Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Diskuze a jachtařské fórum

Autor Libor Stacho 
Libor Stacho
Diskuze a jachtařské fórum
14. 12. 2005 22:16
Vážení přátelé jachtingu navštivte také fórum na [yachting.unas.cz]
Bude nám potěšením, když se zapojíte do diskuze.
Snažíme se obsáhnout vše kolem lodí.
Re: Diskuze a jachtařské fórum
11. 04. 2006 01:19
všem fandum jactařským zašlu foto z výstavy Boat--Shovv-Split.Byli tam vážně pěkný kousci.Ahoj Lada



Upraveno 4krát. Naposledy upravil lada (21. 05. 2006 19:59).
Re: Diskuze a jachtařské fórum
21. 06. 2007 08:32
Ahoj kapitáni, potřeboval bych poradit chci si kopit jachtu tak do 10 metrů. Co všechno je potřeba zařídit než budu moc vyplout někde u moře. Prosím poraďte.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Diskuze a jachtařské fórum
23. 06. 2007 11:42
Ahoj tvoje otázka je tak na půl hodiny psaní řeknu to úplně stručně potřebuješ moc moc moc peněz to je všechno pak to za tebe vyřídí někdo jinej.
Chceš dobrou radu TU JACHTU SI JEN PRONAJMI třeba 3x do roka uštříš čas,náklady,a peníze.Opravdu vím o čem mluvím jen na okraj 10m jachta váží přes 4t.co doprava??? ahoj Standa
Re: Diskuze a jachtařské fórum
14. 05. 2008 20:12
Rád bych upozornil, že fórum o lodích a jachtingu je už 2 roky přestěhované na nové adrese www.jachting.info a má už přes 3400 registrovaných členů!
Naleznete v něm odpovědi snad na všechny otázky které zde z této oblasti padly. Jaký "řidičák" na loď a kde ho získat, jaká viněta, podmínky provozu lodí, téma gumový člun je celkem hojně frekventované, popis zajímavých míst a zátok, popis cesty do Chorvatska, zkušenosti uživatelů z Chorvatska, mnoho zajímavých článků o Chorvatsku obecně i o jachtingu. A mnoho dalšího.
Vážený pane " Stando "
Podla počtu Vašich rad a příspěvků máte zřejmě dosti velký přehled o motor.člunech. Prosím o radu, jaký propeler na člun 1300 kg, motor mercruiser 4,3 Mpi, 220 Hp. Vyhovovalo by mi, aby loď jela ve skluzu na 1/3 plynu a měla ostrý start pro lyžaře. Dnes je tam třílistý Blackmax
21x14,25. (je to vyloženě na rychlost s pomalým startem.) Děkuji za odpověď.
Re: Diskuze a jachtařské fórum
09. 07. 2009 10:11
Omlouvám se Stingryi, že jsem jeho dotaz zachytil až dnes (automatické upozonění tady není). Navštěvuji to zde jen občas. Na dotaz nedokáži jednoznačně odpovědět. Ale na fóru www.jachting.info jsou uživatelé co znají odpověď a tento dotaz se tam už v různých podobách několikrát řešil.
avatar Re: Diskuze
09. 10. 2010 22:26
Byl jste někdo na BoatBrno? Jaký na to máte názor?
Na výstavě jsem byl a nějak mě to nenadchlo. V obchodech po ČR je toho víc k vidění. Co vy na to?
Doporučte nějakou výstavu nebo setkání.

Možná jsem nezvolil správné téma, ale nechtěl jsem zakládat nové. Tak oživým podobné.

Standa



Upraveno 2krát. Naposledy upravil stenly.stenly (10. 10. 2010 21:08).
Re: Diskuze a jachtařské fórum
11. 10. 2010 10:59
Je fakt, že letošní Boat Brno nestál za nic. Je to dáno asi termínem konání, který se posunul o měsíc dřív než v minulých letech, takže hodně potencionálních návštěvníků i vystavovatelů ještě užívá sezonu na moři.
Jako lepší výstava se určitě jeví: [www.boot-tulln.at] nebo akce: www.lodenavode.cz, která se koná v Praze vždy na jaře.
Bohužel jsem zatím ani v Tullnu ani v Praze nebyl, takže nemůžu hodnotit. Radši si užívám lodí na moři než po výstavách.
avatar Re: Diskuze a jachtařské fórum
11. 10. 2010 18:17
Jj dík za typ. Ten Tulln se jeví moc dobře.
Re: Diskuze a jachtařské fórum
19. 10. 2010 21:41
Mohu doporučit 3 v nejbližší době. Barcelona je největší, ale trochu z ruky.
Já se chystám do Berlína, je to kousek a z loňska jsou dobré reference. Brno jsem letos raději po loňském.....vynechal.

30/10/10 do 07/11/10 Hanseboot Hamburg
06/11/10 do 14/11/10 Salón Náutico Internacional de Barcelona
25/11/10 do 28/11/10 Boot und Fun
Re: Diskuze a jachtařské fórum
18. 12. 2010 18:15
Ahoj Libore (a ostatní),

letošní výstava Boat Brno 2010 mne trochu překvapila - rozsah týkající se lodí byl asi tak 50% toho, co loni. Takže asi jste o moc nepřišli.

Pavel.
Re: Diskuze a jachtařské fórum
08. 02. 2011 10:14
Však jsem Brno nepsal mezi doporučenými.thumbs down

Jezdil jsem do Brna od roku 2003 a každý rok to bylo horší a horší. Později už jen kvůli doprovodnému programu a setkání příznivců portálu www.jachting.info

Program už poslední dobou žádný nebo mizerný. Proto tato výstava už ztratila pro mě osobně jakýkoliv význam.

Jediná solidnější lodní výstava v české kotlině je v Praze "Lodě na vodě". Byl se na obou ročnících a pořád se zlepšuje.
Těším se na letošní, bude: 14.-17. 4. na Rašínově nábřeží v Praze.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 126
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.