Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

nafukovací člun s pádly

Autor LOVA 
avatar Re: nafukovací člun s pádly
14. 05. 2019 12:09
No jo, to jsem si zase jednou chlubením pomohla, "kamarádi" spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: nafukovací člun s pádly
14. 05. 2019 14:24
A vypluli bez kotvy, záchranných prostředků, nemají pozičky. Nevidím rezervní tekutiny drinking smiley
Pro Ajaxe: pozičky je správně. nesnaž se tam vmezeřit jiné písmeno grinning smiley
Re: nafukovací člun s pádly
14. 05. 2019 18:03
Tady o kamaráda nezavadíšgrinning smiley
A letos to bude obráceně?
avatar Re: nafukovací člun s pádly
14. 05. 2019 21:10
filhou: I Ty, Brute? yawning smiley Změny v řízení a ovládání nebudou, protože bych nás prý potopila ...
Fousku fousovatej: kotva není potřebná - máme zpoždění, nezastavujeme; záchranné prostředky jsou vlastní zdroje; pozičky (ani nic jiného) nekomentuji yawning smiley; rezervní tekutiny i pochutiny jsou schované pod špičkou kajaku. smileys with beerspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 14:31
... jedna rozmařilá fotka ... a tolika lidem to nedá spát ...
Maruško, buď ráda, že nám nejsi lhostejná ... tady jsme samí odborníci, (si) kteří dokážou poradit ...

smileys with beer
Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 15:28
Ano, Maruško, i já jsem se přidal......thumbs up smiley

Jinak také bych podobné plavidlo pořídil, ale to by veškerá práce byla na mě. Tak raději pokukuji po něčem co má motorovou jednotku.
avatar Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 16:27
Jojo, mám štěstí, že šlo kolem tolik odborníků thumbs up smiley Mám vás ráda, kamarádi thumbs upsmiling smiley
avatar Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 17:20
Druhý je záloha jako na velké lodičce grinning smiley kdyby jeden chcípl tak zapojí do tahu druhý akorát musí být dost minimálně 48% zkapalněného přírodního paliva z Moravy yawning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 19:50
Bessy se stará o spánek veřejnosti, ale že kayak má příď, ne špičku, nějak uniká. grinning smileyŠpičku by mohla míti toliko posádka. To je jak onehdá, kdy zde tvrdil něco o přítomnosti pádel na gumenjaku. To víš, musím si šťouchnout.
avatar Re: nafukovací člun s pádly
15. 05. 2019 21:26
Martásku, záloha jsem dobrá a doufám, že pozici zálohy ještě dlouho obhájím yawning smiley Jen s tím "vysokooktanovým palivem" to nevidím optimisticky, asi by mi stačilo přičichnout k moravskému špuntu eye popping smiley Však Fousek ví, že funguju maximálně na červenidlo smileys with beer
Hele, Fousi, a to si představ, že ten náš kajáček má špičku vpředu i vzadu thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
avatar Re: nafukovací člun s pádly
17. 05. 2019 19:37
... Fous, neblafuj ... jsi první, kdo tady napsal takovou ptákovinu o špičce na kajaku ... pokud víš, tak mně se pletly pádla a vesla ... a z rybářských večerů ... nohy ... grinning smiley

