Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dolovená na lodi

Autor lada 
Re: Dolovená na lodi
12. 06. 2010 10:57
Ahoj, chtěl bych se zeptat když si chci do HR přivést vodní lyže popřípadě wakeboard jestli k tomu potřebuji nějaké povolení či něco co by mě scházelo v dané situaci, nerad bych platil tučnou pokutu. Ptám se tady protože sem nikde jinde podobný dotaz nenašel a zakládat nové vlákno nevim nevim, kdyžtak mě jen přesměrujte jinam díky.
avatar Re: Dolovená na lodi
14. 06. 2010 10:12
to MarekK: a proč by sis nemohl přivést vodní lyže nebo wakeboard?? Na to opravdu žádné povolení nepotřebuješ, to už by byl vrchol. Ikdyž chorvati by možná byli schopní něco takového vymyslet. Vozím každej rok sebou wakeboard (nebo vlastně kiteboardy) takže klídek....
Re: Dolovená na lodi
15. 06. 2010 21:06
díky to jsem potřeboval slyšet jen pro klid ...
avatar Re: Dolovená na lodi
16. 06. 2010 07:53
Ahoj přátele kapitáni a lodníci

poradte mi zajímavou dovolenou v čr, nebo okolo republiky s lodí.

děkuji bob
Re: Dolovená na lodi
16. 06. 2010 23:49
Ahoj, my vozime lyze kazdy rok (10 let ) a nikdy jsme zadne povoleni nepotrebovali. smiling smiley
Re: Dolovená na lodi
24. 06. 2010 22:38
bioubi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj přátele kapitáni a lodníci
>
> poradte mi zajímavou dovolenou v čr, nebo okolo
> republiky s lodí.
>
> děkuji bob


Ahoj,
jen pro upřesnění - měl bys ještě dodat, že se jedná o motorovou kajutovou. Asi bych ti z různých důvodů radil jet jinam s motorovkou a jinam s plachetnicí (rovněž kajutovou).

Na plachetnici bych se já třeba chtěl někdy podívat na Mazurská jezera, u nás na Lipno. Třeba Dalešice jsou naopak víc pro motoráky, protože nádrž je víc utopená v údolí (podobně i horní část Orlíku) a proto pro plachetnici tam bude mnohem víc turbulence, než třeba na tom Lipně.
Pavel.
Re: Dolovená na lodi
25. 06. 2010 16:08
Standa* napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj tak do téhle maríny mám dát za 1,5 měsíce loď
> docela hrůza a těm 9 jachtám letos dovolená
> skončila Standa
> [www.slobodnadalmacija.hr]
> /70/articleType/ArticleView/articleId/98879/Defaul
> t.aspx


No, to jsou moc pěkný obrázky ! Vloni jsme hned zkraje plavby kotvili v Trogiru a večer volaj známý kluci ze Šibeniku, že tam u mola vybouchla loď a šla ke dnu. Neskutečnou náhodou, jak jsem se vzápětí dozvěděl, to byla loď jinýho mojeho známýho, tak jsme se tam asi za dva dny jeli podívat, ale už jí zvedli ze dna a odtáhli do suchýho doku. Klucí co to viděli se nezmohli ani na fotku z mobilu, protože to prej bylo neskutčně deprimující, tak jen s otevřenýma hubama čuměli, jak kolem bezradně běhaj vatrogasci. Jenže tohle nebyla taková džunka, jako na tom videu z youtube. To byla 21 metrová luxusní motorovka za cca 35 mega. Teprve nedávno mu to pojišťovna zaplatila.
avatar Re: Dolovená na lodi
25. 06. 2010 22:22
Ahoj Pavle,

motoráček bez kajuty... někde nějaké ubytování a možnost mít tam lod....

třeba i někde mě napadlo nějaké jezero v Německu, Rakousku.... chci blízko čech a

nebo v čr.

bob
Re: Dolovená na lodi
25. 06. 2010 22:51
no u nás je těch vodních ploch, kde jsou povolený motory, jako šafránu a tam, kde se smí, není zase k hnutí.
Re: Dolovená na lodi
26. 06. 2010 20:14
Dneska jsem byl na Dalesicke prehrade, provoz tam sice byl, ale nebylo to tak hrozny, sme si i zablbnuly na lyzich a nafukovacim banane. Moc hezke misto na dovolenou s clunem u nas. I pocasi prekvapivo vyslo, az jsem se spalil.
Re: Dolovená na lodi
27. 06. 2010 08:20
jj pekne misto, Dalesice mam za barakem. Jedine co me vadi jsou rybari (nekteri) a nic moc vybaveny kemp (obcerstevi)
jinak jak pises.
Re: Dolovená na lodi
14. 07. 2010 19:45
Ahoj všem chci se zeptat jedu z gumákem 3.10m s motorem 5hp gumák mám registrovanej prej to je novinka jenom se chci zeptat kde koupit vinjetu jedu do Rovinj nemáte někdo zkušenost s tímto kapitanátem každá rada dobrá začátečník dík
Re: Dolovená na lodi
24. 08. 2010 21:28
Ahoj Bioubi,
jestli je to ještě aktuální, tak v Rakousku se najede na A1 a dáš se na západ a asi to je už v Německu, ale padlo mi cestou do oka poměrně velké jezero Chiemsee. Kolem jsou kempy a určitě by se dalo sehnat i ubytování v soukromí. Jezero je poměrně rozlehlé, takže stojí za projížďku.

Pavel.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pavel63 (24. 08. 2010 21:44).
avatar Re: Dolovená na lodi
30. 08. 2010 20:52
Ahoj Pavle

děkuji za tip, letos jsem to nějak plácal po čechách
a koukám září tuká na dveře,uteklo to, a nějak byly jiné starosti.
Uvidíme next year.

bob
avatar Re: Dolovená na lodi
08. 02. 2011 17:02
Ahoj všem kapitánům a mořským vlkům dnes mne psal kolega co má vlastní loď v Chorvatsku Šibenik přímo marína Solaris,že přišel o práci tak aby se letos ještě udržel bude hledat někoho na spolupodílení na plavbě má li někdo zájem pošlte mne SZ dám vám na něj telefoní kontakt.
Vše ostatní je pouze vaše domluva,ahoj Standa


avatar Re: Dolovená na lodi
13. 03. 2011 05:29
Tady je taky jeden tip na plachetnici http://www....stranka/dovolena-na-jachte
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 126
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.