Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
31. 07. 2014 13:17
210 schodů k pláži? To je vražedné! Byly jsme v apartmánu u moře v pravo od domu Ljuby a Anteho a do takového orlího hnízda bych se teda z pláže plahočit nechtěla....Letos mě Staniči hodně zklamalo. Například potraviny tak o dvě třetiny dražší než v Omiši. I okraj Staničiho směrem na Makarskou -tento dříve velmi klidný kousek vesničky je totálně zaplněn rekreanty - zejména z ohromných apatrmánu Nostro, které zde vyrostli. Tatam je klid na plážičkách, řvoucí návštěvníci (jak z apartmánů Nostro, tak právě z orlího hnízda Ljuba a Ante, kde na sebe Češi pořád vyřvávají, co chtějí donést na pláž od nějakého chudáka, který musel na záchod) a plastová lehátka na plážičkách dokonale zkazily atmosféru. A kromě toho ty tři, čtyři plážičky na okraji jsou špinavé až běda - čerstvé sklo, nedopalky cigaret, plastové láhve a obaly od sušenek mě dokonale vyléčily.....bohužel
Re: Staniči u Omiše
04. 08. 2014 20:20
18.8. odchádzame do Staniči a konkrétne do apartmánu Ante a Ljuba. No posledný komentár ma vobec nepotešil. mohol by mi ešte niekto napísať aké skúsenosti ma s pobytom v Staniči a hlavne s ubytovaním u Anteho a Ljuby?
Re: Staniči u Omiše
05. 08. 2014 20:29
U Anteho vše v pohodě rovněž tak na pláži, počítejte se schody, domácí moc ochotní.
Re: Staniči u Omiše
12. 08. 2014 11:55
Vybíráme si ve Staniči ubytování a váháme mezi ap. domy Milan a Filomena. Má někdo srovnání? Dotázala jsem se p. Vávry i na přístup k oběma objektům a mám info o sjezdech, ale v tom krpálu si to nedovedu představit. Proto bych přivítala osobní zkušenost s ubytováním a příjezdem k nim. Díky moc MH.
Re: Staniči u Omiše
08. 01. 2015 08:57
K Antemu se chystáme letos, jedeme s rodiči tak se chci přeptat kolik asi schodů vede na pláž?! Díky moc za odpověď Jana
Re: Staniči u Omiše
09. 04. 2015 21:33
Ve Staniči-jednou a dost!!!K moři určitě jinam.Když budu chtít skály,pojedu do Tater,je to blíž.
Re: Staniči u Omiše
28. 04. 2015 16:42
Ahoj, letos jedeme poprvé do Staniči do apartmánu Petar. Jedeme od 26.6. do 6.7. . Z předešlých diskuzí to vypadá na slušnou dovolenou :-). Nejedete někdo v tomto termínu? Nejlépe s dětma, my máme dvě, 8 a 5 let.
Re: Staniči u Omiše
28. 04. 2016 10:34
Dlouho zde nikdo nic nepsal, proto zkusím tohle vlákno povytáhnout a rovnou se zeptat na osobní zkušenost s apartmánem ANIČ, od p. Vávry? Pokud by snad někdo měl i nějaké vlastní foto, budu moc rád za poskytnutí a případně i další informace.
Re: Staniči u Omiše
05. 05. 2016 08:23
Ve Staniči je poměrně pekná pláž, ale to je asi tak vše. Večer se nedá nikam jít na procházku, jen po magistrále. A ten krpál ze silnice dolů k pláži je opravdu docela šílený. Bydlel jsem u Milana, to bylo poměrně málo schodů na pláž. Pro mě to byl omyl ve vybrání místa. Věřím, že to někomu nevadí a dokonce se mu to líbí.
Re: Staniči u Omiše
06. 05. 2016 09:17
ki.ki: I tento fakt rozhodnul, že se Staniči nestane naším letošním místem pro odpočinek u moře. Schody a nemožnost někam zajít a projít se, to by bylo velké mínus.
