Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........

Autor lada 
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 09. 2011 16:07
Tak klucí námořničtí, víkend na Slapech nám vskutku vyšel luxusně. Počásko přálo, ubytko ok, čluny a motůrky neselhaly, vše hodnotím na výbornou. Domluvím s stenly.stenly ať sem šoupne nějaké fotečky a videoklip s naší plavbě po slapech. Příští rok, vidím to tak někdy mezi 20.5 a 15.6 bychom měly tuto akci zopakovat. Doufám, že nás bude více.

Všechny zdravím, plavbě zdar.

old stenly



Upraveno 1krát. Naposledy upravil old stenly (26. 09. 2011 12:14).
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 09. 2011 18:41
Pravdu díš kolego. Vyjmečně jsem nechal doma trpaslíky a proto počasí bylo na 1* . Kdo nebyl, může litovat a příště to napravit.
Jinak jsem už dal toto na jiný link, ale sem to patří pro všechny účastníky závodu.

Dovolím si přidat několik fotografií a zároveň doufám, že příště nás bude víc.
[www.q3.cz] [www.q3.cz]
[www.q3.cz] [www.q3.cz]
[www.q3.cz] [www.q3.cz]
[www.q3.cz] [www.q3.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (25. 09. 2011 19:06).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 10:22
Taky něco málo přidám.
Tady jsem měl ješte pevnou ruku..................................výjezd na vodu........................................jak ušetřit benzín
[img7chybny-odkaz-rajced0703] [img7chybny-odkaz-rajced0703] [img7chybny-odkaz-rajced0703]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 10:31
Dovolil bych si upozornit, že ten co sedí u flašky Coly jsem já a alkoholici jsou po mé levé ruce yawning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 12:00
A kam se poděla ta flaška rumu, co jsi načnul? Není nikde vidět.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 16:59
A jak asi může bejt vidět, když jí máš v ruce ty? No a jak je známo kdo je za fotoaparátem není na fotce vidět.....tedy ani flaška není vidět.
Jo to když jsi si hrál na Tarzana, to jsi vidět byl yawning smiley
[www.q3.cz]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 18:48
Hele Wilzne, po pravici Colu, po levici výška s pivem. Či mne šálí zrak?
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 18:59
Přísahám na holej pupík...toho piva jsem si ani nečuch. Já na pivo nejsem a veškeré osazenstvo je mi svědkemyawning smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 20:41
Piva si vážně nečuch, ale ten rum tam lítal, že jsem to nestíhal sledovat.
Ještě že na té fotce není ta slivovice. To by jsme vypadali jako ožralové!
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 09. 2011 21:54
bonzáku jeden ......na rum se nikdo neptal yawning smiley
Jo a ještě jsem měl brambůrky. Nakonec jsem ale přišel na to, po čem nám bylo všem ráno tak těžko...to bylo po těch houbách od Stenlyho yawning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
28. 09. 2011 09:04
Muchomůrky dělaj svoje...... ráno jsem měl pocit, že jsem jich snědl celej košík.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
28. 09. 2011 17:01
no ráno jsi vypadal jak když jsi spolknul ježka .... ale to bude tím, že jsi večer používal systém " Jak pejsek s kočičkou vařili dort " yawning smiley To víš.....už nic nevydržíš.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
04. 10. 2011 20:53
Omlouvám se za zpoždění. Byl jsem pracovně zaneprázdněn.
Níže je odkaz na moje naše fotky ze Slap.

[stenlykatkachybny-odkaz-rajceSlapy_2011]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
04. 10. 2011 21:01
Ahoj

když jsem v sobotu viděl to sluníčko , tak jsem vám to přál...
A je vidět, že jste si to užili a byl perfektní nápad.
Super a hezké foto.

Příště snad se mnou.

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
04. 10. 2011 21:55
já už myslel, že jsi emigrovat Stando. Alespoň Robert vidí o co přišel yawning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
05. 10. 2011 08:08
Všechny zdravím,
no musím konstatovat, že na všech těch fotkách to vypadá nádherně a na foto od stenly.stenly romanitcky. Vzhledem k této skutečnosti navrhuji, aby autoři fotografií byli pověřeni pořizovat fotodokumentací ze společných sjezdů kamarádů. Teď už nám ale sluníčko a počasí přát nebude a tak musíme s nějakou takovou akcí vydržet do jara 2012. I když jedna možnost tu je a to sejít se jen tak na pivko a dobrej dlabanec v nějaký šikovný hospůdce a pokecat - někdy tak v ůnoru 2012.

