Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Krvavica ?

Autor Pin.kes 
Krvavica ?
11. 06. 2005 22:23
Ahojte lidicky,,jedu poprve do Chorvatska a sehnal jsem si pres net Apartman v Krvavici

Jednal jsem primo s majitelem(email) a cena je 10Euro na osobu(jedeme tri)

Zda se mito fajn, pokud znate toto misto, Krvavici prosim napiste jake to tam je apod. Dekuji
PP
Re: Krvavica ?
13. 06. 2005 16:15
jedna z nejkrasnejsich plazi makarske riviery s borovicovym lesem/stinem,uz jsem to tu nekde psal-neni tam tolik ubyt.kapacit a plaz je dost velka,takze v pohode,klid,nevyhoda-trosku dal k apartmanum,marina,zahradni restaurace u plaze,za zabavou je treba jet do Makarske-je to hned za lesem smiling smiley
Jirka Dl.
Re: Krvavica ?
13. 06. 2005 17:35
pro Pin.kes a PP:
Ahoj, prosím tě, napiš nějaké podrobnosti jaké jsi našel a třeba i kontakt a můj mail: jiri1960@seznam.cz
PP
Re: Krvavica ?
14. 06. 2005 17:34
tak napis co konkretne by te zajimalo,nebo ti treba poslu meho maila nebo ICQ,jestli te jeste neco zajima.
Re: Krvavica ?
15. 06. 2005 12:34
Ahoj " PP ", jedu letos do Krvavice. Nemáš náhodou nějaké fotky. Jestli jo, pošli mi prosím na office@vhconsulting.cz . Díky Martin.
Jirka Dl.
Re: Krvavica ?
17. 06. 2005 00:02
pro PP:
Pošli mi prosím tě mail, já se ti ozvu. Dík.Jirka.
Jirka T
Re: Krvavica ?
23. 06. 2005 15:21
Cau,
v Krvavici jsem byl vloni (teda jenom se vykoupat na odpoledne autem). Plaz je to moc hezka, malo lidi,ale na muj vkus zbytecne moc jezku. Take ubytovani mi prislo hodne daleko od plaze a hodne v kopci, takze po vykoupani dojdes do apartmanu pekne splavenej. Take to tam moc nezije, coz na druhou stranu muze nekomu vyhovovat, ty ostatni musi za zabavou a nakupy jinam.
Jestli se tam ale dostanes, udelej si vyslap podel pobrezi na jih. Je to prijemna prochazka se spoustou malych ci miniaturnich plazicek, kde se da dobre zasit pred lidma. Da se tudy dojit az na plaz do Makarske.
Jíra
Re: Krvavica ?
10. 07. 2005 13:27
Krvavica má sice dlouhou pláž (plnou ježků ), ale k vodě je od apartmánů opravdu dost daleko.Mně nenadchla.
Jíra
Re: Krvavica ?
25. 07. 2005 20:44
Dlouhá pláž, na které je málo lidí, ubytování je daleko, teda pokud nepočítám zdevastovanej hotel ze 70. let přímo na pobřeží (silný zápach moči a spousta skla na zemi zaručenathumbs down)
Re: Krvavica ?
27. 08. 2005 00:33
Krvavica je klidné místo, nacházející se za Baška Voda, Baško Pole, Promajna, Krvavica, Makarska.

Všechny apartmány se nacházejí ve svahu, takže cesta dolů k moři je z kopce, ale cesta zpět je do prudkého kopce, takže nedporučuji pro starší lidi; stačí si něco zapomenout na pokoji a velice neradi budete se vracet nahoru a dolu zpět na pláž.

Na pláži jsou záchody, jsou tam i převlékací kabiny a sprcha se sladkou vodou.
Pláže jsou oblázkové, jsou tam borovice, kde je stín, dá se tam hrát stolní tenis na betonovém stole, plácek pro pentaque, v přístavu který se tam za poslední cca 3 roky celkem rozrostl je pár posezení - restaurací a stánků se zmrzlinou.

Na pláži je ruina hotelu Krvavica někdy ze 60-70 let, který podle všeho byl dominantou této oblasti, podle všeho tato dědinka existovala jenom díky tomuto hotelu, jehož komplex je celkem rozsáhlý, část je obydlená, velká část je ponechaná svému osudu... pravděpodobně sloužil jako rehabilitační středisko, je tam hodně bezbariérových přístupů, zajímavé je že ve vnitř se nachází spousta původního vybavení, na kterém je znát zub času a devastace... (do hotelu se dá celkem snadno dostat a prohlédnout si jej..) např. v kanceláři hotelu je možné nalézt některé záznamy hotelu, dokonce - knihu hostů, ve skladě jsou na hromadě deky...

Klady+ / zápory- Krvavice

+ malá dědinka,
+ malý ruch lidí,
+ klid
+ na pláži sprcha, záchody, převlékací kabina ve slušném použitelném stavu
+ česká restaurace,
+ kousek do Promajny, Makarske


- vše je ve svahu na kopci
- cesta na pláž
- žádný obchod
- málo možností co prohlédnout, zajít, navštívit, kromě zmíněné ruiny hotelu Krvavica


PP
Re: Krvavica ?
28. 08. 2005 01:32
a ja blbec jsem si to prohlizel jenom z venku,jsem moh vlizt do sklepa a pohledat par flasek neceho dobreho... grinning smiley
avatar Re: Krvavica ?
28. 08. 2005 16:24
Nebo do něčeho šlápnout




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (28. 08. 2005 16:25).
Re: Krvavica ?
22. 06. 2010 23:05
ahoj,pro Pin.kes poslal bys mi prosím kontakt na ten apartmán,hledám nějaké ubytování v Krvavici,něco jsem našel,ale zdá se mi to dost drahé, děkuji.Nebo má někdo jiný dobrý kontakt? Chceme s ženou jet 1.8.-8.8.Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.