Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley

Autor StandaM 
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 14:54
timberland: jezdíme na 14 dni :-)
Jezdilo nás i víc, ale teď už jen ve třech. Dříve Octavia, teď Superb Combi. Protože nás jezdí méně, tak už člun necpu do kuftu, ale dávám ho za spolujezdcovo sedadlo a připevňuji zadním pásem, aby spolujezdce nezabil, kdyby něco.
Na Pelješacu v Potočine jsem člun vytahoval na břeh (mám kolečka), jinde když bylo místo na moři jsem ho nechával uvázaný u mola, nebo bójky. U vědomí, že je tam spousta lepších člunů, jsem se ani nebál. Dříve jsem odnášel nádrž, pak už ani to. Spotřebu neumím změřit. Když dojde benzín, dám další. Na žádné dlouhé cestování to stejně není. Když už je v nádrži málo, tak vozím 5l kanystr.
Jak jsem psal výše, foukám člun originálním šlapadlem, ničím jiným, protože většinou není po ruce elektřina a stejně se mi nechce vozit fukar.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 20:05
Děkuji za odpověď, tak jsem to myslel s tím foukáním, snad to nepřefouknu moc... Já k tomu mám podvalník, tak to povezu na něm, neumím si představit, že bych to nacpal do auta všechno :-)
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 20:20
Taky to vezu na vozejku. Co mě fakt se... je ta osmdesátka na HR dálnicích. Cesta bude vopruz.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 20:31
Tam je jen 80 s vozíkem? To je teda fakt na... A poplatky na mýtném jsou taky vyšší, že? No jo, jsme si ale vybrali drahej koníček...
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 20:39
nemáte se Stenlym vozit tak velkou svačinu thumbs up smiley Já bych s vozejkem nejel ani za zlatý prase eye rolling smiley Jedině až si od Lukyho koupím jachtu thumbs up smiley Zase tu cestu neprofrčíte a víc si ji užijete kluci.yawning smiley
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 20:54
Jj, už ta cesta je pro mě dovolená!
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 06. 2013 21:08
Já bych to do auta asi nepobral... Už když jsem tam dával ten Quicksilver 310 a Yamaha 5HP tak jsem měl velký problém se zbytkem věcí... Má octavia II hatchback a ten člun co jsem teď koupil je s vozíkem, tak to holt přežiju, na zimu mi stejně zůstává v Chorvatsku tak ho povezu jen jednu cestu.... Ale ta představa, brrr :-(
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
12. 06. 2013 06:21
Bacha,,zimovani lodi v HR ma sva pravidla, tak aby si nemel problem s uradem. Kdyz uz mas lod na vozejku, tak ulozny prostor 3m na delku a metr na sirku neni k zahozeni. Auto muzes mit prazdne.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
12. 06. 2013 06:27
Já vím, já tam mám domek, tak to budu mít tam po plachtou na svém pozemku. Tak snad úřadům nemusím nic hlásit... A nemůžu mít prázdné auto, když vezu manželku a malého syna :-)
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
12. 06. 2013 06:54
Zahája to asi myslel, že jako spoustu věcí se narve do toho vozejku. Já už ho mám plnej báglů, lehátek a všeho ostatního bordelu. V autě už jen osobní věci a ty lehčí záležitosti.
Sakra já už se těším. Jedu v sobotu.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
12. 06. 2013 07:35
Koukam, ze Timberland bude dalsim adeptem na misto srazu "sejdeme se v HR " smiling smiley.V tvem pripade tedy s lodi muzes asi rikat oblibene "nemam problema " smiling smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
12. 06. 2013 09:09
Klidně, jsem pro :-) Navíc jsem v zátoce tak tam skoro nefouká (pokud není bura) a dobře se tam jezdí... Já jsem tam od 27.6. do 10.7. a pak od 11.8. do 21.8. Takže kdyby něco, klidně se zastavte...
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
13. 06. 2013 10:30
Zatim bohužel počasí moc nepřeje.. ale bude líp ! MUSÍ !!!
[www.skylinewebcams.com]
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
13. 06. 2013 12:24
dragon33 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zatim bohužel počasí moc nepřeje.. ale bude líp !
> MUSÍ !!!
> [www.skylinewebcams.com]
> plitsko-dalmatinska/zivogosce/plaza.html