Re: Staniči u Omiše
04. 07. 2016 19:20
Všem příznivcům Staniči:
Restaurace Borovina uzavřena, ale jinak Staniči super! spinning smiley sticking its tongue out
Na jídlo skvělá restaurace Kaštil Slanica cestou k Radvanova Mlinica, cca. 2 km za Omišem.

Bydlení v apartmánu Rumenovič skvělé!!
Re: Staniči u Omiše
06. 07. 2016 07:22
Souhlasím s Ki.Ki. Několikrát jsme ve Staniči byli, bydleli jsme u Milana Kalajziče /první dům od Omiše po pravé straně silnice. Nyní to má jiného majitele./ Pláž je pěkná a to je vše. Nyní jezdíme do Podgory a paráda. Ale nikomu nechci nic vnucovat, Mirek
Re: Staniči u Omiše
08. 07. 2016 16:48
Zdravím a také se připojuji se zkušeností s pobytem ve Staniči,...
Loni jsme tam byli 10 dní v apartmánu Petar,... pro nás a naše nároky ( klidnější místo s nepřeplněnými plážemi ) naprosto super místo,.... moře krásně čisté, pláže také, sprchy na každém kroku, nějaké to vyžití, projížďky a adrenalin se tu také najdou ( ale opravdu minimálně ),.... ale jinak na plážích jen ubytovaní hosté z okolí, ... žádné davy lidí,...
Petar je hned na pláži, tedy k moři jen pár schodů z domu,... jinak obchůdky a krámky se zeleninou, vše nahoře, tedy nějakých 150 schodů,... ale není to nijak hrozné, ráno pro pečivo, či večer na procházku se to zvládnout dá.
Nezáviděla jsem lidem, kteří museli tyto schody zvládat denně s věcmi a dětmi na pláž a pak třeba na oběd či odpoledne do apartmánů nahoru,.. to je opravdu náročnější.
Ale zase ten klid a pohoda na pláži za to stojí.
Večerní život téměř žádný,... ale není problém zajet si do Omiše,...
Jinak supr výlet je i na Makarskou, či Splitu,...
Pro nás, kteří ocení klid a pohodu supr dovolená a letos ( poprvé v životě) jedeme na stejné místo i apartmánu.
Re: Staniči u Omiše
16. 07. 2016 16:27
Myslíte tento?
[www.recenze.cz]
Re: Staniči u Omiše
21. 07. 2016 17:44
Tak tato recenze a hlavně dovolená těchto lidí mě mrzí,... my byli ubytováni ve vrchním apartmá, měli jsme dvě terasy, na které byl přístup jen od nás z bytu, jedna krásná směr moře a druhá celodenní stín na druhé straně,... Jinak vybavení celkem OK, klima na kartu, koupelna se sprcháčem také v pořádku. Pláž a okolí pro nás co rádi klid bylo perfektní. Moře čisté a po noční bouřce vždy chodil po pláži pán a uklízel naplavené řasy a klacíky atd. Navíc, když nám jeden den pršelo, majitelka donesla mísu nějaké jejich upečené speciality,... nic nebyl problém. Půjčení lehátka za pakatel,... sprchy na pláži,...
Tento dům má dva majitele a záleží i na výběru pokoje,... ale mám dojem, že v katalogu pana Vávry je napsáno kde klima je a kde není. I cena těchto menších apartmánů je nižší,...
Za nás vrchní apartmán super,... A. P. :-)
Re: Staniči u Omiše
13. 10. 2016 12:11
Zdravím, mohl bych poprosit o nějaké informace o apartmánu Danijel od CA Vávra (foto cesty na pláž, interiéru, příjezdové cesty).
Děkuji Tom
Re: Staniči u Omiše
12. 04. 2017 23:55
Zdravím, prosím o doporučení ubytování ve Stanici (Omiš), případně blízké okolí. 2 dosp. + 3 malé děti, termín od cca 19.6. do 5.7., cca 14 dní. Preferujeme malé soukromé plážičky :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 37
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.