Zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele
Strana 1 z 43
Strany: 12345
Výsledky 1 - 30 z 1270
Pokusů hodně,zatím jen "neplatné údaje" nebo "uživatel nenalezen" ,znovu registrovat na daný již použitý e-mail nejde, je již v systému,ale dostat se nějak heslem nejde. A obnova také nelze, napíše to,že e-mail nenalezen. V mobilní aplikaci to samé a koupit krabičku nejde, poněvadž to chce přihlášení.
autor:
tvsat
-
Doprava
Tak mi nějak nastal problém ?? Provedl jsem registraci a vše OK , po odhlášení mi to při přihlášení píše,že mám špatné údaje (už.účet nebo heslo) , dávám odkazem zapomenuté heslo a odešlu na e-mail a odpověď je,že uživatel nebyl nalezen. Pokud dám novou registraci na ten sám e-mail tak přijde odpověď,že uživatel již existuje, tak teď nevím co stím ??
autor:
tvsat
-
Doprava
V zakoupené krabičce je možné měnit kategorii vozidla ?
SPZ tedy údajně lze měnit
Co když skončí platnost dané přiřazené karty a dostanu novou,jak ji přiřadím?
Asi odpoví ten kdo má novou funkční krabičku.
autor:
tvsat
-
Doprava
Možná to tu již někdo psal,pokud nechcete podporovat předražené překupníky tak dobrá zpráva. První je,že již lze instalovat a nakupovat přes mobilní aplikaci a druhá je,že tam doplnili možnost koupit známky přímo na ofic stránkách přes naši eDalnice "Ostatní" Elektronické dálniční známky ve střední Evropě - Slovensko,Maďarsko,Slovinsko,Rakousko,Švýcarsko. Kliknutím na požadovaný stát se
autor:
tvsat
-
Doprava
Podle poslední aktualizace map cz je dálnice M6 (Maďarsko) dotažena až na hranice s BiH. Tak pokud otevřou ten kousek A5 tak to bude výborná zpráva pro tu variantu k Jadranu.Co se týká zbývajících úseků Doboj,Sarajevo Ploče,tak to vidím na dosti dlouhou dobu. Zatím vidím,že už je hotové přemostění Neretvy za Čapljinou.,pak ještě dálnice A1 je hotová pár kilometrů a končí nějakým parkovištěm? v po
autor:
tvsat
-
Doprava
Předcházející varianty nedovolovaly pojistit moje auto DUCATO na Českou republiku a maximálně na 1 měsíc Evropa,pak jen nová smlouva. Teď lze pojistit vše na jakoukoliv dobu a navíc čím více dní tim levnější a při dražší variantě Premium dokonce odtah do servisu myslím až 200km,dříve 50. Dříve mi přišel 1 měsíc jen Evropa na 700 Kč.
autor:
tvsat
-
Doprava
Díky za informaci,AutoCare využívám již několik sezón.využito jen na výměnu pneu. Je to sice zese dražší,ale je to oproti minulé variantě lepší,pro mne,že si mohu vybrat časově i celoročně,jak u nás tak celou Evropu,což předtím nešlo,není omezeno stářím vozidla,což také výhoda. Není to sice klasické havarijko,ale plná asistence služeb,včetně odtahu.Pokud někdo jezdí jen HR tak asi stačí to levněj
autor:
tvsat
-
Doprava
Díky,vypadá to pěkně,ani jsem to nečekal,já málokdy dorazím celou cestu a v A přespím,i když to mám jen kousek domů.Stáří a únava. Tak to je dobrá volba. Díky za info.
autor:
tvsat
-
Doprava
Na Kapuvár jsem za ty léta co touhle variantou AT - HU 49 jezdím jen se podíval na ceduli,ale nikdy jsem tam nezavítal,musím se tedy polepšit a příští cestu naplánovat sem do termálů (odpočinek). Myslíš Pavle tu cestu hned za přechodem ? 8529 , ani jsem si v červnu nevšimnul,že by tam udělali nový asfalt. Skákal jsem po těch záplatách a výmolech na Fertöd .
