Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

řeka Cetina gumákem

Autor Vlada 
řeka Cetina gumákem
05. 04. 2015 10:39
Dobrý den všem,
má někdo zkušenost s jízdou vlastním gumákem po řece Cetina z Omiše kaňonem k mlýnům? Dá se projet pod mostem v Omiši?
Díky za odpověď
avatar Re: řeka Cetina gumákem
05. 04. 2015 10:55
Možná vleže a bacha na čas přílivu a odlivu yawning smiley
Most
Jinak dál už by problém neměl být žádný.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (05. 04. 2015 10:58).
avatar Re: řeka Cetina gumákem
06. 04. 2015 17:51
Pod mostem se dá,ale je tam cedule ze zákazem a navíc si to místní co právě mají povolení a čluny /již za mostem/ a jezdí za kuny k mlýnům velice hlídají.Kdyby to povolili tak by měli po kšeftě.Jezdili jsme tam,ale jen k mostu,dál ani náhodou.

MirekŠi
prt
Re: řeka Cetina gumákem
07. 04. 2015 07:44
projel jsem to pod mostem, zalehnutý v gumáku, a naštěstí jsem neměl žádný problém. na mostě je cedule, která zakazuje vjezd a je to z obou stran.
Re: řeka Cetina gumákem
07. 04. 2015 22:52
Ahoj, já to jel asi před deseti lety na gumáku 290 a motor Mercury 4.ten byl sestavený během chvíle, tak jsem zajel ke břehu kde se dal hodit na vodu a už se jelo. Musí se jet dost opatrně, někde jsou velké kameny a na průjezd je třeba jen 2m šíře a zbytek je hodně mělko. Ty místní, většinou ještě děti co vozí turisty to znají. Takže jsem se třeba divil proč se proti mě stáčí přímo na moji stanu a ono to totiž jinudy nešlo. Jinak je to docela pěkný výlet.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.