smileys with beer
Re: nafukovací člun s pádly
05. 08. 2020 13:12
Jak je to na nafukovacím kajaku s vestou pro posádku? Je povinné mít vestu nebo při dodržení nějaké vzdálenosti od pobřeží není povinná?
avatar Re: nafukovací člun s pádly
12. 08. 2020 16:38
... mám za to, že vyrazit si na moře v jakékoliv lodi bez vesty pro každého člena posádky ... je dost velké riziko ...
ani v motorovém člunu nemívají všichni, zvláště dospělí, během plavby na sobě vestu na sobě, ale děti bych bez zašněrované vesty na člun nepustil ... na každý pád ve člunu s motorem co osoba, to vesta ... samozřejmě by měla i pasovat ...
... někdy před 7 lety jsme vzali na Hvar obyčejný nafukovací člun pro 3 osoby se dvěma vesly ... ve chvíli, kdy jsme míjeli plaveckou zónu s bojkami se rozfoukal vítr tak moc, že když jsem se chtěl vrátit ke břehu, tak jsem to nebyl schopen doveslovat ... bylo štěstí, že jsem se zachytil poslední bojky a po lanu ohraničující plavební zónu jsem doručkoval ke břehu ...
... proto bych se bez vesty na moře jak ve člunu, tak v nafukovacím kajaku nepustil ... tzn. každá osoba by měla mít svou vestu ...

smileys with beer
Re: nafukovací člun s pádly
12. 08. 2020 20:06
Vesta je povinná !!!
Moře není rybnik.
Jak píše Bessy.
Zdarec

thumbs up
avatar Re: nafukovací člun s pádly
12. 08. 2020 20:11
Už jsme to zde řešili minulý rok, ten daný nafukovací člun (Challanger K2) je v principu stejná kategorie jako matrace či jakákoli nafukovací hračka... Tudíž oficiálně pohyb pouze ve vzdálenostech a prostorách jako matrace... smoking smiley

P.S. Konkrétně to pasují na TYP IIIB, nafukovací kajaky určené k použití na pláži

EDIT
P.S.2 Pánové, to némá ani D natož C...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Slavkov (12. 08. 2020 20:12).
avatar Re: nafukovací člun s pádly
13. 08. 2020 18:29
To je jako Padllebord já jezdím bez vesty ,ale docela jsem si říkal ,že je to o hubu když ujde tak jsem ko když jedu dál na moři .Člun ,který je pro jízdu na moře s motorem má několik komor prkno ne a to samé nafukovací hobby člun kajak a lehátko . Letos mě překvapilo dost lidí na nafukovacím člunu typ loď pana Zemana z rybníka ,kteří měli elektromotor a pluli víc jak 300-400m od pevniny . Sebevrazi . Já jezdil daleko na prkně a v vlnách a větru ,ale podél pobřeží cca 50m a když foukal vítr tak jsem se za dcerou Katkou postavil a jel jsem jak když mám plachtu . Moře je zrádné a otočí se proudy jak nic .

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: nafukovací člun s pádly
13. 08. 2020 19:52
... Martine ... z padleboardu by jsi snad doplaval ... Eva jezdila na padleboardu několika kilometrové štreky, ale do max.100 metrů od břehu ... ten na tom gumáku, to je horší ... nějaký 2 koňový motorek, nebo vrtačka se šroubem a baterkou by ve větru resp. při proudění vody měl co dělat ... no jo, lidi jsou ohromně odvážní ... asi jako ten, (omlouvám se za odbočení) co letěl do Řecka a měl být doma v karanténě ...

smileys with beer
Re: nafukovací člun s pádly
14. 08. 2020 07:44
Vesty jsem pro jistou pořídil. Přece jen jak je výše psáno, moře není rybník za vesnicí. A není nutné zbytečně pokoušet osud. Jen doufám ,že se za těch 14 dnů nezmění situace tak, že budeme muset odjet dříve a nebo přímo na testy resp. do karantény.
Re: nafukovací člun s pádly
14. 08. 2020 09:04
Stačí koupit límec, je to skladné, je to levné a hlavně funkční.
A ti masochisti s motůrkem, co je tak na zamíchání kafe, asi chtějí být ve zprávách, jak je vracejí z Itálie. Pochybuji, že mají patřičný kapitánský průkaz, protože i na tohle ho mít musí!
Re: nafukovací člun s pádly
01. 05. 2022 07:35
Je úplně jedno zdali jsou záchranné vesty povinné či nikoli, protože je to základní věc pudu sebezáchovy.
Kdo ho nemá skončí na dně...dříve nebo později.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.