autor:
tvsat
-
Doprava
Zahajskej Tak to fakt nevím a přikláním se k atnarfus ,nikde a nikdy jsem na možnost toto nastavení v iGO a Primo nenašel,buď naklikat body nebo zakázat na hranicích. A to mám i verze,které doplňovali různými vychytávkami fakt machři. Nechci se o tom dále dohadovat, mám to již jako druhou navigaci k mapam.cz , hlášení radarů,informace o čese atd. Někdy je lepší si krabičku ponechat než ji zahodit
autor:
tvsat
-
Doprava
Používám běžně mapy.cz a trasu vytvořím na NB,rychlejší,přesto někdy navede nesmyslně. Mám i iGO-Primo,mapy se snažím aktualizovat,navádění i informace o čase je celkem uspokojivá,nevýhodou je,že neumí na jednotlivých státech povolit a zakázat placené úseky,tak jako třeba v mapách.cz. Waze jen u nás k vůli aktualizaci kde kdo stojí a číhá. Mám i slavné Radarbot,ale co se týká radarů také nic moc
autor:
tvsat
-
Doprava
Byl jsem tam před 14 dny,i přehrazení kempu je odstraněno. Tak do září bez nudistů.
autor:
tvsat
-
Doprava
Je to tak jak uvádí mdr,v současné době mimo uvedenou dobu září-květen je celý kemp v Lendavě i bazén jako "normální" ,tedy celý jen pro textil.
autor:
tvsat
-
Doprava
My jsme letos místo Lenti zakotvili v termálu Lendava(Slovinsko),cena v kempu za noc 15E/osoba komplet + samozřejmě taxa obci,to je ale všude. Otevřeno od 8,00 do 20,00 vstup na koupání z kempu neomezen.
autor:
tvsat
-
Doprava
AutoCare také vždy,dvakrát využito na pneu,bez problémů. Jinak teď také i ze slevou 15%.
autor:
tvsat
-
Doprava
Bude to tak ?? Nevím přesně rok,ale bylo to před pandemií,kdy to uzavřeli k vůli pracím. Než to udělali tak určitě bylo lepší na tento úsek použít dálnici. Teď už je to rychlé a v pohodě. Ona i ta dálnice na Goričan by si zasloužila nějakou rekonstrukci,někde se přibližuje i naší slavné D1. Některé úseky už opravovali v loni.
autor:
tvsat
-
Doprava
Spoléhat se jen na navigaci se člověk nemůže,to vím,ale přesto jsem se několikrát vydupal. Nedal jsem na rozum a slepě jel. Právě v době rok po covidu jsem si říkal nepojedu přes ten kousek Slovinska (kontroly) tak to vezmu na Goričan,navigace mne vedla (mapy.cz) odbočit tou první křižovatkou Lenti,další je pak těsně před SLO hranicí. Celkem v pohodě a odbočte v levo,všup do leva,nový asfalt,vid
autor:
tvsat
-
Doprava
Pavle díky,na co se člověk poptá tak máš odpověď mě se ta 84 líbí,ale nelíbí se mi už léta cesta jakmile se překročí A-HU,po tu 84-ku. Pak i od 84 na 86,bez dálnice,je to od roku horší. Hledám nové varianty,za rozumný peníz. O těch termálech vím,ale nikdy jsem tama nejel,asi to jednou zkusím. Ten úsek i trasa je kilometrově stejná,výhodou je plné využití regio Vas a rychleji ke konci M86 k napoj
autor:
tvsat
-
Doprava
Díky Pavle za ujištění,že je to tak. Mrknul jsem na mapy.cz a vidím,že pokud bychom využili známou trasu přes Břeclav až po Pamhagen tak pak by šlo použít třeba klasiku na Lövö a najet na M86 nájezdem 105. Nebo se naskytuje druhá varianta to samé,ale za Pamhagenem odbočit na Kapuvár a najezdem 124 u Beled na M86 a využít tak regio známku Vas. Pokud by byla cesta lepším povrchem (8529 a 8611) tak
autor:
tvsat
-
Doprava
Jen doplním k regio trasám přes Maďarsko. Díval jsem se na ně a podle mapy a popisu tras budou potřeba na celou trasu od Slovenska na konec M86 dvě známky,poněvadž M86 je rozdělena na dva úseky a to Győr-Moson-Sopron county a Vas county,snad jsem to pochopil správně.
