pekne vyhriva. Do Jelsy prijeli turiste ( duchodci), ale aspon to nehrozi infarktama z veder. Ve ctvrtek se tady jde znama krizova cesta v noci a na to prijizdi dost hostu, je co videt. Cukrany uz jsou vsechny otevrene a vsude to kvete.
Radeji uz dal nebudu psat, at Te moc nenastvu. V pondeli jedu do Brna, tak vam vsem dovezu teple pocasi, jestli me to pusti pres celnici.ahoj-bog z Hvaru
PP
Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 21:14
Jitko,bacha na to,rozdíl to bude... ...extrémní...
Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 21:17
jak ty to jen děláš ? Můj vrcholnej výkon je tohle : hot smileysmileys with beerhot smiley
avatar Re: Hvar - Ivan Dolac
11. 04. 2006 21:34
To JirkaK :
Jukni sem [osklivka-betty.wz.cz] tam jsou ti smajlíci. No a vložení provedeš tak že klikneš na smajlíka pravým tlačítkem myši a vybereš si cestu k němu např. "[osklivka-betty.wz.cz]; no a ten pak vložíš do příspěvku tak že stiskneš tlačíko Vložit obrázek (je to vedle barev) a mezi " " pak vložíš tu adresu obrázku asi takhle "[ img]http://osklivka-betty.wz.cz/smiles/1252.gif[/img ] " samozřejmě bez těch apostrofů, no a výsledek je takovejhle .
PP
Re: Hvar - Ivan Dolac
12. 04. 2006 00:22
jirkoK,kašli na smajlíky,lepší je trávit večery takhle... ...výsledek pak může bejt i takovejhle...
Re: Hvar - Ivan Dolac
12. 04. 2006 09:44
Jitko, moc děkuji. Snažím si to u Vás trochu představit.
Přeji Ti hezké velikonoce.
Jitka1
Re: Hvar - Ivan Dolac
12. 04. 2006 11:47
Evolo a vsichni z fora, take vam preji pekne velikonoce a pak uz je to jenom chvilka a vytouzene leto mate tady.
Re: Hvar - Ivan Dolac
14. 04. 2006 23:22
Hlavně že se nám to krátí a už je to pod STO
Tommik
Re: Hvar - Ivan Dolac
15. 04. 2006 00:08
a vsichni uz se tesiii [ img]http://osklivka-betty.wz.cz/smiles/1004.gif[/img ]
Re: Hvar - Ivan Dolac
15. 04. 2006 01:11
všichni se moc těšíme Tommíku/než to pošleš-zkontroluj si to v náhledu,copak to mám hledat-kdesi?
Míra1
Re: Hvar - Ivan Dolac
29. 05. 2006 19:47
Tak Jitko1, měla byste začít podávat pravidelné zprávy o počasí, jaké u vás je, ať se těšíme ještě více. Sice ještě máte týden na to, abyste mi to moře pořádně ohřála, no ale stejně :-) Když se dívám na Yahoo Weather, tak nejbližší místo je Split a tam předpovídají na 10 dní dopředu pořád okolo 23 stupňů, což není žádný zázrak. Tak nás trochu navnaďte, jak se denně 5x koupete, z moře se kouří, jak je horké a tak.
Franta PM
Re: Hvar - Ivan Dolac
30. 05. 2006 11:42
Míra 1> neboj, neboj !!! jižní strana Hvaru je vždy o pár stupínků teplejší než severní a o Splitu už vůbec nemluvím. Jitka nám určitě vodu ohřeje, kdyby náhodou nechtěla mít alespoň 25. Máme to za 24.
Milda
Re: Hvar - Ivan Dolac
02. 06. 2006 09:06
Anička Balounova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojka, nemáte někdo fotky z Ivan Dolac? Ty z
> www.ihvar.cz nestačí.
> Chystáme se tam v létě a tak bych uvítala vaše
> zkušenosti, postřehy a doporučení.
> Dvě hlavní vlákna jsem již přečetla.
> Jedete tam někdo v červenci?
>Odjíždím 6.7. navečer přes Maďarsko do Splitu a trajektem do Stari Grad a pak tunýlkem do ID. Nástup v odpoledních hodinách do apartmánu hned u pláže.(naproti bufetu) Uź se těším!!!!Napiš email. adresu, pošlu foto z loňska.
Jitka1
Re: Hvar - Ivan Dolac
02. 06. 2006 13:07
Miro nebojte kdyz se nebudete koupat, tak si trebas zalyzujete :-)
jeste porad se hoste koupou, omrzliny jsme tady jeste neresili ( doposud) a tak se klidne teste, komu bude zima beru ho se ohrat do vinohradu a bude si prat ochlazeni.
