Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........

Autor lada 
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 13:31
tam už Zahájskej všechny kačeny otrávil thumbs up smiley
běžím do rachoty a večer se na to kouknu jak to se mnou vypadá s termínem. Asi bych ale mohl, takže teď spíš jak budou moci další zájemci. Ať se každý kdo by jel vyjádří k termínům a něco dáme dohromady.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 13:48
kenty.t jak tobě vyhovujou termíny?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 06. 2013 18:05
Na Slapech se nesmí od 15.6. až do 15.9 jezsit ve skluzu.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 06. 2013 21:34
No já akorát odjíždím 15.8 Chorvatsko a jinak můžu naprosto kdykoliv. A čím dříve tím lépe smiling smiley takže klidně tyto termíny
13-14.7 nebo 20-21.7
Jinak dnes jsem si přivezl motor. Parsun 15 .. ¨Řeknu vám ,že to je pekně težká krá* Je mi 30 a nejsem žádný tintítko ,ale tohle ve mě teda docela hrklo co to je za kus železa. Ve dvou s přítelkyn nasazovat asi ještě dobrý ,ale sám bych to nedal ani omylem. Příští týden jedu zaregistrovat na SPS a pak tedy doufám ,že vyrazíme pořádně zajezdit .)



Upraveno 5krát. Naposledy upravil kenty.t (07. 06. 2013 21:46).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 06. 2013 21:42
"Na Slapech se nesmí od 15.6. až do 15.9 jezsit ve skluzu."


Což teda nevím jestli je úplně to nejlepší pro nás ,že ?
Co třeba tohle ? [www.marinalabe.cz]
Bylo by to sice ve stanu ,ale za dobrej peníz a Labe=skluz kdykoliv,....
Je tam i přístav pro čluny



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kenty.t (07. 06. 2013 21:43).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 06. 2013 22:05
Ahoj,přesunutý sraz gumových člunů [caravan24.cz]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 08:04
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 09:10
A nechaj nás tam bez problémů dávat čluny na vodu ?
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 13:07
Píšou tam že je to ideální místo pro vodní sporty.
Loni jsem tam byl na týden. Bydlel jsem v Jacht klubu Barandov. Vždycky když jsem vyjel ze zátoky, tak jsem projel okolo tohoto kempu a bylo tam spousta rybářů i člunama. Byl jsem tam na zažátku července a celej týden pršelo.
S patnáctkou je to tak půl hoďky pod Zvíkov. A takovejch čtyřicet minut k přehradě.
Jinak ještě dávám odkaz na ten Barandov.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 22:27
Nemám zatím ke čluni kolečka a finanční situace leto už lepší nebude. Takže mě by se hodilo něco kde bych mohl nechat člun na vodě celou dobu. Samozřejmě to zvládnu (s vaší pomocí) třeba i dát na břeh ,ale to znamená sundat motor a odnést proklatě těžkej motor + dost težkej člun 360cm smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kenty.t (09. 06. 2013 00:22).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 22:29
Ještě doplním. Letos jsem se opradvu totálně vysál z peněz takže za mě ideální do stanu ... Ale klidně můžete vegetit v chatkách a my s přítelkou ve stanu smiling smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 06. 2013 22:45
to neřéš.... přítelku ti ubytujem a ty budeš hlídat čluny thumbs up smiley
Hlavně se dohodněte kluci na nějakém termínu. Člun ti vyndáme z vody raz dva a motor taky. Máš posilovat když sis koupil taků těžků krávu yawning smiley Jen by bylo dobré když by nás bylo víc. Zatím to vypadá bídně a to je ještě stejně před akcí vždycky velký " úhyn" drinking smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 05:17
Kámo jsi v Čechách. Tady stejně nemůžeš nechat motor na lodi. Když jsme byli na Slapech, tak nás pan majitel sám upozornil. Prý jsou tak drzí, že ti vlezou v noci do chatky v který spíš.

