Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem

Autor Míra1 
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
05. 01. 2011 23:53



asi to chtělo zkusit znova a pořádně :-D
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
03. 04. 2011 16:19
Zdravím všechny.. Mám dotaz ohledně půjčení člunu v Biogradu. Někde jsem slyšel, že lze v Biogradu zapůjčit nějaký malý člun, na který nepotřebuji papíry. Láká mě projet si okolní ostrůvky s rodinou. Jestli je skutečně tato možnost zapůjčení, zajímá mě, kde v Biogradu to přesně je. Člunů je tam sice hodně, ale nikde jsem nenarazil na to, že by je tam někde v blízkosti půjčoval. Děkuji za jakékoliv info
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
09. 05. 2011 16:32
To Dezavy.nevím jak v Biogradu,ale kousek pod ním-v Pakoštane jsou na nábřeží každoročně minimálně 2 půjčovny.Čluny s 5 hp yamahou o celkové déce 5 m se stříškou půjčovali ,myslím za 350,- kun za den.Na okolní ostrůvky-pro které je to hlavně určené- to bohatě stačí.Pokud bys chtěl na Kornati,je lepší 15 hp a víc ten stál minulý rok 600,- kun i s 20 l benzínu-a světe div se-ani na teto motor nechtěli předložit papíry.
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
11. 05. 2011 01:43
Papíry možná nechtěly ale kdyby tě chytla hlídka policie tak se nedoplatíš grinning smiley
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
11. 05. 2011 11:43
Pokuta ja snad 5000 lasiček
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
12. 05. 2011 21:08
tak si hlavně zahájo nezapomeň nový papíry doma a vyndej z nich piják thumbs up smiley Jo a taky připrav povinnou výbavu
[www.q3.cz]
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
19. 05. 2011 12:07
Hele a jaká je přesně ta povinná výbava
1/ u nás ?
2/ v HR ?
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
19. 05. 2011 21:59
Tak dnes krásnej den na řece na novém člunu spinning smiley sticking its tongue outTady pár foteček [qychybny-odkaz-rajceADVENTURE_450_Yamaha_40_HP_Morava_Otrokovice]
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
19. 05. 2011 22:03
no tak to vypadá dobře thumbs up To bych ten svůj musel hóóóódně přefouknout thumbs up smiley Užili jste si to dobře koukám.
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
19. 05. 2011 22:35
JJ bylo to super po zimě jet zase na vodu akorát ve vodě plavalo hodně bordelu a dřeva chtělo to dávat hodně pozor ,ale jinak to nemělo chybusmileys with beer
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
20. 05. 2011 18:53
Já tam byl dneska a ve vodě je oproti neděli fakt hodně klacků a trávy, ve Spitihněvi bylo celkem dost naplavenýho bordela u hráze . Dneska sem nechtěně kousek za Otrokovicema utrhl rybářovi vlasec angry smiley
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
20. 05. 2011 19:03
no jestli na tom vlasci něco bylo, tak to byl nas.... úplně maximálně. Co na tebe volal na rozloučenou? yawning smiley
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
20. 05. 2011 19:43
Jo bylo, moje vrtule thumbs up smiley
Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
09. 08. 2012 15:39
Malinko to tady usnulo. Takže, kam v roce 2013 s kocábkou? Dobře vypadá Stará Baška a okolí, hodně pěkných zátok, alespoň podle Google Earth. Jen ubytko je nějak za delší peníze, než bych na takovém místě čekal. A taky mi trochu vadí měsíční krajina v tomto místě. Nějaké rady? Na jižní straně Hvaru jsem již byl s lodí 2x.
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
09. 08. 2012 15:55
Ahoj,
přemýšlel jsem a vzhledem k tomu, že budu mít dvě děti, tak asi vyzkouším rekreační resort Plava Laguna na Istrii u Poreče. Jedno jsme se tam byli koupat. Maj tam takový větší bungalovy hned vedle potápěčského centra. Tam bych měl ubytovanej člun. Jsou tam atrakce pro děti. Možnost dokoupit penzi a je to blízko z Prahy. Ubytování je patnáct metrů od vody. Sem tam nějakej ostrůvek a Limský kanál. Myslím, že tam bude na co koukat. Ale jsou to jen takové počáteční myšlenky.
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
14. 08. 2012 12:48
pánové mám dotaz který se dá fláknout na všechny vlákna a další zakládat nechci.
Má někdo OSOBNÍ zkušenosti s tím, že by se mu v Chorvatsku ztratil člun, nebo motor? Jak jsem se v tomto týdnu dočet, tak tam byla našinci čórnutá i jachta za 6 mega, ale mě se jedná o gumák a potažmo o motor na něm ( tedy hlavně ten motor yawning smiley )
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
14. 08. 2012 20:01
Toť otázka! Osobně jsem nikoho neslyšl, ale jednou jsem tady na foru něco o ukradeném gumáku v kempu četl. Ale už si nevzpomenu na detaily.
Rozhodně jsem si vzpoměl na pana domácího v chatkách Zrůbek loni na Slapech. Ten nám říkal ať si motory dáme pod polštář.
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
01. 09. 2012 18:41
Vloni chytili na hranicích polskýho transita s 12-ti závěsnými motory !!! Jinak vlastní zkušenost naštěstí mam jen dobrou...v marině loď otevřená a nikdy se nic neztratilo. Na kotvě před apartmánem taky v poho, jen "zase" poláci okukujou, houpaj se na kotvě a k fendrům i bojce si uvazujou nafukovačky.
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
02. 09. 2012 20:00
jo Poláci jsou moje černá můra ( teda to to asi schytám od Rero thumbs up smiley ). Jeden rok mi ležej na dece, druhej mi daj věci bokem a lehnou si na mé místo, loni mi jejich malá odnož mlátila v 00,30 hod pod okny s tím klic - klackem ( bordel koule yawning smiley) co prodávaj v HR a když jsem houknul na jejich pubertální část rodiny co mi skákala z lodi a úvazu do moře, tak mi přišel ve 14,30 ťukat na dveře že jsem mu vzbudil dítě thumbs up smiley
Nějak furt nemůžu vstřebat skutečnost, že mi na gumáku bude ležet motor za nějakých 50 000,- s možností během 10 vteřin změnit majitele eye rolling smiley No snad si zvyknu yawning smiley
avatar Re: Místa, která (ne)navštívit s malým motorovým člunem
09. 09. 2012 19:00
No když si ho alespoň zamkneš, bueš mít o trochu lepší spaní... No a pro info ať se vrátím k tématu :
některá místa které jsem navštívil letos

[dragon33chybny-odkaz-rajceDrasnice]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.