Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sjezd/skluz do vody

Autor Míra1 
Sjezd/skluz do vody
22. 05. 2022 10:20
Existuje někde nějaký seznam sjezdů/skluzů do vody/jeřábů + k nim nějakých informací? Možná špatně hledám nebo slovo slide není to pravé (vyjedou mi zábavní parky s klouzačkami ...), ale zatím jsem nic nenašel. Když jsem v Ch. 14 dní, tak by se mi líbilo některý den hodit člun na vlek, popojet třeba 100 km, spustit ho na vodu, mít možnost zaparkovat auto s vlekem, celý den si tam jezdit a večer člun z vody ven a hurá "domů". Teď konkrétně se mi jedná o Rogoznici a okolí - určitě v marině mají, jak spustit loď do vody, ale nechci tam jet naslepo a pak třeba nemít kde zaparkovat auto apod.
Re: Sjezd/skluz do vody
22. 05. 2022 12:08
Zkus dát do vyhledávače angl. "slipway" nebo chorvatsky "navoz"
Re: Sjezd/skluz do vody
15. 07. 2022 15:02
Vzhledem k tomu, že spuštění lodi do vody a vytažení z vody jeřábem stojí 300 kun každé (jinde prý i 400), na nějaké výlety s člunem na vleku jsme se vykašlali.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.