Pozn.: Pokud si přece jenom někdo rozmyslí a projeví zájem o náš motůrek Tohatsu 5 HP (viděli jste, že šlape dost dobře), tak dejte vědět - na ceně se snad nějak domluvíme.

Tohatsu 5HP, zakoupený v srpnu 2010, najeto asi 70 motohodin - 20 sladká voda, 50 slaná voda. Motor je v záruce do července 2012, v bezvadném stavu, s externí nádrží na 12 l a HR vinětou platnou do 24.6.2012, jednou výměna motorového oleje. Důvod prodeje - nutnost vyléčit známou nemoc člunařů. Bez postižení touto nemocí bychom tak dobře zajetý a běhající motor neprodávali. Bližší informace poskytne stenly.stenly.

old stenly



Upraveno 1krát. Naposledy upravil old stenly (05. 10. 2011 08:40).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 12. 2011 07:23
Zdar kucí člunkaři a námořníci,

přeji všem krásné svátky a vše nej v roce 2012.

old stenly
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 12. 2011 10:08
majitelé člunu zdraví majitele parníků smiling smiley ( teda jestli došlo k nákupu yawning smiley)
Ať vše dobrém provází i všechny suchozemské krysy .smileys with beer
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 04. 2013 06:45
V sobotu 4.5. se chystáme na protažení našich kocábek do Davle. Přidá se někdo?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
02. 05. 2013 19:41
Tak co, přijede si v sobotu někdo zajezdit?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 05. 2013 15:40
Brrrrrrrrrr..je zima
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
05. 06. 2013 08:46
Nepřemýšlíte někdo o gumsraze na Žernoseckém jezeře ? Chtěl bych motor před dovčou ještě alspoň někde projet.a i když tu nikoho neznám tak by mě zajímalo kolik se tam například chystá lidí. Pokud tedy vůbec něko smiling smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
05. 06. 2013 19:50
To není špatnej nápad. Ale nevím jestli bychom ho v tý spoustě vody teď našli.
Jak je to tam s ubytkem?
To že nikoho neznáš, tak to neva. Trosečník nechá kolovat rum a budem se znát natotatathumbs up smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
05. 06. 2013 20:44
Stando a co ta samohonka z ovoce, to jsem pak neznal ani sám sebegrinning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
05. 06. 2013 20:47
stenly.stenly > smileys with beer
Nevím o tom zhola nic .Jen že je to přeložený na konec června. Jsou o tom informace na caravan24
Budu teprve vše zjišťovat. Co jsem koukal na fotky z minulých ročníku tak většina přijela karavanama. Ale byly i stany. A tady bude velikej kemp a taky něco jako hotel ,ale lacinější jsem koukal. Budu ještě pátrat ,ale jelikož potřebuju zajet motor před dovčou tak někam jet musím.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 05:34
Aha, takže to už je nějaká organizovaná akce. Neuděláme spíš něco našeho. Třeba zopakovat ty chatky zrůbek. To bylo dobré polohou ubytování.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 08:54
tak vás chlapci zklamu. Konec června trávím u slané vody, takže ten rum bude na Standu drinking smiley Jen aby nezapomněl zase vzít houbičky, co se po nich posledně Zahájskej tak zřídil thumbs up smiley Jinak v dalších termínech když to půjde se rád zůčastním.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 10:04
Jj, také jedu v červnu do HR. Co třeba nějakej červenec nebo srpen? Jak jste na tom?
Třeba zase sobota až neděle.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 12:44
konkretizuj " nějaký červenec nebo srpen " a urči místo. Jestli to bude trochu schůdné, tak proč ne. Už jsem dlouho neviděl Zahájskýho krmit kachny thumbs up smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 06. 2013 13:06
Konkrétně bych navrhoval ty chatky Zrůbek. Termíny následující:
13-14.7 nebo 20-21.7 nebo 27-28.7
mě osobně je to jedno. Zatím nemám žádné plány a podřídím se většině.

Pokud někdo máte jiný nápad na místo? Ale tyto chatky mají dobrou polohu u vody. A s těma patnáctikoněma dáme celý Slapy.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stenly.stenly (06. 06. 2013 13:09).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.