Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS

Autor Rosmarine 
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
26. 02. 2010 15:26
Naši příbuzní za námi jeli do Živogošče autobusem www.jadranexpres.cz. Jezdí myslím už od května. Byli s přepravou maximálně spokojení, ale druhá věc je, že jede jen do Gradace, takže na Pelješac je to "ještě trošku z ruky".
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
26. 02. 2010 17:35
Přes Dezku Děčín jsem v loni zařizovala dopravu sestře, ale konečnou mají nebo měli ve Vodicích, což je nevyhovující.

Nemohu najít autobus. dopravu z Teplic, Biliny a Mostu a okolí do okolí Primošten, Rogoznica, Trogir neporadíte eye rolling smiley
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
10. 03. 2010 07:40
Jela jsem s Dezkou Decin vloni do Brely z Teplic a pokracovali jeste niz, nasi hoste take jezdi s Jadranexpresem jezdi snad az do Dubrovnika. Nekane z Teplic jezdi moje matka a z cestovek si muze vybirat, jezdi i Cedok zadejte jen dopravu, dal Dezka, myslim ze i Firotur, Vitkovicetour atd, vetsina cestovek prodava JEN dopravu.
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
19. 03. 2010 00:52
To Lenka Ivanak

děkuji moc za info.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
20. 04. 2010 20:17
Ahoj

četl jsem tady a není to tak dlouho, jen nevím kde to bylo, poptávku na dopravu více rodin k Jadranu...
Neviděl jste to tu někdo ??? Nemohu to najít...

díky bob
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 231
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.