autor:
tvsat
-
Doprava
Zatím jsem se nikdy o drahý elektromobil vůbec nezajímal,ani ve snu a myslím si,že jako Český důchodce ve svém věku si ho asi nikdy nepořídím. Dovedu si takové auto představit třeba po městě,popřípadě někam na nákup pár kilometrů. Vůbec si ale nedovedu takovéto auto představit (zatím) na cestu třeba do Chorvatska,nedej bože dále,třeba Černá Hora,Albánie,přes Bosnu. Hlídat kolik ještě ujedu,kde na
autor:
tvsat
-
Doprava
150E-ček,to nase.. , měřili,nebo je tam pevný ?? ,který přechod. Díky
autor:
tvsat
-
Doprava
Pavle,dal jsem si čas a mám nové trasy,které mám jen na Krk,pak mohu v HR lechce měnit,není problém,ber to od Přerova. Kilometrově je nejkratší cesta přes Slovensko neplacené (Rajka) a pak regio Maďarsko asi 721 km. Druhá varianta to samé,ale Slovensko dálnice asi 734 km,časově nejrychlejší. Poslední je trasa Rakousko od Břeclavi neplacené,kolem jezera a napojení na M85 u Šoproně,dále na M86 u Cs
autor:
tvsat
-
Doprava
Pavle,je to tak jak píšeš. Pokud si koupím roční úsekovou známku,tak bych ji chtěl využít na plno. Tím se vyhnout na maximum,čím dál více rozbitých cest v Maďarsku. Nějak jim váznou opravy. To o čem píšeš mohu již jet po slepu a znám to. Právě proto jsem si všimnul té nové dálnice když jedu po té rozbité cestě od Pamhagenu k té 84-ce,která také není to pravé ořechové a těm vesnicím atd. Ono jde o
autor:
tvsat
-
Doprava
Díky za informace,hlavně Slavkov,dobrá věc na tu regio známku. Pokud jsem se na to díval,tak i Slovensko má nějakou to variantu,roční a roční na dny. Tak je asi výhodnější pro ty co pojedou třeba červen a září,koupil tu roční denní a tím pokrýt další rok červen. Ještě jeden dotaz,využil někdo tu novou dálnici od Rakouska M85,s využitím trasy přes Břeclav a Rakousko bez poplatků. Kde je dobré na n
autor:
tvsat
-
Doprava
Nevím přesně,ale dá se do toho "kempu" dostat i ze křižovatky od Opuzenu,je tam cedule kemp Rio. Je to pak jen kousek podél moře ??
autor:
tvsat
-
Místa v Chorvatsku
LIDL je v Ploče a před Metkovičem . Na Pelješacu zatím nebyl ??
autor:
tvsat
-
Ubytování
5.6.2022 PETROL Lendava cena nafty Q MAX DIESEL 1,668 EUR
27.6.2022 u této čerpačky 1,848 EUR
V Rakousku jsem pod 2 EUR snad žádnou (27.6.2022) neviděl.
Jel jsem známou trasou HR,SLO,HU,A,Břeclav
autor:
tvsat
-
Doprava
Nikde jsem již nenašel,že se dá tato Smart karta ještě zakoupit ??
autor:
tvsat
-
Doprava
Strana 1 z 43
Strany: 12345
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány.
Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail.
Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.