Taky jsem byl párkrát tady.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 18:21
stenly.stenly > Koukal jsem ,že je povolena pouze výtlačná plavba. Když už tolik práce okolo toho nechtělo by to někam kde si opravdu zajezdíme ?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kenty.t (09. 06. 2013 18:30).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 18:31
JInak sháním někoho šikovného kdo mi udělá tohle. Zřejmě budu hledat truhláře jelikož sám jsem antitalent na práce se dřevem
Přeskočte na 1:30


avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 18:52
Boha jeho...doufám že myslíš jen tu píč....inu na motor a né ten dřeveněj kýl. Na ten motor by to měla být hračka, takže se vyprdni na truhláře, plivni do dlaní a makej thumbs up smiley. Podle mne je to ale na prd. Když by místo natáčení přiložil (a) ruce k dílu i druhej, tak to má vyndaný z auta natotata a nandaný na člunu taky. Jedině jestli za sebou taháš vozejk jako Stenly yawning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 18:57
trosečník> Jenže ten druhej je a bude moje přítelkyně která váží 49kg
Samozřejmě trochu pomůže ale ten motor je fakt dost těžkej a tohle by mi hodně pomohlo. Určitě to někde seženu smiling smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
09. 06. 2013 19:30
Tak pak už mě napadá jen toto.
Trochu se bojím toho jak bude to Labe od Mělníku dál na sever vypadat po těch povodních. Labe u Kolína je v poho. A tohle vypadá i cenově dobře.

To video je mazec. Ten kýl je fakt hustej.Ta lifikundace s motorem je docela dobrej nápad. Nejlepší je ovšem ten výtah. Kde to je točený? Tam by jsme mohli udělat ten sraz.hot smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
10. 06. 2013 15:08
Já bych jel někam ,kde se dá i vykoupat (trochu čistá voda) , můžem tam do skluzu a není tam draho. Pak bych taky chtěl hezký počasí a vychlazený pivo. Chci toho tak moc ? smiling smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
10. 06. 2013 15:18
kenty.t napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já bych jel někam ,kde se dá i vykoupat (trochu
> čistá voda) , můžem tam do skluzu a není tam
> draho. Pak bych taky chtěl hezký počasí a
> vychlazený pivo. Chci toho tak moc ? smiling smiley


Tak to přesně splňuje Chorvatsko.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 07. 2013 13:56
Posouvám nahoru, protože to tu nějak chcíplo. Takže co vyvedeme? Kam se pojedeme vyčvachtat s našima kocábkama? A samozřejmě trochu zalejt bachorgrinning smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 07. 2013 15:16
Ten Týnec nevypadá špatně. Jinak bych klidně jel na Slapy. Teď už dojedem dál.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stenly.stenly (24. 07. 2013 15:16).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
28. 07. 2013 09:20
Chtěl bych poprosit majitele větších člunů a skůtrů aby na Dalešické přehradě aspoň trochu snížili rychlost a nebo se vydováděli, tam kde to není tak vidět. Je tam celá zátoka vyhrazená na lyžování. Já tam jezdím pravidelně, mám to kousek a nasranost rybářů a některých rekreantů je fakt velká. Teď to tam už jezdí kontrolovat i policie. Jde o to, aby nám to tam nechtěli zakázat. Dík.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
26. 02. 2014 14:41
Pánové, případně dámy. Co si dát nějakýho sraza na vodě a po zimě prohnat naše kocábky a vyhnat z motorů pavouky? Posledně jsme byli s Trosečníkem v Davli a dobrý i sjezd do vody byl. Mohli bychom to vzít i komorou do Štěchovický přehrady. Vybrat nějakou slunečnou sobotu v půlce března.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
26. 02. 2014 18:47
Ano posledně to bylo super. Doufám, že tentokrát se přidají ještě další majitelé kocábek. Motor mám po opravě, tak aby mne měl kdo "strkat" thumbs up smiley. Jen přidám foto kolegině, co nám posledně šmejdila kolem člunů yawning smiley

avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 02. 2014 21:43
Ahoj

a dostanu tam svoji kocábku taky já???

Jak se daří kluci???

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 02. 2014 21:54
bobe ty se svým korábem můžeš přijet směrem od Hamburku thumbs up smiley
Jinak rád vidím, že ses ještě neupracoval yawning smiley. Rád tě někdy uvidím. ( Koukej někdy přijet na sraz a vem sebou Betíka yawning smiley )
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
28. 02. 2014 08:55
Bobe, sjezd je v ulici Nábřeží při jejím ústí na hlavní, směr Prágl. Když jukneš na mapy.cz a dáš satelitní foto, je to v místě, co stojí autobus.Jinak o kusek dál proti proudu je marína, tam bude určitě sjezd taky.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
02. 04. 2014 12:41
Tak to tady nějak usnulo. Počasí je nádherné, tak proč si nezajezdit? Ať se mi ty pavouci v motoru moc nezabydlej.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.