Seš si jistej confused smiley
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
14. 06. 2013 21:15
Vidíš snad že by se někdo koupal??? Tři dny tam byla bora...no být tam nyní na dovče, nebyl bych nadšenej, ale snad už se to zlepší i tam. Hezky bude ale určitě až tam budu já..:-) mam to objednané...:-)
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
15. 06. 2013 08:38
Já ten svuj příspěvek "seš si jistej" myslel na tu tvou hlášku MUSÍ !!... že tam teď počasí na prd samozřejmě vím a vidím.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
20. 06. 2013 20:28
Pocasi je tady lahudkove. Vlny jsou tak akorat na to vzit zaplyn a s clunem si zalitat. Po zmene z lonskych 5HP na 15HP jsem si to lajznul z Peljesace na Korculu a byl z toho hodinovej vejlet, se starym motorem by mi na to nestacil celej den.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 06. 2013 10:40
Tome, jasně že trvám na tom MUSÍ ! Přece nepojedu do hnusnýho počasí, ne ?!!!
Zahajskej, a jak bylo v Korčulskim kanalu? Tam fouká jako sviňa i když je nedherně !!!
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
27. 06. 2013 10:21
No jak by bylo, fajn. Když se proplýtáš mezi ostrůvky, tak tam až zas moc nefouká. Ale když jsem to vzal vlevo okolo majáku na Korčule při pohledu od Orebiče, tak tam už bylo nevlídno. Jak vlny, tak větrno.
Taky jsem zjistil, že se vyplatí si něco pamatovat z kapitánských zkoušek. Koukal jsem u Korčuly na některá značení na moři jak sůva a lovil z hloubi paměti, co to vůbec je. Jednou jsem dokonce i počkal, co udělá jiná loď, abych to udělal taky. Pokud on plul blbě, já bohužel s ním.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
27. 06. 2013 12:06
vzhledem k tomu, že jste oba pluli proti směru kterým připlouvala Policija, tak si buď pamatujete oba prd, nebo tam maj na pytel Policajty thumbs up smiley.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
28. 06. 2013 11:12
Tak se musim podelit o zazitky, 7let jsem mel gumak 310 s 5ti konovym motorem... Ted jsem koupil zase gumak 380 a motor yamaha 20hp dvoutakt (oboje rv 2002) . Dal jsem to s nadsenim do vody a zazitek to byl teda velkolepy, potahalo me to jak .... Zadny extra zazitek to teda nebyl, vidim ze se musim jeste hodne ucit, sily ma motor tolik, ze jsem to necekal... Koupim si prodlouzenou rukojet pro jizdy ve dvouch a ve trech, jinak nevim... Divil jsem se taky, ze tam lidi nemivaji lavicky, ja jsem taky jednu koupil, ale myslim ze ji zase vytahnu... Zacnu se pokukovat po clunu s pevnym kylem... Jak jste na tom vy, co jste taky tak presli na neco silnejsiho?
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
28. 06. 2013 12:23
Prodlouženou rukojeť jsem koupil se sestavou (38cm, 25HP), ale nedá se použít. Nebo to neumím. Jak je motor přidělaný na zrcadle, tak rukojeť směřuje trochu nahoru. Když se prodlouží, tak už je možné řídit jen ve stoje. Když sedím na zadní lavičce, tak mám prodloužení rukojeti ve výši ramen - nic pohodlného. Když jsem tedy zkusil nohu motoru nastavit dál od zrcadla, tak to zase blbě jezdilo. Nevím co s tím.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
28. 06. 2013 13:56
timberland napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak se musim podelit o zazitky, 7let jsem mel
> gumak 310 s 5ti konovym motorem... Ted jsem koupil
> zase gumak 380 a motor yamaha 20hp dvoutakt (oboje
> rv 2002) . Dal jsem to s nadsenim do vody a
> zazitek to byl teda velkolepy, potahalo me to jak
> .... Zadny extra zazitek to teda nebyl, vidim ze
> se musim jeste hodne ucit, sily ma motor tolik, ze
> jsem to necekal... Koupim si prodlouzenou rukojet
> pro jizdy ve dvouch a ve trech, jinak nevim...
> Divil jsem se taky, ze tam lidi nemivaji lavicky,
> ja jsem taky jednu koupil, ale myslim ze ji zase
> vytahnu... Zacnu se pokukovat po clunu s pevnym
> kylem... Jak jste na tom vy, co jste taky tak
> presli na neco silnejsiho?

Já jsem na tom podobně na plnej se nedá skoro vůbec jet teda jel jsem na plnej plyn s 20Hp ale hladina byla skoro jak zrcadlo a seděl jsem na podlaze :-) Jak jsou trošku vlny tak bych z z toho vylít.
prt
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
28. 06. 2013 14:04
Já teda na 20 hp používám prodloužení rukojeti bez problémů, sedím na buřtu nebo na lavičce a jedu jak pán. mám na motoru křidýlka a tak se to moc nezdvihá při zrychlování.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 06. 2013 16:15
Cau kluci, sedim v aute a jsme pred malou kapelou na ceste zpet. Nase kolibri se suzuki naprosto perfektni zalezitost. Ve vlnach to je trosku nepohodlny, ale jinek to maze solidne. Uz zaciname pokukovat po laminatce.
Uz jste promejsleli ten sraz?
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 06. 2013 22:09
Chlapi, v Maslenici krásně klidná voda, přijeďte... :-)
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
30. 06. 2013 11:11
Jestli myslíš Maslinici na Šoltě, tak dorazím ve čtvrtek smileys with beer
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
30. 06. 2013 11:37
Nene, myslim Maslenici, kousek od Starigradu. Dnes voda jak olej, parada....
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
30. 06. 2013 11:47
Aha, tak to na mapě ani nemůžu najít (pokud teda myslíš Starigrad na Hvaru) smiling smiley. Ale určitě se tam na člunu zajedu podívat do těchto míst, není to tak daleko ze Šolty. Loni na začátku července jsem tam byl a vlny byly teda pořádný...
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
30. 06. 2013 16:39
Chorvatsko není jenom Makarská a Hvar, jsou i jiné místa. Třeba kousek od té Maslenice je ústí řeky Zrmanja a za projetí člunem to určitě stojí. Možná by to něco někomu připomělo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.