Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TUČEPI

Autor Vendula 
11. 12. 2016 12:55
To bude výměník na teplou vodu pro Neptun. Může tam být taky tepelné čerpadlo

Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (11. 12. 2016 13:03).
Re: TUČEPI
11. 12. 2016 16:48
Možná. Začalo to foukat až třetí den dovolené. Předtím byl klid. Musely být zavřené dveře, bylo to značně nepříjemné. Já to tipoval na něco s klimatizací nebo např. odsávání vzduchu z kuchyně, prádelny. Příští rok tam jedeme, tak to zkusím vysondovat k čemu to slouží.
11. 12. 2016 19:01
Nevím, ta žlutá trubka nevypadá jako zábradlí... že by plyn? smoking smiley
11. 12. 2016 20:42
Vzhledem k tomu, ze budova je pod úrovní terénu a je tam vytvoren jakysi bazén, bych hádal na něco s vodou. A dal, vedou odtud zaizolovaný trubky, takže se chce zabránit tepelným ztratam. Takže tepla voda, nebo přehřátá pára
04. 02. 2017 10:47
Z hotelu Neptun (či depandance Maslinik) k té stavbě vozí na takových malých vozících velké kupy ložního prádla (bílé látkové pytle). Navíc je tam neustále stejný hluk. Zajímalo mě, zda to není slyšet až do hotelu či těch blízkých depandance. Nikdy jsem se ale personálu nezeptal, protože jsem to nepovažoval za důležité. Projdu se tam jen občas. Odhadoval bych to na prádelnu (včetně sušení), ale ani po letech to nevím jistě, protože ta stavba vypadá tak nějak "divně".
28. 10. 2017 10:44
Už jsem to tady někde letos psal, ale tady to asi taky patří.
Ptal jsem se letos průvodkyně, nevěděla. Tak se šla zeptat na recepci hotelu a tam ji řekli, že je to centrální "budova" pro klimatizaci hotelu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 29
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.