Tak videte jsk jsme na vas prichystani :-) Musime pocitat se vsim!
Re: Hvar - Ivan Dolac
02. 06. 2006 19:45
Milda napsal(a):
-------------------------------------------------------
Odjíždím 6.7. navečer přes Maďarsko do Splitu
> a trajektem do Stari Grad a pak tunýlkem do ID.
> Nástup v odpoledních hodinách do apartmánu hned u
> pláže.(naproti bufetu) Uź se těším!!!!Napiš email.
> adresu, pošlu foto z loňska.


Můžu taky poprosit o fotečky?Na e-mail pbo@centrum.cz
Dííííííkthumbs up smiley
Re: Hvar - Ivan Dolac
04. 06. 2006 22:15
Ta odříznutá místečka na Hvaru mi nedají spát. Líbí se mi moc tzv. robinzonády. Máme děti 11 a 4 roky a tak letos jedeme ještě na osvědčená místa, kde je v blízkosti doktor, obchod atd.
Chtěla bych znát váš názor. Co si myslíte o ubytování v těchto robinzonádách s takto starými dětmi? Jak je to s tou pitnou vodou - je třeba si brát balenou? Jak je to s dostupností lékařské pomoci atd.
Moc mě láká ta samota, ale nikdy jsem nic takového nezkusila - Je to fajn,nebo to po týdnu leze člověku na mozek?
TK.
Re: Hvar - Ivan Dolac
05. 06. 2006 13:47
Imča :
Jestli si chceš odpočinout od lidí, mít klid a na nic nemyslet tak Ti to na mozek nepoleze. K doktorovi a na nákupy musíš autem, tak jak z menších letovisek . Pitnou vodu většinou majitelé deklarují tak záleží na Vás jestli ji budete pít. Elektřiná bývá na solár, na svícení to stačí, ostatní spotřebiče jsou na plyn.
Re: Hvar - Ivan Dolac
05. 06. 2006 20:03
TK. : Díky.
A co vy ostatní máte nějaké konkrétní zkušenosti s tímto typem ubytování. A ještě jedna otázka - jaké jsou pláže v zátoce Ladjena a Skozanje - jsou to drobné oblázky nebo velké?
Franta PM
Re: Hvar - Ivan Dolac
08. 06. 2006 13:45
Tyto konkrétní zátoky neznám, ani nevím, kde se přesně na Hvaru nacházejí, ale obecně lze říci, že pláže obrácené na otevřené moře jsou špatně chráněné proti vlnám a tak záleží na tom jak velké a jaké jsou vlny, kolik oblázků na pláž přinesou a kolik jich tam nechají.
Stalo se nám, že jsme přišli na pláž, kde byly oblázky seřazené tak v metrových pruzích od nejmenších zrníček po valouny. Pohádka, jako by je tam někdo roztřídil a poskládal do řad. V noci byla bouřka a ráno byly na pláži jen kameny, které se pomalu nadaly ani přenést. Hrůza, nebylo kam položit deku. Mysleli jsme, že nám skončila dovolená. Další den ale bylo zase vše na svém místě. Náš domácí říká, že moře si i v tomhle čas od času musí udělat inventuru. Proto třeba hned nezoufejte, když "vaši" pláž náhodou něco takového potká. Vyražte na výlet!!! Uvidíte, že ráno bude všechno jinak. Nema problema.
TK.
Re: Hvar - Ivan Dolac
08. 06. 2006 14:54
Imča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> TK. : Díky.
> A co vy ostatní máte nějaké konkrétní zkušenosti s
> tímto typem ubytování. A ještě jedna otázka - jaké
> jsou pláže v zátoce Ladjena a Skozanje - jsou to
> drobné oblázky nebo velké?

V zátoce Skozanje jsme se byli loni podívat a letos tam chceme strávit půlku z naší 14 dení dovolené na Hvaru .Oblázky jsou spíš větší protože moře je tu otevřenější. I když nevím jak si představuješ velké oblázky. Můžu jich pár změřit a pak to sem napíšu.
Re: Hvar - Ivan Dolac
08. 06. 2006 22:56
Takže tam bylo asi hezky,co? Tak fajn. Jsem zvědavá, co napíšeš, až se vrátíte. Malé oblázky jsou malé oblázky, asi jako nehet od palce u nohygrinning smileygrinning smiley.
Přeju hezkou dovolenousmiling smiley.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.